Šta je novo?

Ammox X1-400

djordje29

Slavan
Učlanjen(a)
04.09.2009
Poruke
1,908
Poena
210
Imam miš iz naslova, da li neko zna kako da mu ugasim svetlo. Ona škorpija na njemu non stop treperi?

AMOXX-401.jpg2_.jpg
 
Problem je u tome što ja nemam tu opciju.
dftgcjm.png
 
Morao sam da deinstaliram program, ceo komp brljavi zbog njega. Nakon klika u Lightroom-u on zna da pokrene Win start meni ili nakon dvoklika na neku ikonu na desktopu on pokrene opciju Run, pa onda umesto da skroluje u Chromu on odjednm počne da radi zoom, pa krene da mi markira ikone po desktopu i tako. Nakon deinstalacije, za sad sve radi kako treba, jedino što i dalje treperi i ne mogu ništa da korigujem od njegovih naprednih opcija.
 
Registrovao se i opet nemam opciju za svetlo, možda je zato što sam na Win 7
 
SmartGenius App je kompatibilan sa Windows 7 SP1 and higher, tako da nije do toga, a i Ammox X1-400 je podrzan (doduse, pise latest version) - http://us.geniusnet.com/smartgenius_help#SystemRequirement

Jedino sto mi jos pada na pamet da mozes da uradis je ga ubodes u drugi USB - u 3.0 ako ti je sad na 2.0, i obrnuto.

Mozda imas neki "shield" program koji ne da Genius-ovom softveru da zivi, ili si nesto disable-ovao u msconfig ili services.msc, ali sasvim je moguce i da taj mis nema sve opcije kao sa slike.

Ako se isto ponasa i na drugom kompu i Windows-u, nabavi crnu platnenu traku i prelepi mesta sa kojih ti smeta svetlo, ili rasklopi mis i onesposobi LEDice koje ti idu na zivce (#RiletoveMajstorije) :crash:

edit: jos bolje, rasklopi mis i sa unustrasnje strane zatamni providnu plastiku.
 
Poslednja izmena:
To zadnje znam i ja, al nema veze, smisliću već nešto, tnx.
 
Nazad
Vrh Dno