Šta je novo?

Preporuka za dobar laptop

Rerna63

Slavan
Učlanjen(a)
20.01.2008
Poruke
663
Poena
330
Pozdrav svima,

Naime vec neko vreme gledam i trazim dobar laptop. Treba mi laptop za Zbrush (znaci CPU) i za Unreal Engine koji je i CPU i GPU. Medjutim sta god sam gledao kod nas oni naduvaju cene kao balon.
Takodje ja sam u Nemackoj u novembru i tamo ce mi trebati laptop, doduse ne odmah.
Nije mi toliko bitno za gejming iskreno ali ipak voleo bih da odigram nesto sa vremena na vreme ali opet necu da teram sada sa svim podesavanjima na max.
Moram da pitam ovde eto da cujem i drugo misljenje jer nasao sam jedan dobar laptop po meni koji ima Ryzen i 580 ali ne znam sada koliko je ona jaka u laptopu. Budzet mi je oko 1400e.

Any suggestions?
 
Ja bih isao na laptop sa procesorom minimum i7-8750H ako se vec toliko para daje , sad ima mnogo u ponudi , meni je ovo favorit https://www.bcgroup-online.com/lapt...o.rs&utm_campaign=pametno.rs&utm_medium=click

Imas pravo na 5 godina garancije do kraja godine , za uslove ih pitaj.
Kupio sam nedavno laptop sličnih karakteristika, a pre toga proveo dobrih nedelju dana u pretrazi.

Problem sa ovim Acerom je što ima dosta loše rešeno hlađenje, pa postaje poprilično vruć tokom rada.

Po mom, mišljenju, ništa ispod 3 godine garancije za tolike pare, tako da ovaj HP ne bih ni uzimao i razmatranje

Imaš I odlične move Dell G3 modele...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ali kakva je ta 1050ti? Pazi necu ja sada nesto da gejmujem ali sve mi nesto deluje kao da je slaba, mada ovo sto si mi poslao opako deluje
Ok je i dalje i za zahtevnije igre, ali za 1400e imas i 1060, mozda i 1070, a izlaze i lapovi sa novim generacijama gpu-a.

Sta god uzeo, 7 ili 8 generacija intela i7, radice dobro i zbrush i ostali autodesk i adobe programi.


Ima ovaj lepsi aluminijumski sa tim procesorom, samo dodaj jos rama. Deluje ozbiljnije. Ne volim te gejming plastikanere ko taj acer, deluju mi ko neke decije igracke. Mada Acer ima malo bolju grafiku i mozda bolje hladjenje posto je veci.
https://www.comtradeshop.com/asus-v...sd-m-2-geforce-gtx1050-4gb-zlatni-3-cell.html

Za nase trziste dosao s losijim TN panelom(iako postoji i sa ipsom u verziji full hd i 4k).
Uz to, nema nekog mesta za upgrade(ogranicen na 16gb rama), jako tesko se skida donji poklopac, lose hladjenje za bilo kakav zahtevniji rad.
 
Za te pare samo 8750H, ništa manje od toga. Svi testovi pokazuju da je dosta brži od 7700HQ.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Mnogo je to za 7700HQ,i još nema SSD.

Čitaj review-e po netu o Legion seriji - nije se proslavila sa hlađenjem i bukom.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Gledam sad, baš je zeznuto kod nas. 1060 6gb I 3gb - nebo i zemlja u razlici u ceni. Ako ti treba laptop za pet godina, onda uzmi verziju sa 6gb. Najbolje bi bilo ako bi se stisnuo za kombinaciju sa nekim i5 8300h ili boljim.,ali skup je to sport...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno