Šta je novo?

OnePlus 6T

Probaću Strava-u, pa da vidimo. Al *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*, prvo mi je sa prelaskom na Android 10 Smart Keyboard Pro prestao da radi kako treba (problem i sa drugim tastaturama, ako ostane upaljen zvuk za keypress, kako zaključismo nakon dosta vremena), a sad i ovo...
 
kraj beta programa za 6t
Rollback Build for OnePlus 6T Open Beta Testers
Hey Everyone,

To assure that our Open Beta program runs smoothly, and to prepare the addition of new devices to the program, OxygenOS Open Beta 6 will be the last open beta build for the OnePlus 6T.

We would like to thank all of you that joined our open beta testing program and shared your feedback for nearly two years. Your participation has helped ensure quality stable builds for the rest of the community, while also helping shape numerous features.

In order to ensure that you have a smooth transition back to the stable software branch, we're releasing a special rollback build that will install OxygenOS 10.3.2 on your phone. After that, you will keep getting stable updates as per the maintenance schedule. Please make sure to back up your data. This process will completely wipe all the data on your phone. To help you backing up your data, we are sharing a small tutorial below.

How to back up your data:

OnePlus Switch can help you back up and restore all your contacts, call history, short messages, multimedia files, system data, and apps. Please bear in mind that app data will not be backed up, so make sure to sync apps and games that support this feature.

1. Go to Settings - Utilities - OnePlus Switch and select Backup and Restore - New Backup.
2. Select the data types that you want to back up, and tap Start Backup.
3. Important - Once the backup process is finished, make sure to copy the [opbackup] folder present on your phone to your computer using a data cable, the cloud using the internet or external storage using an OTG cable. This folder can be copied back to the phone after the rollback is concluded, and the backup can be restored through OnePlus Switch.

How to rollback your device
1. Download the appropriate rollback package - OnePlus 6T
2. Open the File Manager and move the downloaded .zip package from the Downloads folder to the root directory.
3. Open Settings - System - System updates, press the cogwheel on the top right corner, choose the Local upgrade option and select the rollback file.

How to restore your data
1. Go to Settings - Utilities - OnePlus Switch and select Backup and Restore - Restore Backup
2. Select a type of data to be restored, and tap Start Restoration. A moment later, the phone data will start being restored to its former state.

Thank you once again for your extended support.

Never Settle

zaista se nadam da ćemo moći da pređemo na stable bez clean reinstall...
 
Mislio sam da pređem na betu. Dobro je što me je mrzelo...

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Kako ono beše, ako ideš na stariji OS , onda ne moraš clean install?
Beta 6 je odlična, praktično bez ikakvih bagova.
Ja nemam nameru da idem na stable do androida 11
 
Ipak na noviji
f21113197cd80740e88ad705046e9d9f.jpg
 
Kako ono beše, ako ideš na stariji OS , onda ne moraš clean install?
Beta 6 je odlična, praktično bez ikakvih bagova.
Ja nemam nameru da idem na stable do androida 11
pa računaj za oko godinu dana, jer im 6T svakako neće biti prioritet, pored 8T i 9 :)



to je teorija, i na to svi računamo i nadamo se, vidjećemo u praksi kako će biti. Ne znam što su onda uopšte izbacivali taj rollback update, ako će brzo noviji stable, možda postoji neki razlog... Do sad je bilo bitno samo da security patch bude noviji... Ljudi su i na Hydrogen prelazili bez clean install
 
Izašao je juče stable 10.3.3

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Pitanje za nekog ko je prešao sa Oneplus 6,6T na ove nove Oneplus 7,7T, Pro koliko znači UFS 3.0 storage za brže učitavanje app i svega ostalog na telefonu u realnom radu? [emoji848]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
@Marko_ns Ne baš mnogo! Najviše benefita od ufs 3.0 imaš ako kopiraš veće količine gb sa (posebno na) telefon. Znači ko često menja telefone pa ima velike backup-e da vraća ili ko koristi tel i kao prenosnu memoriju, super profitira, ostalimq dođe kao gimmick.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Oxygen updaterScreenshot_20200427-194001.jpg

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Zašto kod mene u updater-u nema tog updatea iako sam mu stavio update method Full update
 
@Marko_ns Ne baš mnogo! Najviše benefita od ufs 3.0 imaš ako kopiraš veće količine gb sa (posebno na) telefon. Znači ko često menja telefone pa ima velike backup-e da vraća ili ko koristi tel i kao prenosnu memoriju, super profitira, ostalimq dođe kao gimmick.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

zar nije kopiranje sa/na PC brže jer 6T ima samo USB 2.0 brzinu, iako je USB-C port??
 
@joriq pa upravo sam ja to i rekao (da je brže kopiranje) zar ne [emoji6][emoji2772]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Vratio se sa bete na 10.3.3 bez posledica, sve je tu
 
pa ne, jer si ti rekao da ta razlika u brzini dolazi od ufs 3.0, ja kažem da dolazi od toga što je sedmica konačno donijela USB3 brzine, tako sam makar čitao negdje...
 
Stigao update za One Launcher, sad više nema split screen ili sam ćorav?

OnePlus 6T via TT
 
Samo drži duže na app koju hoćeš i pojaviće se opcija za split screen
1810d8b7709e32521b01d32eafd1e85a.jpg
 
Zahvaljujem, dobio sam rešenje na pp.

OnePlus 6T via TT
 
dešava mi se problem, ne znam je li do vajbera ili telefona: odaberem više fotografija za slanje, pošaljem, i neke fotke se brišu iz Camera foldera i ostanu samo u Viber folderu, sa smanjenom rezolucijom. Originale nađem u recycle bin o_O Ili ih i ne nađem! Problem je izraženiji što više fotki pošaljem odjednom, ako pošaljem 10+, 3-4 redovno završe u deleted items.

Telefon je na zadnjem Adroidu 10, ako ima kakve veze, nego me zanima ako je još neko primijetio?

PS reinstalacija vajbera nije pomogla
 
Što se tiče broja fotki za slanje, znam da je limit bio 10. Ne verujem da su nešto menjali?

Ne, nisu nista menjali, probah sada ja da posaljem, ide normalno, ne brise nista - 10 komada.
OP7T pro sa zadnjim software-om i zadnji Viber.
 
Poslednja izmena:
vidim da je tema skroz zamrla, ali svakako, za one koji ne prate: izašla je open beta 1 (i hotfix) za Oxygen 11 :)

Instalirao, radi sasvim solidno, nemam skoro ništa od bagova na koje se ljudi žale, više sam ih imao sa Oxygen 10 stable (zadnji)
 
Odlično radi na Beti, lepše izgleda od 8T na Stable.
 
nije savršeno. Recimo, ja nemam weather widget fabrički. Aplikaciju sam reinstalirao, al džaba. Inače, više mi se sviđao i dizajn stare.

Onda, kažu da kasne ili ne stižu notifikacije sa gmaila. Možda se desilo jednom il 2x. I jednom il 2x mi se desilo da kao pokušava konstantno da se nakači na mobilnu mrežu, wifi i BT, al bezuspješno, na svakih recimo 5 sec. Resetovao tel i sve OK
 
pređoh sa beta 3 na stable 2, juče izašao. Napomena: ako nećete da vam se tel resetuje na fabrička, ispratite ovu proceduru:
 
6T poleteo sa Oxygen 11.1.11.
 
Dobro veče
Da li je neko menjao bateriju i ako jeste kakva su mu iskustva?
Hvala
 
Nazad
Vrh Dno