Šta je novo?

FPL

...da mogu, banovao bih te zbog offtopica... (budi čovek pa napiši da ne smeš ili da ne znaš pravila.....a zapravo je i jedno i drugo) :p
 
Poslednja izmena:
Ništa, onda za par godina.
 
Liga onako, kup super. Lagano u trece kolo.
 
Liga ocaj, kup ocaj, najgora sezona ikad... Nikad manje sposobnih igraca da narokaju neke poene...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Bice zanimljivo sada tri kola u 7 dana [emoji1]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Meni ova sezona najbolja do sad. Imao sam sreću da sam imao kdb od prvog kola, pukija od drugog i vardija od “onog” kola. Trenutno 1094pts, 10.509 OR

Edit: Nisam ni znao da postoji ova tema, ne znam kako mi je promakla. Inače, jel imate da preporucite neki podkast, sajt itd? Ja sam ove godine pretplacen na FPL General, dobri su mu podkasti i ne traju predugo plus ima i slack kanal gde je solidna grupa ljudi koji hoće da pomognu u slučaju nedoumica. Slušam još i always cheating podkast (besplatnu varijantu), nisu loši ni oni.
 
Poslednja izmena:
Sasvim solidno. Da se ne lažemo, koliko god da se trudio i informisao moraš da imaš i gomilu sreće za uspeh u fantaziju.
 
Hahah računao je da se vidi zelena strelica ;)
 
Meni treća sezona, najlošija, mada obično se popravim u drugom delu...
TAA 24 boda inače nije rekord za defanzivca...Steve Watson za Everton protiv Leedsa 2003., het-trik i 27 bodova...

P.S. Ovaj kenjac na poziciji br.1 će brzo dole, ne brinite [emoji1]



Meni ova sezona najbolja do sad. Imao sam sreću da sam imao kdb od prvog kola, pukija od drugog i vardija od “onog” kola. Trenutno 1094pts, 10.509 OR

Edit: Nisam ni znao da postoji ova tema, ne znam kako mi je promakla. Inače, jel imate da preporucite neki podkast, sajt itd? Ja sam ove godine pretplacen na FPL General, dobri su mu podkasti i ne traju predugo plus ima i slack kanal gde je solidna grupa ljudi koji hoće da pomognu u slučaju nedoumica. Slušam još i always cheating podkast (besplatnu varijantu), nisu loši ni oni.

Kolega, jesmo možda boranija za tvoj trenutni rank, ali svejedno, upadaj...

nklxvu

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Auh, kakvo kolo...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Mislim da ce mi ovo kolo biti najgore kolo u dosadasnjoj "fpl karijeri"... Jezivo koliko je lose...
 
Ima kome i neće [emoji1]
Inače, "pravi" Carlsen je malo popustio, ali je i dalje oko 100.pozicije...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Propustih i ja nekako temu. Da sam pogodio kapitena bilo bi dobro kolo, ovako mislim bod ispod average-a koji je dosta visok s obzirom koliko ih nije igralo.

Zanimljiva timska statistika ovde. Da sam uvek stavljao da mi VC bude C imao bih 80+ poena više :trust:
 
Propustih i ja nekako temu. Da sam pogodio kapitena bilo bi dobro kolo, ovako mislim bod ispod average-a koji je dosta visok s obzirom koliko ih nije igralo.

Zanimljiva timska statistika ovde. Da sam uvek stavljao da mi VC bude C imao bih 80+ poena više :trust:
Interesantno...u mom slučaju je nešto oko 70...
Ukoliko nisi u ligi, kod je:nklxvu

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Cisto da obavestim ljude koji igraju, da se u sredu nastavlja Liga. Do pocetka tog kola, tzv 30+, imate neograbiceno izmena, a cene igraca se nece menjati do tada. Ovaj 30+ GW je inace double GW. Posle toga iskreno ne znam dal ce biti jos neki double, ali mozda cak i nece, nisam proveravao. Verujem da zavisi od toga da li ce se igrati neke utakmice kupa ili ne... Nisam ispratio sta se sa tim desava.
 
Cisto da obavestim ljude koji igraju, da se u sredu nastavlja Liga. Do pocetka tog kola, tzv 30+, imate neograbiceno izmena, a cene igraca se nece menjati do tada. Ovaj 30+ GW je inace double GW. Posle toga iskreno ne znam dal ce biti jos neki double, ali mozda cak i nece, nisam proveravao. Verujem da zavisi od toga da li ce se igrati neke utakmice kupa ili ne... Nisam ispratio sta se sa tim desava.
To je to što se tiče DGW, sem ako ne bude ponovo naknadnih pomeranja iz bilo kog razloga... Plan je da se završi do kraja jula, a u avgustu imamo i završetak LS...

SM-N975F
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da završimo ovogodišnju sezonu čestitkom Biberovicu - Rat Pack XI na prvom mestu...

Ako ima zainteresovanih, pravimo ligu i sledeće sezone...

Inače, ako je neko pratio, najviše bodova na svetu je osvojio neki Bugarin Antonov, ali ne i titulu...Neki zemljak ga je izgleda prijavio i poslao screenshot chata u kome je on navodno vređao Sterlinga...Pa mu je FPL danas oduzeo titulu i dodelio je pogađate...Englezu...
Vidim da se pominju i drugi razlozi, kao da je učestvovao sa više timova i slično, ali posto se on sam ne buni mnogo, pretpostavljam da je nešto zaista i zgrešio...Elem, uzeo je i 50K na cash ligi, zabole ga i za Engleze i rasizam...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Hah, interesantno to za bugarina...
Inace, novi timovi mogu da se prave od juce... Nema jos rasporeda utakmica, pa ne moze bas da se zna koje su najbolje opcije, ali bar moze da se sastavlja i planira.
 
Razmenio par poruka na twitteru sa Bugarinom, nesuđenim šampionom, nazvao Sterlinga "negerče" , to je razlog... Barem mu nisu mogli uzeti 50K na dobijenoj cash ligi...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Napravljena liga za novu sezonu, ko je zainteresovan kod je: xm0eoa

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Iskreno, ni ne zalazim na komp, niti na official app, sve preko FFM pro na mobu, a tamo po defaultu ni ne vidim stare lige, pa mi najbrže bilo da napravim novu...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno