Šta je novo?

PS4 Pro

_Mita

Cenjen
Učlanjen(a)
23.03.2014
Poruke
188
Poena
170
Gde predlažete kupovinu novog PS4 Pro?
Vidim da prodavnice deru u odnosu na ono što se može naći na KP. Ima li neko iskustva sa "Igre i Konzole"? Imaju i sajt, čak i prodavnicu šatro?
 
Gde predlažete kupovinu novog PS4 Pro?
Vidim da prodavnice deru u odnosu na ono što se može naći na KP. Ima li neko iskustva sa "Igre i Konzole"? Imaju i sajt, čak i prodavnicu šatro?

Kod njih sam uzeo par puta za burazera. Nema problema. Nisam nikada imao situaciju sa reklamacijom ali mislim da im je 1 godina validna sa madjarima a drugu daju na svoju ruku u svom servisu. Nisam siguran da ce uraditi nesto ako dodje do takvog kvara da mora nova konzola. Pre par dana sam uzeo Dualshock 4 za PC kod njih, zaboravili su garanciju.. Eto jos cekam da mi je puste.
 
Da, oni nude kao dve godine, a Mađari svi po jednu, to sam primetio, a samo su malo skuplji od Mađara.
 
Ako je to u brankovoj ulici to ti je hermes radnja za mobilne telefone.. uzeo sam pre mesec dana kod njih pro 1tb white 2 g garancije.. dok sam bio kod njih prodali jos jedan u roku od pola sata... ok su skroz jer sam ranije kod njih i telefone uzimao
410e sam platio..
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Sad je 380e, ako je to to. U Ustaničkoj se nalazi koliko vidim.
 
Da da to je, poslali su mi juce garanciju, tako da su i dalje korektni samo je bila mala greska sa njihove strane, nista strasno :D
 
istvan, consolmanija, bane, miki, fanta itd. :D
 
Našao sam Ištvana i consolemania, mogu li linkovi do ostalih? :D
 
Samo Ištvan.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Svi pominju Ištvan-a a ja nikako da dodjem do njega. Dva dana se niko ne javlja a juče se javi neka žena. Nisam ni pokušao da udjem u detalje koja mi revizija 4. treba. Inače jurim ovu novu 7215B.

Zna li neko o čemu se radi? Da nije čovek na odmoru?
 
javlja se on ili njegova zena, zvao sam pre par dana i isto se ona javila ali sam saznao sta mi treba. upucena je i ona u materiju, jedino ako nisi bas pitao nesto specificno... odgovaraju uvek na pozive a sms-om saljes podatke kad narucis. na kp poruke ne odgovaraju sto i pise...

takodje sam uzeo konzolu, dodatni joyped i par igara od njih tako da idu pohvale i sa moje strane.
 
Ja sam na kraju uzeo preko ps4beograd, isto na kp. Čuli se oko 15h, u 18h mi doneli na adresu.

Nisam hteo da se zezam sa kuririma, pa zato nisam od Ištvana.
 
Meni je nejasno kad neki prodavac ne koristi KP poruke koje su i OSNOVA tog sajta u vidu ocenjivanja. Ako ne odgovara na KP poruke meni je to odmah sumnjivo jer ako te ispali ti nemas nikakvu zastitu.
 
^ pa on je konkretno napisao kako da ga kontaktiras a inace je proveren prodavac.
za ostale si u pravu, ne bih ih uopste nista nigde ni pitao bez obzira na cenu.
 
Za 10-20 evra razlike meni je ipak sigurnije uzeti na ruke, tj. nešto iz vašeg grada. I po mogućstvu da je u pitanju kp član koji je malo duže aktivan, zbog garancije u budućnosti.

A što se poruka tiče, ne uzimam ništa ako ne odgovaraju...
 
Nazad
Vrh Dno