Šta je novo?

OnePlus 6T

Pa cena i nije nesto visoka uopste. Rado bih nosio ovaj 6T pa cak 6.

Sent from my TA-1012 using Tapatalk
 
Da baš super su...kao novi s9+ i p20 pro kod nas sa garancijom! Real deal bi bio da se pojave kod naših operatera pa zablistaju po oglasima za 400e za mesec-dva.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Koliko kosta s9+ i p20 pro kod nas sa garancijom? Pricamo o zvanicnim kanalima, a ne KP sa garancijom? Kostaju oko €850, a 6T na oneplus sajtu €550. Nase trziste im je ispod nivoa statisticke greske, ne znam kako je winwin distributer kad su cene drugacije(30% skuplji) nego na sajtu, dzabe kaljaju ime sa d3bilskom cenom od preko 80.000 dinara. Da imam volje pisao bi im na support da ovi nasi pilicari valjaju 'zvanicno' sa tom cenom.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ne interesuju me zvanični kanali. Kad budem imao platu kao prosečan evropljanin, mogu da pričam o zvaničnim kanalima. Da prodam 6m star s9+ za ~480e i kupim novi 6t sa ovakvim specifikacijama za 100e više mi je van pameti. Realno telefon nema šta da traži pored pixela 2 xl u tom cenovnom rangu.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Veliki rebus je ovaj otisak ispod ekrana. Morali su makar da idu na stereo zvučnike , ovako je ovaj T ustvari op6 sa većom baterijom. Bukvalno 2 ista telefona..



Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Pa to je drugo, nema potrebe po meni sa s9+ na 6t, vozi to dok ne izadje S10 ili 7nm qualcomm. Kod nas ocekujem 700e lagano pocetnu od gastrabajtera na KP.
 
Nije ni pitanje da li ces uzeti 6T ako imas s9+ ili p20 pro ili nesto u tom rangu. Samo ako si lud ces prodati to i uzeti 6T.
Pitanje se postavlja da li uzeti 6T ako imas stariji telefon, telefon od prosle god, ili mozda cak i od pre 2 god.

Ovde ima nekoliko vas koji menjaju telefone kao gace, ali vecina ljudi koji citaju ovaj forum, ali mozda ne pisu cesto ili mozda ikada, menjaju telefon jednom u 2 god.

Kupovina telefona je individualna stvar. Ja wireless charge ne koristin na svom G6. Slusalice sam ubo mozda 3 puta. Medjutim gledam puno YT i druge kanale za video, tako da mi jedino smeta sto nema stereo.
To sto otkljucava za 0.5sec sporije nego fizicki reader, to sigurno vi svi primetite...i to je deal breaker....molim vas. Meni bi ovaj fon mozda odgovarao, nekome drugome mozda ne bi.

Realne stvari treba pisati, a ne pljuvati jednu ili drugu marku i svadjati se na 3 strane o tome ciji je veci.
Ipak je ovo forum koji ljudi citaju, i treba biti koristan kao sto i jeste u nekim slucajevima.

Nadam se da nisam bio bezobrazan i da nisam uvredio nekoga, nije mi to bila namera. Kao sto ste vi iznosili svoje misljenje, tako i ja iznosim svoje.
Nema ljutis :)
 
Pitanje dal vredi ovaj fon 200e vise od mi8 npr..

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Normalno da ne vredi 200 evra vise. Jedino sto je noviji pa je stvar prestiza za nekoga.

Sent from my TA-1012 using Tapatalk
 
Po meni je mi8 i bolji mob.. ako ništa ima led notifikaciju i hw kamere kao pixel3 :)

Jedino što je ružniji zbog onog ogromnog notcha
Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Pa da.. to i kazem, naravno da ne vredi :D

Verovatno mi8 ima i bolji displej ?

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Mi 8 kad bude 350e da se uzme i nema boljeg deala, zar ne?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa ima ga za 370...l
Ono sto je cudno da nema OP 6 u Bgu da se uzme za manje od 500e. Pricam o KP ponudi.

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Realno tesko da ima.

Sent from my TA-1012 using Tapatalk
 
Svi pominju tih 370, gde ima za toliko?
Kod poznatijih KP prodavaca je i dalje na 390.
 
Imaju 3,4 prodavca iz SU. Jedan sa 1500 ocena. Msm ima, svakako bih pre uzeo od poznatih iz Bg.

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Cast izuzecima koji su stvarno vise nego korektni prodavci, veci deo tih iz SU oglasa je navlacenje, u smislu da mobove nemaju na stanju i da treba da se poruce.
Zna se za Xiaomi ko su provereni prodavci ovde, Kidence, Vladimir, Gremlin, Ivan.
 
Pa normalno da nemaju na stanju i da moraju da naruce jer mora neko da im donese iz Madjarske za par dana,nisu to mobil shopovi registrovani.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
6T apsolutno precenjen , .... a što se tiče Mi8 ima za 375 evra Global vakum na kp oglasima (i to je stvarno odlična kupovina) .
 
^^ Ma kojih par dana, znam iz licnog iskustva. Opet kazem cast izuzecima ali pre nego sto sam uzeo Mi8 od Vladimira sa KP, narucih od lika iz SU (mozda je to bas taj od 1500+ ocena), cekao sam nedelju dana a od moba ni traga ni glasa. Na kraju sam morao da otkazem porudzbinu i lepo uzeo od proverenog coveka.
Naravno i ovi gore nabrojani prodavci nemaju uvek sve modele na stanju ali znaju tacno u dan kada im koji stize i imaju kakvu-takvu garanciju.
 
[YouTube]mT17qfNQmPU[/YouTube]

Videćemo da li će umreti od vode posle par dana :) za sada obećava

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ne znam dal ikom smeta ali ja ne bih mogao ovaj fingerprint da kroistim. Ceka se 1 sekundu da otkljuca telefon sto je smijesno.
 
Pa to je drugo, nema potrebe po meni sa s9+ na 6t, vozi to dok ne izadje S10 ili 7nm qualcomm. Kod nas ocekujem 700e lagano pocetnu od gastrabajtera na KP.
Znam da nema, ali bi ja eto uradio i takvu ludost samo da su mi dali stereo zvuk i ostavili led notif (3.5mm bi još nekako i progutao zarad veće baterije, tako sam i na mate 10 pro ranije)...znam još par njih koji bi zamenili.

Što se fp tiče, po svemu što sam video do sada, ovo je tuga....tu jedino što valja su one lepe animacije kad prisloniš prst! Otključavanje traje od pola sekunde do dve sekunde, pojača brightness do kraja pa možeš da oslepiš u mraku, na prljavštinu i vlagu na reaguje nikako itd. Sve u svemu, po meni ishitren telefon i shodno tome tako i deluje/funkcioniše.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
^ s obzirom da je displej amoled, pojača osvetljenje samo onih piksela u krugu ispod kojeg je fotosenzor. S obzirom da je tvoj palac veći od tvog kruga, jako malo osvetljenja će probiti oko ivica prsta, tako da to uopšte nije tako veliki problem. Pre nego što nasloniš prst pikseli imaju normalno osvetljenje, tek kad staviš prst displej pojača osvetljenje da ti slika otisak i ugasi.
 
Pa ako je tako rešeno onda nije ni loše ;)

Nego jel iko zna dobija li se simfree telefon na T-mobile u USA kad se uzme!?...extra im ona fora sa onePlus 1 +300 dolara u trade in kombinaciji! Da javim bratu da uzme neki na ebay za 80 dolara i doda još 300 :D
 
Poslednja izmena:
5og novembra će se znati cena u Kini :)
Očekujem da bude oko 450e ,što je ponovo oko 150e preko mi8..

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Mi 8 u Kini nema konkurenciju. Nemoguce je sta se dobija za 300e tamo. [emoji4]
 
Video sam 6t i odličan je,al mislim da ne vredi da prelazim sa 6ce i dodajem nekih 200e za njega.

Ako bih uspeo da prodam za 450 jaču šesticu,sa originalnom maskom,onda bih prešao,a ovako mi se ne isplati.

verovatno ću sačekati još 6 meseci,pratiti kako će se pokazati ovo novo otključavanje i uzeti sledeći model.

EDIT:
sad izvalih da su eleminisali led notifikacije :( Pu! To je još 1 od razloga zašto sam uzeo ovaj telefon.
 
Poslednja izmena:
Tako je najpametnije, opusteno mozes cekati sedmicu. Po mom misljenju nikako ne vredi prelaziti sa 6 na 6T. Ima tu promena nije da nema, ali nedovoljno.
Ko sada planira kupovinu logicno je da ce ici na 6T i to je skroz u redu.
 
Nazad
Vrh Dno