Šta je novo?

Zvona za DVD-eve

Preoccupation

Slavan
Učlanjen(a)
01.11.2004
Poruke
2,143
Poena
405
Zna li neki gde se mogu kupiti zvona za skladištenje DVD-eva? 100 i/ili 50 komada.
 
Мислиш 100 или 50 звона или само два укупно?
 
Kod tipova koji ih prodaju na ulici, uvek im ostane ambalaža. Kupiš desetak diskova i zamoliš za zvono. Ja sam tako dobio nekoliko komada.
 
Ја сам имао безброј таквих и давно сам их делио коме стигнем. Тих за 50 или 100 имам још неколико, ту трпам дискове који су за бацање али да не бацим одмах ... оних за 25 имам безброј. А нека већа радња која то продаје? Мислим да сам пар пута добијао веће када сам куповао нешто мало дискова па питао, имали само неке веће и у њих убацили. А чак сам виђао у неким џиџа-миџа радњама ова звона у понуди. Ипак, сада се мало користи па није ни чудо да их нема много, пре ~десетак година је било масовније.

Ако пролазиш кроз ове крајеве јави па да ти донесем.
 
Hvala na ponudi, calexx. Ne verujem da ću skoro prolaziti, ali prijatelj službeno često putuje, pa ću videti da on preuzme zvonca od tebe. Hvala još jednom.

Ta zvona će poslužiti da se lepo slože DVD-evi koji su nekada narezani.
 
Само најави унапред да их нађем и спремим. Ја сам оно што хоћу сигурно да сачувам убацио у слим кутијице а ДВД концерте, који су ми мање битни, наређао у звона па на орман и ретко их и узимам. Можда решим и да их увалим или заменим за празне, ипак је том формату прошло време.
 
Nazad
Vrh Dno