Šta je novo?

utorrent problem

Djenka

Poštovan
Učlanjen(a)
17.04.2015
Poruke
274
Poena
70
Gledam film, najednom iskoci mi torent koji je downloadovao neki drugi film u tom trenutku, otvara se chrome sam od sebe dok gledam u ekran tj. film. ovo je sta je otvorio hrom? uglavnom torent otvori posle nekog apdejta, ali sa svojim sajtom ne bit i lepo pise da je odradjen apdejt..
http://prntscr.com/kzysen
 
Poslednja izmena:
izguglaj kako da zauzdas reklame i popape na utorrentu,ili predji na neki drugi torent klient.
 
Poslednja izmena od urednika:
Preporuka za qBittorrent.
Takođe, preporuka za sajt ninite.com sa kojeg možeš da skineš instaler i kasnije ga kasnije ga koristiš za update.
 
Pređi lepo na qbit i ne maltretiraj se. :)

Ja sam jako dugo koristio utorrent i vremenom je postajao sve veći krš a poslednja ok verzija 2.2.1 je imala HDD overload bug tako da sam progledao kada sam prešao na qbit.
 
još jedan +1 za qBittorent. Prešao još pre par godina, i zaboravio na ostale klijente.
 
Ja koristim utorent 221,nemam reklame i popappove....

Od kad utorent ima skriptu za udarenje>verzia?
 
I BitTorrent je dobar samo treba paziti kada se instalira da ne prihvatate licence kojekave da vam ne bi instalirao gluposti.
 
Posle 10ak godina korišćenja utorrenta prvi put ozbiljno razmišljam o promeni.
Pre neki dan sam u download folderu našao folder u kojem su bila 2 exe fajla.
Skoro sam siguran da nisam ništa slično downloadovao.
Reč je o "stabilnoj" 2.21 verziji.
Nisam primetio promene u radu sistema, a i antivirusi ništa ne pronalaze, ali me ovo prilično zabrinulo.
 
Uf. Ja imam ozbiljnu zamerku qbittorrentu, a koliko sam video nisam jedini.
Izgleda da libtorrent koji se nalazi "u srcu" qbtorrenta ne prepoznaje prioritizaciju specificnih fajlova u okviru torrent paketa.
U prevodu, nemoguće je dati veći prioritet prvoj i drugoj epizodi serije koja se skida.
 
Ja koristim ovaj uTorent 3.5.4 najnoviji build i nemam nikakvih problema. Nikakvi majneri exe i dr. Bittorent sam imao ranije dok mi nije izbrisao celu list sa torentima ostalo samo blank.:mad:
 
Ja na qBittorrentu već nekoliko godina, nemam nijednu zamerku.
Ni ja :)

Uf. Ja imam ozbiljnu zamerku qbittorrentu, a koliko sam video nisam jedini.
Izgleda da libtorrent koji se nalazi "u srcu" qbtorrenta ne prepoznaje prioritizaciju specificnih fajlova u okviru torrent paketa.
U prevodu, nemoguće je dati veći prioritet prvoj i drugoj epizodi serije koja se skida.
MIslim da nisi u pravu, bas suprotno, ja sam koristio ovu opciju godinama unazad kada hocu da ubrzam DL neke posebne epizode. Kad dodjem kuci mogu ti staviti SS ovde, ali mislim da mozes i sam naci kako to ide ;)
 
U prevodu, nemoguće je dati veći prioritet prvoj i drugoj epizodi serije koja se skida.
Пробао си секвенционално скидање? Мада би требало и обично подешавање приоритета да помогне али то понекад зависи и од тога шта је колико доступно.
 
Probao sam da individualnim fajlovima promenim prioritet.
Video sam da je po defaultu normal, ali kad sam na uobičajeni način (desni taster miša) pokušao da promenim ništa se nije desilo.
Zatim sam potražio odgovor na internetu i našao ono šta sam napisao. Ne isključujem da sam pogrešio, ali bih voleo da znam tačan odgovor na moje pitanje...
 
Koje je tacno pitanje? Meni desni klik i promena prioriteta radi odlicno, i to vec godinama. Uzmi testiraj i kreni da skidas 2 fajla, ali sa pribliznim brojem S&L, odradi prioriet, pa javni :)
 
Nema na cemu, uzivaj ;)
 
Qbittorrent zauzima oko 150 MB do 200 MB RAM kada skida svega par torrenata a CPU opterecenje skace u nebo kada se otvori lista peerova. Stoga novije verzije zaobilazim. Tixati je generalno bolji program, utegnutiji od qbittorrenta i daleko manje zahtevan.
 
Tixati је одличан али мало мање познат и популаран па није свуда дозвољен. Једном сам хтео да га користим али на приватном трекеру који сам користио није прошло.
 
Nazad
Vrh Dno