Šta je novo?

Izbor Sennheiser RS 165 i Asus Xonar U7 MKII?

Unngenant

Poštovan
Učlanjen(a)
28.09.2018
Poruke
18
Poena
55
Pozdrav ljudi...

Nešto sam čitao na forumu, ali i dalje je ovo meni relativno strano područije...elem, već dugo vremena merkam RF slušalice što bi me spasilo smaranja po kući oko slušanja muzike i tv, a ujedno sam razmišljao i nabavci neke zvučne kartice (muzika mi je na pc u flac formatu većinom)...da li kupovina ove dve stvari bi mi osim zvocanja :D poboljšao audio doživljaj (već posedujem Microlab FC530U zvučnike)...Zapravo sledeća pitanja:

1. Da li u ovom rangu RF imam neki bolji izbor, gledao sam razne opise i komparacije sa Sony ali nisam uvideo da su bolje od Sennheiser?
2. Slično pitanje i za Xonar da li postoji bolji izbor u tom cenovnom rangu?
3. Da li kupovinom ova dva uređaja i njihovim uprarivanjem imam ikakve koristi na sluškama, s obzirom da su RF i imaju pretpostavljam deficitarnosti u odnosu na klasične slušalice u tom cenovnom rangu?
4. Takođe koliko je objektivno unapređenje nabavka Xonar za izlaz preko mojih FC530U?

Dakle za ove dve stvari planiram oko 250 e da potrošim ove dve navedene stavke su mi se činile kao optimilan izbor ali opet nisam toliko upućen pa bih voleo da čujem druga mišljenja.
 
RF slusalice se sastoje od transmitera, predajnika, baterija i pojacala koje je ugradjeno u slusalice, tako da ti zvucna kartica tu ne igra preterano vaznu ulogu. Naravno, daleko je sve uznapredovalo prebacivanjem na digitalni prenos u odnosu na ranije analogne modele zvuk kudikamo bolji, ali iskreno preporucujem da probas prvo zvucnu pre kupovine, vrlo moguce da razliku u zvuku naspram direktnog vezivanja zicanog modela neces osetiti.
 
Nazad
Vrh Dno