»RSS Benchmark sajt

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
      Prikazani rezultati od 31 do 36 od ukupno 36

Tema: FPL

Member Avatar korisnika nikornla
        Na forumu od
        Dec 2004
        Poruka
        835
      2. Moja mašina
        • CPU: i5-3450
        • MoBo: Asus P8H77-V
        • RAM: 2x4GB Mushkin 1600 Blackline
        • VGA: MSI GTX 1060 Gaming X
        • HDD: 128GB Samsung 830 + 120GB Patriot Blast + 2TB Toshiba HDWD120 + 500GB SAMSUNG F3
        • Case: CM 690 II Basic
        • SND: Technics pojacalo i zvucnike
        • TV: LG 32LK430
        • INET: DSL
      3. uhvatio si ga manje vise bas kad treba, jer mu je prvi deo polu sezone bio dosta losiji od drugog dela... po zvanicnoj FPL statistici, Firmino je deveti napadac po value metrici

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2017
        Poruka
        30
        Bas kao i Fraser, Wilson i jos par jeftinih igraca, ubodu ponekad i zato ih imam u timu jer za tu cenu svakako nemam koga dovesti. Ja cu vratiti Pogbu jer se sad bas zaleteo od kad je Murinjo otisao i taman ga uparim sa Rashfordom. A za golmane ne znam da li ici na neke jeftine, imam Kepu ali je on bas rupa, u pocetku sam imao Edersona i bas kad sam ga prodao on je poceo da donosi bodove, tako da po tom pitanju nisam pametan. Jedino sto mislim da su ovi jeftiniji golmani odradili sta su imali i natukli dosta bodova.

Moderator Avatar korisnika ChobbyNS
        Na forumu od
        Jul 2012
        Poruka
        4.759
      6. Moja mašina
        • CPU: Intel® Core™ i3-3240, BOX 22nm
        • MoBo: LGA1155 H61, PCIe/DDR3/SATA2/LAN/7.1
        • RAM: 4GB DDR3 Kingston @1600Mhz
        • VGA: AMD Radeon HD 6570 2GB/DDR3
        • MON: Philips 226V
        • HDD: Seagate 500 GB
        • OPT: DVD Multi Writer 22XDVD/12xDVD-RAM/2MB
        • SND: Integrisana
        • INET: Kablovska
      7. Ja sam sad uzeo wildcard I odradio remont ekipe, doveo rashforda, pogbu, robertsona, alonsa I sanea pa ćemo da vidimo
        Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.

Member Avatar korisnika djurkash
        Na forumu od
        Sep 2009
        Poruka
        4.258
        Citat Citiram korisnika: lazars Pogledaj poruku
        Bas kao i Fraser, Wilson i jos par jeftinih igraca, ubodu ponekad i zato ih imam u timu jer za tu cenu svakako nemam koga dovesti. Ja cu vratiti Pogbu jer se sad bas zaleteo od kad je Murinjo otisao i taman ga uparim sa Rashfordom. A za golmane ne znam da li ici na neke jeftine, imam Kepu ali je on bas rupa, u pocetku sam imao Edersona i bas kad sam ga prodao on je poceo da donosi bodove, tako da po tom pitanju nisam pametan. Jedino sto mislim da su ovi jeftiniji golmani odradili sta su imali i natukli dosta bodova.
        Fraser mi se čini produktivniji nego Gross prošle sezone...Wilson odličan takođe, imao sam dugo obojicu, planiram ih vratiti kada se bude znao raspored BGW i DGW
        Citat Citiram korisnika: ChobbyNS Pogledaj poruku
        Ja sam sad uzeo wildcard I odradio remont ekipe, doveo rashforda, pogbu, robertsona, alonsa I sanea pa ćemo da vidimo
        Salaha nisi!?
        Alonso mi je jedan od omiljenih, ali pitanje je da li će se vraćati u formu iz prvih desetak kola, ja ga izbacio poodavno, od CHE tu mi je Luiz već nekoliko kola...
        Sanea držim još malo, i posle prtina, em nema desnu nogu, em mu mesto nije sigurno kad se Mendy vrati (mada kod Pepa kome i jeste sigurno mesto)
        Pogbu ne volim (pogotovu kao simpatizer ManUtda) ali ga neću još dugo moći ignorisati (na uštrb Martiala koga u zadnje vreme nema nigde)... Rasford trenutno svakako nezamenjiv...
        Merkam DCLa, Jesusa, i videćemo koga iz Spursa...

F1

Member Avatar korisnika nikornla
        Na forumu od
        Dec 2004
        Poruka
        835
      10. Moja mašina
        • CPU: i5-3450
        • MoBo: Asus P8H77-V
        • RAM: 2x4GB Mushkin 1600 Blackline
        • VGA: MSI GTX 1060 Gaming X
        • HDD: 128GB Samsung 830 + 120GB Patriot Blast + 2TB Toshiba HDWD120 + 500GB SAMSUNG F3
        • Case: CM 690 II Basic
        • SND: Technics pojacalo i zvucnike
        • TV: LG 32LK430
        • INET: DSL
      11. Alonsa sam pre nekoliko kola zamenio sa Luizom jer je preskup za ono sto trenutno nudi, a svakako sam mislio da bih trebao da imam jednog iz CHE odbrane...
        Sa Hazardom nekako bas nemam srece, jer dok mi je u timu mahom ne uradi nista, a kad ga sutnem onda poludi sa poenima....
        Pogbu ni ja ne volim, ali sam ga sad ubacio u tim, pa cemo da vidimo... u planu je potencijalno i Rashford, ali videcu vec....
        Jedna od "vecih muka" mi je sta da radim sa Aubameyangom.....

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2017
        Poruka
        30
        Citat Citiram korisnika: nikornla Pogledaj poruku
        Alonsa sam pre nekoliko kola zamenio sa Luizom jer je preskup za ono sto trenutno nudi, a svakako sam mislio da bih trebao da imam jednog iz CHE odbrane...
        Sa Hazardom nekako bas nemam srece, jer dok mi je u timu mahom ne uradi nista, a kad ga sutnem onda poludi sa poenima....
        Pogbu ni ja ne volim, ali sam ga sad ubacio u tim, pa cemo da vidimo... u planu je potencijalno i Rashford, ali videcu vec....
        Jedna od "vecih muka" mi je sta da radim sa Aubameyangom.....
        I meni je Alonso problem iako sam ga opet ostavio u timu, upario sam upravo Pogbu sa Rashfordom jer mislim da ce pokidati obojica u sledecih par kola a Azar i mene muci a ne bih bas da ga prodam. Obamejan i Lakazet su mi leteli iz tima odavno, ne mogu vise da ih gledam. Najvece pitanje koga za kapitena, pogba, rashford, salah.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •