Šta je novo?

OnePlus 6T

"Apple is now officially a dongle company that happens to make smartphones and computers"
Pa nisu oni zaradili bilion $ zbog dobrih telefona i racunara, ima tu malo vise tematike.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Kod iPad-a se ne radi o prostoru nego o uniformnosti duž čitavog asortimana. Neračunajući laptop i mac koji su ozbiljne radne mašine i na čemu verovatno ni za 10god neće izbaciti 3.5mm.
ma da, "uniformnost"... Ono kao "znamo da će gomila korisnika da nas hejtuje, ali maći ćemo audio džek zbog uniformnosti". Ne nasijedaj na PR ;)


Ja bih samo dodao da su ovi koji slede Apple izbacivanjem 3.5mm, izmedju ostalog nanjusili profit zbog prodaje bezicnih slusalica. To je sad "in" (sto bi rekle nafurane klinke :d), u Londonu gomila ljudi seta ulicama sa Apple bezicnim slusalicama u usima. Kao da je to neka nova moda. Ne znam zvanicnu statistiku prodaje, ali mi tamo deluje da se bas mnogo prodaju. Sad i ostali hoce deo kolaca. Tesko da je proizvodnja toliko skupa, a kostaju kao da su od zlata.
Upravo. I po Podgorici ih gledam, a aerodrome po svijetu da ne pominjem. I ja planiram kao HSV, da koristim žičane uz adaptere dok god mogu... Dosta mi je akanja sa baterijama. Eto imam i Bose BT zvučnik, skup i kvalitetan, ali poslije 3 godine mu baterija ne traje ni pola koliko je trajala. A Bose servisa na svakom koraku :d
#Not
 
Nije mi jasno kako bilo ko može da izgubi 3.5mm adapter. Zalepi ga super lepkom ako treba za slušalice i nosiš ga uvek sa istima ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Fora je sto ga skidam 3,4 puta na dan zbog laptopa.. da koristim sluske samo za mob nikada ne bih izgubio dongle , to je jasno :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Kupi još jedne iste slušalice za laptop, kako si krenuo, jeftinije će da te izađe [emoji16]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Uzeo drug iz UK 6T 8/256gb. Nema problema sa otiskom, u 99% situacija izgleda ovako:
https://streamable.com/7xri1
U ostalih 1% koju milisekundu duze, ni jednom nije izbacilo gresku. Telefon je standardno mnogo brz, iznenadjujuce je da zvuk izgleda dosta dobro kroz onaj dongle i audio technicu.
6031dd8fa37e0f2c15a928f051946579.jpg
6ee3adcb4032201d85217a8eaa44661e.jpg
6f9517b4e0bb8833c8cb1dda23a0ebeb.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
OnePlus je i bio sinonim za brz FP senzor, tako da je bilo nekako očekivano da neće ovde da zajebu stvari.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako je ovo nekome sporo e onda svaka cast....Huawei je mag za fp senzor, ako ce ovako da rade fp senzori u ekranu onda ne vidim problem da ga svi implementiraju....kako funkcionise u dodiru sa kapljicama vode i slicno ostaje da se vidi....
 
Ne može mnogo brže s obzirom da mora da se probudi telefon i onda otključa. Kao ranije na iPhone. To je ta neka brzina. Vidi se fin napredak u odnosu na one prve od Oppo-a i Viva. Ovo je super.
 
Nadam se samo da će do s10 doći ultrasonic rešenje . Ova "obična " će onda biti implementirana u sve mid range uređaje sledeće godine

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako je ovo nekome sporo e onda svaka cast....Huawei je mag za fp senzor, ako ce ovako da rade fp senzori u ekranu onda ne vidim problem da ga svi implementiraju....kako funkcionise u dodiru sa kapljicama vode i slicno ostaje da se vidi....
Ne radi nikako...kao ni sa masnim rukama.
Ne može mnogo brže s obzirom da mora da se probudi telefon i onda otključa. Kao ranije na iPhone. To je ta neka brzina. Vidi se fin napredak u odnosu na one prve od Oppo-a i Viva. Ovo je super.
Mislim da na mate 20p ima opcija da dok te skenira otkljiča, bez da moraš da svajpuješ naknadno.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da da, nisam mislio na svajp nego što moraš power dugme da se probudi telefon pa tek onda na fp da otključa.
 
To mi je glupo, moras 2 radnje da odradis. Bolji mi je onda fp od nazad. Nadam se da onom ultrasonicnom nece biti potrebno pritiskati power dugme.
 
Da da, nisam mislio na svajp nego što moraš power dugme da se probudi telefon pa tek onda na fp da otključa.
O kom to telefonu pričaš?...zar nema opciju da dok da podigneš sa stola već ulazi u mod za otključavanje?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
O kom to telefonu pričaš?...zar nema opciju da dok da podigneš sa stola već ulazi u mod za otključavanje?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Za 6T... Koliko sam video na snimku ovaj lik prvo ide na power dugme. Do duše njegov telefon je na ravnom. Možda ima to što kažeš za podizanje, to je kul onda.
 
Pa valjda se budi čim spustiš prst na ekran, na S8+ se aktivira telefon kad se prisloni prst kod home dugmeta dok je isključen ekran, i bez čitača otiska.
 
Ne radi nikako...kao ni sa masnim rukama.Mislim da na mate 20p ima opcija da dok te skenira otkljiča, bez da moraš da svajpuješ naknadno.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ima opcija, ukoliko se pre toga ne razlije lepak po ekranu [emoji23]
Za 6T... Koliko sam video na snimku ovaj lik prvo ide na power dugme. Do duše njegov telefon je na ravnom. Možda ima to što kažeš za podizanje, to je kul onda.
Ima ambient display, kad se podigne tel ili stigne notifikacija, upali se ekran sam, onda prisloni prst i otkljuca.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ne, ne. To je od svetla telefona kojim je slikano.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ljudi jel neko narucivao 6T ili 6 iz Hrvatske. Interesuje me da li se placa carina na tu cenu uredjaja?
Znaci pricam samo za HR, a ne za Srbiju...da narucim na adresu u Hrvatskoj, da li placam carinu?
 
Ne plaćas ništa na hrvatsku.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Gde bi mogla da se pogleda cena u evropi ali da nije online prodaja? Gledao sam na interdiscount ali od juce ne mogu da pristupim sajtu, kaze kao blokirano za nasu zemlju od strane amazonclouda.
 
Geizhals.eu
 
meni, nadam se, stiže sjutra (8/256 :D ). 665€, mogao sam i da uštedim 15€, ali bez garancije i sa punjačem za UK tržište.
 
Ja sam narucio 8/128 za 550e u Hrvatsku. U ponedeljak mi stize telefon, sl vikend cu da ga pokupim. Javljam utiske :)
 
Ljudi za koliko vam je stizao u Hrvatsku od momenta naručivanja, ako je neko naručivao?

OnePlus 3T
 
Nazad
Vrh Dno