Šta je novo?

MP3 u kolima za male pare

Spotter je napisao(la):
Gde se to tako "jednostavno" nalaze rezervne plocice?

Kao sto sam rekao "samo treba znati od koga traziti".
 
Srbin do jaja je napisao(la):
pa ja imam mp3 diskman!!!! :banana: :beer: :wave: ;) :d

Svaka ti cast, no priseti se koliko si puko za njega..........
cena(audio kaseta+mp3 discman) = cena Xwave (ili nesto iz tog ranga) :wave:
Al' mi ide matematika :whip:
 
Opet pitam za sajt tog Xwave-a
Ne mogu nigde da ga nadjem :wall: :wall: :wall:
 
THE SERB je napisao(la):
Prodaja nije pocela jos uvek! Ja sam permutovo datum od 1. juna a ne od 1. maja!

Obavesticu vas ovde cim stigne!


POZDRAV

Da taj datum nema veze sa gomilom letaka po gradu na kojima pise bas 1.maj? I ostatak texta je slican, a cena ista :)
 
cocacola0 je napisao(la):
Svaka ti cast, no priseti se koliko si puko za njega..........
cena(audio kaseta+mp3 discman) = cena Xwave (ili nesto iz tog ranga) :wave:
Al' mi ide matematika :whip:

Da, jedino sto, za razliku od discman-a, ne mozes da ga nosas sa sobom! A i vecina ljudi vec ima neke player-e, pa za sitnu doplatu moze da ih iskoristi i na ovaj nacin.

p.s. Inace SVI mp3 discman-i imaju Anti-skip kontrolu!
 
Ili jednostavno mogu da nabave neki mp3 Flash player. I onako su sad jeftini a sa njima i onako nema problema oko preskakanja.

PS: Upotrebljivost Anti-skip funkcije kod CD player-a (nekih Sh, mada ni firmirani se ne snalaze bas lepo sa nasim drumovina)je jako diskutabilna
 
Pa Sony ima onaj dvostepeni G-Protection koji ne da radi posao nego razbija. On nema varijante da ti preskoci.
 
Evo i ja da smorim do kraja. Sta se dogadja sa tim Xwave-om ? :D
 
delimir je napisao(la):
Pa Sony ima onaj dvostepeni G-Protection koji ne da radi posao nego razbija. On nema varijante da ti preskoci.

OK cast izuzecima ali znam da sam vozio takve marke kao Sony, Tehnics, Panasonic, Aiwa discman-e i svi su preskocili po nekoliko puta u toku voznje po gradu.

Cisto a ne mislis da sam fanatik (vozi player-e po gradu :wall: ) bila je stvar opklade koji ce da preskoci a koji ne. I svi su preskocili. I jedan zakljucak mnogo manje preskacu ako stoje na sedistu, dok su stajalu u kaseti (pregradku) preskakanje se javljalo mnogo mnooogo cesce.
 
Poslednja izmena:
Tehnomarket na dusanovcu, Roadstar cini mi se cena je 6038 din.

M
 
bruyoni je napisao(la):
OK cast izuzecima ali znam da sam vozio takve marke kao Sony, Tehnics, Panasonic, Aiwa discman-e i svi su preskocili po nekoliko puta u toku voznje po gradu.

Cisto a ne mislis da sam fanatik (vozi player-e po gradu :wall: ) bila je stvar opklade koji ce da preskoci a koji ne. I svi su preskocili. I jedan zakljucak mnogo manje preskacu ako stoje na sedistu, dok su stajalu u kaseti (pregradku) preskakanje se javljalo mnogo mnooogo cesce.

Ako si probao onda verujem. Ja sam moj DNE511 (novi model iz 2003.) stvarno tresao i nije preskakao. On zavrti disk prvih 7-8 sekundi, ucita MP3 u memoriju i nakon toga disk u potpunosti stane. Opet, kazem u kolima, pa jos u pregradi je drugacija situacija (nagli udarci, nisu apsorbovani).
 
miha\zero je napisao(la):
Tehnomarket na dusanovcu, Roadstar cini mi se cena je 6038 din.

M

Zaobilaziti u sirokom luku!
 
Clatronic AR 557 MP3-CD-Autoradio-vredi li nesto ovaj radio,u oglasima se prodaje za oko 120 evrica

• 3-band PLL digital tuner
• Station storage
• Automatic /manual station tuning
• RDS with PTY and EON
• Radio traffic service
• AST
• CD player with automatic feed (slot in)
• CD-R, MP3 compatible
• 40 sec. anti-shock
• Automatic audio-CD/MP3 recognition
• Direct MP3 directory selection
• MP3 CD text (ID 3: day, track display)
• Variable bit rates for MP3 (from 64 kb/s)
• Track search/skip
• Track intro function
• Repeat function (1/all)
• Random playback
• 4 x 30 watt
• Equalizer (bass/treble/fader/balance/volume)
• Bass /treble can be regulated separately
• Loudness
• RCA line-out
• Cinch output
• 4 loudspeaker connections
• Removable flip-down operating element (with protective case)
• VFD display
• Digital clock
• Automatic aerial control
• Euronorm plug system
• 12 V DC
 
spam spam spam spam... xwave xwave xwave... ocel biti ocel biti ??? :)
 
XWAVE XWAVE XWAVE......


Prodaja bi trebala da pocne sutra ili u petak! :banana:

A evo kontakt telefon pa koga zanima neka me zvrcne


065/ 45 45 275

POZDRAV
 
Uzeo sam Panasonic

Dakle, radnja na buvljaku :)

Pored menjačnice – ka šinama, znači sa spoljne strane.

Panasonic CQ–C1300AN, CD/MP3/WMA, pločica, etc

Dakle, low end, kao što sam tražio, mada prilično lepo izgleda :wave:

Cena: 8990 din

Beat that XWAVE :D
 
Poslednja izmena:
Panasonic MP3

violinista je napisao(la):
Pa ono... Valjda je ovaj kvalitetniji od tog Xwave-a... Javi obavezno kakvi su utisci, pa da navalimo i mi.

http://caraudiosecurity.com/catalog/product_info.php+products_id+2425
da to je taj...

Za sada sam veoma zadovoljan. Kupio sam ga posle preporuke drugara koji umire sa nekom skupljom AIWA–om koja preskače.
Navodno je ovaj prilično shock–resistant

Danas ću da ga "teram po džombama" pa ćemo da vidimo :d
 
vlasta je napisao(la):
I ... kako bilo?
Bez problema, nije preskočio nijednom, a kod mene su sve ulice raskopane :mad:

U svakom slučaju, trk na buvljak dok još ima :)

Inače, player nema dečijih bolesti, kada se forwarduje pesma utiša je pa pojača, čita ID3 tagove kako treba, display crveni na crnoj pozadini... Sasvim ok :D
 
vlasta je napisao(la):
Da li daju na rate?

I gde se tacno nalaze?
Piše da može na 6 rata.

Nalaze se tačno prekoputa parkinga na buvljaku, između glavnog ulaza i
raskrsnice sa J.Gagarina, pored menjačnice.
 
msav je napisao(la):
Piše da može na 6 rata.

Nalaze se tačno prekoputa parkinga na buvljaku, između glavnog ulaza i
raskrsnice sa J.Gagarina, pored menjačnice.

Juce sam, kao "slucajno", bio tamo. Trenutno ga nemaju, bice navodno od utorka.
Inace na rate daju samo robu koja je na polici na kojoj pise "da moze na 6 rata", a to ova nije.
Ugradnja uredjaja je 300din, kao upgrade vec postojeceg.
Na samom buvljaku na jednoj tezgi isti sam nasao za 9.200.
 
Fabrichke :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Taj Panasonic 1300 ima strasno metalan i plitak zvuk, a i basovi su uzasno slabi (iako je u kolima solidno JBL ozvucenje). Meni su sad skoro obili kola i marnuli jednog sonija, pa sam iskoristio prijateljstvo sa komsijom koji radi te stvari i isprobao neke modele. Mislim, nisam planirao da mi obiju kola, pa sam i ja trazio nesto ulazne klase, da roka mp3 - ali dzabe mi lepog imena na nalepnici ako se cuje kao tranzistor. Od Panasonica iole normalan zvuk izgleda ima tek 683, a ne bi trebao da je jako mnogo skuplji (negde malo iznad 200).
 
Ne znam što gubite vreme & novac sa takvim igračkama :) Bilo koji Pioneer sa MOS-FETovima na izlazima i rešen problem :smoke:
 
msav je napisao(la):
To je ono što me zanima :)

Ništa, ostaje da sačekamo taj kraj maja...


Mozete da cekate do mile volje, koliko je meni poznato uvoznik NT Company odustao je od uvoza tako da je par probnih primeraka koji su uvezeni i atestirani dati/prodati prijateljima i to je to.

Inace sam ja na sajmu automobila imao prvi probni primerak koji sam povezao na akumulator i generalno uredjaj i nije bio tako los s obzirom na cenu, s tim sto mu se posle par sati rada plocica strasno grejala i da snaga izlaza i nije bila na zavidnom nivou s obzirom da su bila vezana samo 2 zvucnika. Sa nekom normalnom cirkulacijom vazduha u kolima mozda bi se i malo bolje pokazao nego na pultu na sajmu :D
 
Heinz je napisao(la):
Ne znam što gubite vreme & novac sa takvim igračkama :) Bilo koji Pioneer sa MOS-FETovima na izlazima i rešen problem :smoke:

Problem je sto "bilo koji Pijonir sa mosfetovima" ne kosta toliko.
 
... ja sam danas u toj radnji na buvljaku kupio Panasonic CQ-RDP383N, sa 4 X 50W Mosfet pojacalom za cirka 10.500 dinara + 300 dinara ugradnja. Nema plitak zvuk, a sasvim se dobro ponasa, ima pregrst lepih i prakticnih opcija, bela slova na plavoj pozadini i dva crvena dugmeta (e to mi se bas i ne uklapa u moj kokpit Fabije), cita wma i mp3 sa sve tagovima, rds, pty itd itd... ja presrecan a vi kako ocete. Onaj od 8900 nemaju i ne znaju da li ce i kad imati i po kojoj ceni. Inace, radnja se zove "SIMA" i nalazi se u lokalu broj 4, odmah od druge kapije prema j.gagarina. Daju godinu dana garancije. Ipak, ja sam i dalje vise pod utiskom Fabijinih fabrickih zvucnika koji idu uz Elegance paket opreme... za moje kriterijume izvanredno (radim ko tonski snimatelj) :banana: :,,: Sad samo jos da ih provozam po nekom resniku il tako nekom kraju pa da vidim kako se ponasa anti-skip protekcija, mada verujem kolegi koji je ranije postovao za jeftniji model. Inace, u radnji tvrde da ima i kvalitetniji laser (ovaj sto sam ja uzeo) od tog modela za 8900 dinara. Imaju u ponudi i neki od 11500, al me nije zainteresovao
 
Nazad
Vrh Dno