Šta je novo?

COD Black Ops 4

ShadowOps

Cenjen
Učlanjen(a)
23.09.2018
Poruke
559
Poena
135
Cod bo4 izlazi 12. oktobra, ko je igrao betu? Vasa misljenja za Blackout(battle royale mod)?
 
Jel neko planira da igra Blackout ? Ja sam pazario igru.
 
Igram od jutros i jako sam zadovoljan do sad kako se sve odradili. Sve je jako lepo optimizovano i sredjeno. Blackout odlicno odradjen sve pohvale i zombiji takodje. Multi tdm i ovi ostali modovi isto ok s tim da se nadam da ce neke klase malo srediti i bafovati jer su smesno jake.

Sve u svemu jako jako zadovoljan ovim do sad. Mogu cak i da se usudim i da kazem u zadnje dve tri godine mozda najbolji CoD do sad.
 
Ne mogu da sudim previse jer nisam okoreli fan ali mi se klasicni MP modovi cine fluidno i brzo kao i dosadasnji. Sa druge strane Blackout je katastrofa na mojoj masini.. 15ak fpsa pre skakanja a posle i do 30fpsa u gradovima dok DM i sl radi na 100+ (medium sve skoro, konfa iz potpisa). Graficki sve identicno kao u beti, generalno ne vidim promena.
 
^
Mislim da su malo optimizovali igru od bete, imam 10 fps-a vise nego tada,znaci varira od 65 do 75(Blackout) na medium to high u 1080 rezoluciji a "masinu" sam platio 500e novu ove godine sto je nizi cenovni rang. Ako neko zeli da igra Blackout pustite por!
 
nemanja#1503 igram sve.
 
Ja i Shadow pikamo Blackout, ko zeli da upada nek aduje :) Rade volje ga prihvatimo :D Jesmo nubovi al ucimo se :)
 
Kupio sam danas, još se ne snalazim sa Blackout modom, verovatno jer nemam uopšte iskustva sa Battle Royal žanrom.

Meni je Domination I dalje mama [emoji38]

Nego, igra ima u nekim trenucima žešće frame dropove. Na konfi iz potpisa bih očekivao da sve ide ko podmazano.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
To se dogadja velikom broju igraca od poslednjeg patcha koji je bio u utorak, kao i meni. Padne i na 10fpsa pa zamrzne ekran. Trebalo bi da poprave uskoro ali svakako proveri da li imas poslednji driver za graficku
 
vKG20h3.jpg
 
Posle 15 uzastopnih godina igranja COD-a svake jeseni, ovo je prvi put da niti planiram da ga igram, niti razmisljam o njemu...
 
^Funnily enough, svi govore da je ovo prvi dobri CoD posle duzeg vremena....
 
Koliko vidim na klipovima isto je kao Black Ops 2, a meni je to poslednji dobar COD. Ali pošto imam BO 2, šta će mi ovo. Kad se nisu potrudili barem nove mape da naprave. Nije mi ok da kao izmenjena, ali ista u stvari mapa, uopšte bude u novoj igri.
 
Mucenje je ovo od igre sa ovim sajlama i nekakvim energetskim poljima i skenerima...daj cod 1 i pow camp malo da dodjem sebi :D
 
Gunship totalni OP, 5 raketa mu ne može ništa...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Napravio sam jedan mali server na Discordu za nase podrucje za lakse nalazenje ljudi za igranje i komunikaciju... Tako da kako se ne bi jurili tamo/vamo, evo linka pa da se krene polako sa organizacijom, ko hoce da se igra:
https://discord.gg/YYv8paj

Pozz...
 
Nazad
Vrh Dno