Šta je novo?

servisni tiketi

dzidza_bidza

Slavan
Učlanjen(a)
09.09.2005
Poruke
1,548
Poena
375
Pozdrav,

radim u firmi sa cca 100 zaposlenih, kao tehnička podrška. Komunikacija sa kolegama se vrši uglavnom preko Skype-a, gde oni prijavljuju svoje probleme. Često se desi da bude u kratko vreme dosta nekih problema i da se neki "ispuste" zbog gužve.
Potrebna mi je aplikacija (ne mora da bude besplatna) koja će biti kao neki tiketing, odnosno kolege će popunjavati te tikete koje ćemo mi pregledati i sortirati ih po prioritetima, ali još važnije potrebno mi je da svi ti problemi budu sublimirani na jednom mestu i naravno da mogu da ih pregledam, čekiram rešene i sl...

Ima neko predlog?
 
HelpScout, Freshdesk, Zendesk...

Koliko tiketa dnevno imate?
 
Mada, ja bih za manji obim posla ostao na emailu, a same e-mailove šetao po folderima koji bi se zvali po statusu posla (Inbox, in progress i arhiva, recimo).
 
Ovo sa e-mailom ili neki public access forum (tipa GitHub) je sigurno prihvatljiv.
Ali nije isto kada nemas tiket #/ID, nego samo naslove.. doduse, ako to radite u GMailu, pretraga ce biti bolja nego bilo koji softver za BugT (jer radi heuristic search stringova, a ne direct match kao sto softver za bugtracking radi).
 
Ovo sa e-mailom ili neki public access forum (tipa GitHub) je sigurno prihvatljiv.
Ali nije isto kada nemas tiket #/ID, nego samo naslove.. doduse, ako to radite u GMailu, pretraga ce biti bolja nego bilo koji softver za BugT (jer radi heuristic search stringova, a ne direct match kao sto softver za bugtracking radi).
Ovo sa naslovima e-mailova nije toliki problem, kolega sa problemom se uvek poziva na svoj e-mail odgovorom na isti.
Biće veći problem naučiti ih ga pišu uvek novi e-mail, a ne da odgovaraju na stari :D
 
Nazad
Vrh Dno