Šta je novo?

Ometaci signala u zonama sumraka

korisnicko_ime

Poštovan
Učlanjen(a)
19.12.2014
Poruke
49
Poena
60
Kakve madjije koriste ovi po soping centrima i vecim prodavnicama tehnike kad' mi oslabe signal na telefonu da ne mogu da guglam recenzije i uporedjujem cene?
 
Madjija zvana vreme je da promeniš operatera / telefon / paket.

A možeš i od kuće da uporedjuješ cene / recenzije. Mislim, ko još uvek kupuje TV/Laptop u tržnom centru. Ono, ulje, 'leba, 4K tv.
 
Poslednja izmena:
Ha! Diskusija se zahuktava!
Ne, nije problem u operateru, telefonu i paketu (VIP / note8 / NEO4).
Nije valjda da niko osim mene nije primetio?

Ostavimo po strani moje licne kupovne navike (koje generalno ni ne ukljucuju kupovinu tv uredjaja, laptopa i ulja u tc) ali...mislim da si i ti na tragu necem velikom, drugar: niko vise ne kupuje u tim radnjama a one POSTOJE-LI-POSTOJE!!1!
 
Kakve madjije koriste ovi po soping centrima i vecim prodavnicama tehnike kad' mi oslabe signal na telefonu da ne mogu da guglam recenzije i uporedjujem cene?
Shopping centri se ne bave aktivnim ometanjem signala mobilne telefonije.

Pre ce biti da ti je signal/protok slabiji zato sto se gomila ljudi sa mobilnim telefonima nalazi na istom mestu, a moguce je i da konstrukcija objekta ima negativan uticaj na jacinu signala.
 
Нико више (ту су углавном посетиоци оваквих форума) не купује у тим шоповима, осим 95% осталог народа. ;) А за ометање је баш као у претходној поруци, мало Фарадеј, мало гужва. Одеш на неки спорт или концерт где хиљаде или десетине хиљада гледа у свој ФБ на мобилном и очекујеш да базна станица то покрије?
 
Udaljenost baze + teska armatura objekta.

Ako bazne ne trokiraju na utakmicama LS gde imas preko 30k ljudi, pa valjda nece od jednog trznog...

TT over 6X
 
Meni je od uvek u Delty signal bio uzas, isto VIP u pitanju, par puta sam i lepo opsovao kad sam hteo da pogledam nesto na netu, ....vas zgrada kada nema ni signala u njoj :) gore na spratu gde je klopa malo je bolje. :)

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Ako je objekat od čelične konstrukcije, što je jako često danas, može i da predstavlja Faradejev kavez. U tržnim centrima, npr. Delta City, Ušće i sl., postoje bazne stanice, pa je tada signal dobar uvek.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
+1
 
Зависи од предајника. У овдашњој болници, у старом Ургентном центру није било ни трага Теленоровом сигналу. МТС солидан, Теленор 0.
 
Nazad
Vrh Dno