»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 2 od ukupno 2

Tema: Izbor Sennheiser RS 165 i Asus Xonar U7 MKII?

Moderated
        Na forumu od
        Sep 2018
        Poruka
        1

Izbor Sennheiser RS 165 i Asus Xonar U7 MKII?

Pozdrav ljudi...

Nešto sam čitao na forumu, ali i dalje je ovo meni relativno strano područije...elem, već dugo vremena merkam RF slušalice što bi me spasilo smaranja po kući oko slušanja muzike i tv, a ujedno sam razmišljao i nabavci neke zvučne kartice (muzika mi je na pc u flac formatu većinom)...da li kupovina ove dve stvari bi mi osim zvocanja poboljšao audio doživljaj (već posedujem Microlab FC530U zvučnike)...Zapravo sledeća pitanja:

1. Da li u ovom rangu RF imam neki bolji izbor, gledao sam razne opise i komparacije sa Sony ali nisam uvideo da su bolje od Sennheiser?
        2. Slično pitanje i za Xonar da li postoji bolji izbor u tom cenovnom rangu?
        3. Da li kupovinom ova dva uređaja i njihovim uprarivanjem imam ikakve koristi na sluškama, s obzirom da su RF i imaju pretpostavljam deficitarnosti u odnosu na klasične slušalice u tom cenovnom rangu?
        4. Takođe koliko je objektivno unapređenje nabavka Xonar za izlaz preko mojih FC530U?

Dakle za ove dve stvari planiram oko 250 e da potrošim ove dve navedene stavke su mi se činile kao optimilan izbor ali opet nisam toliko upućen pa bih voleo da čujem druga mišljenja.

Member Avatar korisnika Astmario
        Na forumu od
        Aug 2007
        Poruka
        549
      3. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 2600
        • MoBo: Asus B350-F Strix Gaming
        • RAM: 4Gb DDR
        • VGA: integrusa
        • MON: Dell U2412Mb
        • HDD: Samsung 850 Pro 256Gb, WD 640GB, WD 1TB
        • Case: Corsair CS750M
        • SND: Sound Blaster Z, Jazz J9940, Senheiser HD415
        • LAP: Nexus 7
        • INET: DSL
        • Ostalo: Zalman MFC-1,Sapphire Theatrix,Logitech G402
      4. RF slusalice se sastoje od transmitera, predajnika, baterija i pojacala koje je ugradjeno u slusalice, tako da ti zvucna kartica tu ne igra preterano vaznu ulogu. Naravno, daleko je sve uznapredovalo prebacivanjem na digitalni prenos u odnosu na ranije analogne modele zvuk kudikamo bolji, ali iskreno preporucujem da probas prvo zvucnu pre kupovine, vrlo moguce da razliku u zvuku naspram direktnog vezivanja zicanog modela neces osetiti.

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •