Šta je novo?

rename

  • Začetnik teme Deleted member 9456
  • Datum pokretanja
Мислим да сам њега прво пробао некад давно али је касније tvtime победио. Погледао сам и не видим га у понуди за Арчија.

Е да, код мене је мало простија варијанта. Није ми потребан плејер за теве програм него неки који ће да прикаже оно што је на видео улазу теве картице. Значи ништа тјунер било које врсте, само плеј са улаза.

Пробао сам vlc, не успевам да нађем видео сигнал, аудио се и појави. Можда је потребно да се мало више чачка. Ипак, на овом Арчију сам успео да инсталирам tvtime_patched док је могло да се одради, тај -config је био ту и сада такав ради. Биће проблем са другим инсталацијама линуха, једино да пробам неку старију верзију оног програма па после вратим ново.
 
Пробао сам vlc, не успевам да нађем видео сигнал, аудио се и појави. Можда је потребно да се мало више чачка. Ипак, на овом Арчију сам успео да инсталирам tvtime_patched док је могло да се одради, тај -config је био ту и сада такав ради. Биће проблем са другим инсталацијама линуха, једино да пробам неку старију верзију оног програма па после вратим ново.

Mada je baziran na VLCu možda bi lakše uspeo da podesiš kroz Kaffeine? Što se viewera tiče, Me TV ali izgleda je stao razvoj. Ima neki fork na githubu ali testiran samo na DVB-T/T2.
 
Пробаћу још неке, синоћ је било касно а и имао сам додатне идеје. Успут сам се заинатио да решим оно са freetype2-config, испратио сва упутства и коначно добио тај фајл. Онда опет инсталација и то прође али касније пријављује неке треће проблеме где не могу ни да видим шта не ваља. Једино да пробам downgrade свега док не прође инсталација, као што је на старом арчију. Срећом имам довољно небитних инсталација линуха на којима могу да експериментишем па и да забрљам. ;)
 
Nazad
Vrh Dno