Šta je novo?

MP3 u kolima za male pare

Ja sam lupao glavu pre 2 meseca sta da kupim. I raspitivao sam kod onih koji su u to upuceniji od mene. Imao sam maximum 180e da ulozim u MP3 plejer za auto. I tako, raspitujuci se kod raznoraznih ljudi dobio sam otprilike slicne odgovore - Panasonic i ostatak krsha za do 130-40 e ni pod razno da ne uzmem. Zato je moj izbor pao na Pioneer 3600 MP i moram reci da sam prezadovoljan. Platio sam ga 173e (na Sajmu, zadnja hala, po savetu prijatelja), ugradio sledeci dan i mogu reci samo jedno - WOW. Nije mala kinta, ali nisam pogresio. Mogao sam da uzmem njemu ekvivalentni Kenwood, medjutim prodavac mi je dao savet - izmedju plasticne plocice Kenwooda i metalne Pioneer-a uzeo bi ipak Pioneer i nisam se vise dvoumio.
 
kUdtiHaEX je napisao(la):
Ja sam lupao glavu pre 2 meseca sta da kupim. I raspitivao sam kod onih koji su u to upuceniji od mene. Imao sam maximum 180e da ulozim u MP3 plejer za auto. I tako, raspitujuci se kod raznoraznih ljudi dobio sam otprilike slicne odgovore - Panasonic i ostatak krsha za do 130-40 e ni pod razno da ne uzmem. Zato je moj izbor pao na Pioneer 3600 MP i moram reci da sam prezadovoljan. Platio sam ga 173e (na Sajmu, zadnja hala, po savetu prijatelja), ugradio sledeci dan i mogu reci samo jedno - WOW. Nije mala kinta, ali nisam pogresio. Mogao sam da uzmem njemu ekvivalentni Kenwood, medjutim prodavac mi je dao savet - izmedju plasticne plocice Kenwooda i metalne Pioneer-a uzeo bi ipak Pioneer i nisam se vise dvoumio.
Ja ti rece da batalis Panasonic-e i uzmes tog Pioneer-a... ;)



P.S. Video sam u cetvrtak tog Kenwood-a kod ortaka... 200 evra, a izgleda tako socijalno, da je to strasno!
(nadam se da je to taj isti... jer, nije valjda da Kenwood ima vise plasticnih modela! :D)


P.P.S. Kutijo, evo onog mog SONY-a... alu plocica, bato ;)

CDX-F7500_im.jpg
 
Poslednja izmena:
Pih, alu plocica se grebe! :d

p.s. Da je magnesium legura, pa da pricamo... :D
 
Delija je napisao(la):
Pih, alu plocica se grebe! :d
Moja ne! ;)


Pa SONY je to, majku mu... :d

Kao u jednom threadu o monitorima gde se svadjamo... "It's a SONY" :smoke:
 
CAR je napisao(la):
Pa SONY je to, majku mu... :d

Kao u jednom threadu o monitorima gde se svadjamo... "It's a SONY" :smoke:


Kaze se: nije neki al' je sony :D
 
E, Care, a koji je to Sony i gde ima?
 
CDX-F7500... pretpostavljam da ga ima u Eltimu (ova slika stoji na sony.co.yu, sa opisom uredjaja)


Ali nije to cenovni rang sa onim CDX-R3300 sto si ga spominjao, ovaj je (bio) 380€...
 
Ne znam sta je za koga jeftino a sta skupo, ali braco ja vozim golfa I, doduse muzejski eksponat tj. savrsen do imbecilnosti :) ali opet sve te cene koje vi pominjete 150e-200e za mene i moj auto su visoke. Dajte preporucite nesto izmedju 70e i 100e, plus zvucnike i to sto jeftinije, neka cita mp3 eventualno CD i da plocica moze da se skida, nisam preterano zahtevan.
Jeli ovo izvodljivo, e sad da ne budem pogresno shvacen bolje da ne uziman nista nego nesto sto je totalni krs, pa ga imas samo radi reda!
 
Pa pogledaj osnovni model Pioneera ili Sony-a, mada na tvom mestu ja bih odabrao onaj Panasonic mislim da je oko 110e
 
Cene ovde izlozene su bre od pre 2 godine... :D
 
mozes da pogledas u halo oglasima, cini mi se da sam video pioneera DEH-30MP za 100e.
 
dalek je napisao(la):
Nije uopste tacno to sto tvrdis, snagu daju u skladu sa normama lepo pise 4x50W, a povoljna cena je zato sto se radi o komadnoj robi. Nekerman proizvodi stizu kod nas iz Varazdina pa se na njih pojedinacne posiljke do neke odredjene cene ne placa carina. Da ne pricam o drugim ustedama koje nekerman kao velika firma koja posluje kataloskom prodajom moze da napravi i da da povoljniju cenu. Dok to ne shvatite neka vas deru beogradski salabajzeri nazovi trgovci.

e smesan si. neckermann je djubre najgore. kataloska prodaja za najgoru sirotinju. ako mi nadjes jednu kvalitetnu stvar sto oni prodaju, kupicu ti....
ja nekako kapiram, da ako vec kupujes radio, bolje da das par evra vise, pa da imas zvuk koj moze da se slusa, a ne neko ***** sa buvljaka... bolje nista da ne uzimas onda... a ta marka AEG, to neka poznata svetska marka, a? :wall:
 
Lucas je napisao(la):
a ta marka AEG, to neka poznata svetska marka, a? :wall:


Jeste ali za pegle:d :d

I dosta vise podizanja threadova od pre 2 godine!!!
 
Poslednja izmena:
simpson H je napisao(la):
Jeste ali za pegle:d :d

I dosta vise podizanja threadova od pre 2 godine!!!

Reci im Simpsone :D :d :d
 
Aj kad vec pljujete po tom AEG-u da dam samo par reci o istom.Imam neki AEG mp3 CD player u kolima vec 2 godine i licno sam prezadovoljan istim. Tada sam ga platio nekih 80E (sredio mi prijatelj, bio je oko 100) i dan danas sam siguran da za te pare nisam mogao kupiti nista ni priblizno dobro. Naravno plocica se skida kada je ugasen, a otvara da bi se ubacio disk (znaci nema slot); cak sam i kutiu dobio. Nisam siguran ali mislim da se vodi kao 4x45W (siguran sam da je to daleko od stvarnog, ali obzirom da gura moje kenvudove elipse pozadi (280W pisalo na kutiji pa vi preracunavajte u sinuse) i neke philips od 25W napred (to je valjda sinusa) meni odgovara i netrazim bolje.

Sto se tice mena, jedino sto moze da smeta je sto nema sat (doduse ima kada je ugasen); i sto kada stavim random da svira uvek idu iste pesme!!! Meni to naravno nije nikakav problem.

Ukoliko nekoga jos nesto interesuje neka pita. Znam da nisam naveo tacno koji je model (nemam pojma gde sam stavio papire) ali mogu slikati pa postovati sliku ako je potrebno.

Sto se neckermana tice ni ja licno ih nepodnosim i nikada nista nebih pazario tamo!!!
 
Proday je napisao(la):
Sto se tice mena, jedino sto moze da smeta je sto nema sat (doduse ima kada je ugasen);
:D:D:D
Proday je napisao(la):
i sto kada stavim random da svira uvek idu iste pesme!!!
:d:d:d

Pa kakav je to random, majku mu? :)



P.S. I 'aj' dosta vise, pustite ovaj thread da restuje in peaceu.
Simpsone - katanaćo!
 
Svima onima koji se ljute sto sam ponovo pokrenuo ovu temu se izvinjuvam, ali sam mislio da je glupo da otvaram novu za istu stvar.
A sto se tice playera pojma nemam koji da uzmem, klasu sam vec napomenuo, kao i auto koji vozim, u svom prethodnom postu, jes malo za sramotu ali do skora sam mislio da cak i zvucnici idu u kompletu, mada mozda i toga ima:p .
Svaki predlog je dobrodosao/
 
Canonada je napisao(la):
Svima onima koji se ljute sto sam ponovo pokrenuo ovu temu se izvinjuvam, ali sam mislio da je glupo da otvaram novu za istu stvar.
Ma otvori bre novu, slobodno... bolje je i to, nego da povamirujes thread-ove stare dve godine. OK je dici neki koji je star mesec-dva-par meseci... ali dve godine...

Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno