Šta je novo?

OnePlus 6T

narocito sto to vise i nije cena po kojoj sam kupio oneplus one.Svako ima pravo da trosi svoj novac kako zeli.

Ovo i jeste najveci problem, sa tim su se probili, gledaj sad koliko Xiaomi kida sa uredjajima ulozeo/dobijeno, vise je sad Mi8 flagship killer ako uporedimo cene (ovo je samo moje misljenje, ali mislim da je realno)

Promovisu nam taj 'Never Settle', a oni Boga mi to bukvalno primenili , nikako da se smire sa podizadnjem cene....

Jedino sto podrzavam na ovom uredjaju jeste baterija, to ce biti ozbiljan upgrade...
 
Pa ako uz tu bateriju stave i malo bolje zvučnike eto možda i najboljeg telefona ove godine :)



Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Sve je u domenu mozda, onda ce opet da se ocekuje ludnica od 7ice pa ce tu da stave bar 3 kamere, neku ludnicu jos sa prednjom koja iskace ili tako nesto....
 
A dje je 3.5mm? [emoji23]
 
https://youtu.be/MUenxTyUHhk
Edit: uklonjen video zbog
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
185fa0f0ff9dde312ab5a73d7657f2cb.jpg
 
Poslednja izmena:
Za 1sat predstavljanje možda i najboljeg telefona ove godine a tema mrtva :)

The OnePlus 6T will start from £499 when it goes on sale November 6th, and that price is thirty quid more than the £469 tag of the OnePlus 6. To compensate, however, OnePlus has doubled the basic storage amount from 64GB to 128GB. That alone are worth the price increase, considering what some other manufacturers charge for their upper memory tiers. 


Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Čekamo live stream. [emoji3]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da li je realno da ni jedna kompanija ne zeli da plati nekoga ko perfektno govori engleski, makar se ne razumeo/la u materiju uopste i makar tekst bio izdeklamovan napamet.
Ovo vise i nije smesno koliko je postalo iritantno.
Sto se mene tice bolje da pricaju na maternjem jeziku nego ovako. Znas da ne razumes i samo gledas, ovako se trudis da razumes nesto ali bezuspesno. [emoji23]
Edit: Dobro je, mislio sam da ce onaj pricati tokom cele prezentacije. [emoji23]
 
Poslednja izmena:
CEO mora da drži govor :) ovaj je još i zlatan kakav je onaj iz Huawei-a

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Da li je realno da ni jedna kompanija ne zeli da plati nekoga ko perfektno govori engleski, makar se ne razumeo/la u materiju uopste i makar tekst bio izdeklamovan napamet.
Ovo vise i nije smesno koliko je postalo iritantno.

Kakav je bio onaj na Huawei prezentaciji ovaj priča savršeno. :D
Mislim da je u pitanju kombinacija kulturološkog biasa i tradicionalnog poštovanja hijerarihije kod ovih kineskih firmi razlog što se ovako tvrdoglavo drže toga da guraju svoje ljude sa "upravnih" pozicija da drže ovakve prezentacije.
 
Da, mada dosta njih prikazu odmah telefon (Huawei, Samsung...), dobro je da je ovaj samo odrzao kratak govor. [emoji4]
Onaj iz Huawei-a je kriminalan, ne samo sto se tice govora vec i ponasanja tj samog prezentovanja uredjaja. Haos. [emoji4]

Edit: Koji je ovo IMX519 senzor?
Baterija 3700 mAh.
Najbrzi FP ispod ekrana i prvi mob uopste sa tom tehnologijom koji ce se pojaviti u USA.
 
Poslednja izmena:
Ako sam razumeo, sve varijante OP6T imaju podrzana 42 LTE band-a? Znaci ako se uzme u Amerike moci ce da se koristi LTE u Evropi/Kini ili obrnuto.
 
Čekam da vidim hoće imati stereo zvuk, ostalo smo znali već sve. Smoriše sa sd845 kao da ga ne gledamo već skoro godinu dana!

Dobra fora što su mkbhd iskoristili kao reklamu!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Po svemu što sam video, običan 6 mi je bolji od ovog 6t

Opet nema stereo, ip rejting, bežično punjenje. Povrh svega kad ga otključavaš pojača brightness do panja pa možeš u mraku da izgubiš vid. I zadnja nada mi pade u vodu :(
Edit: a da, izbacivanje notifikacion led-a, po meni neoprostiv potez!
Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bas sam nesto slicno hteo da napisem. Po meni jedino veca baterija i manji notch kao i bottom bazel su fin napredak, ALI sve zavisi od cene naravno. Koliko sam video 6gb verzija bice 549$.
Obican 6 moze da se nadje nov za slican ili manji novac, ima 8gb ram i 128gb storage. DOdatni plus za 6 je sto i ova nova funkcija night scape mode-a dolazi i na obican 6, tako da ce i low light biti bolji. Brzina i dalje manje vise ista, jer imaju isti software i isti procesor.
 
Čekamo cenu u Kini, ali kapiram da ću preskočiti ovaj sem ako ne bude neki bruka dil u Kini za tipa ~450e.
 
Ja bih rekao da je sad pravo vreme za kupovinu OnePlus 5 telefona! :D Jedan 8/128GB i miran 3 godine.
 
Steta sto Mi Mix 3 nema malo jacu bateriju...meni je to i lepsi i bolji telefon od ovog.. :)
 
Slazem se u potpunosti. Mix 3 sa jedno 4k mAh lagano telefon godine. [emoji4]
Nista, ceka se Mix 3S sa 5G i verovatno vecom baterijom. [emoji4]
 
Mi Mix 3, ali verzija sa 10gb rama ce, cini mi se imati 5g...iskreno, meni je ta verzija ruznija, posto ima logo nekog lava pozadi... :D
Da su samo ubacili 300mAh jacu bateriju, sve bi bilo i vise nego okej...ali dobro... :D

Nego, gledam sada...svi poznati Jutjuberi su dobili po jedan primerak...tako bi trebalo da se radi marketing...a ne Xiaomi, izbacio odlican uredjaj, dobija se bezicni punjac uz njega, skoro cela prednja strana je ekran, itd, itd...i do sada ima mozda 1 okej test na jutjubu... :(
 
Poslednja izmena:
Dobre cena za 8/128gb verziju koja će verovatno biti najpopularnija.
f585d9f497ba18a4153a475159ad78b8.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 

Bezel, bEzel, BEZEL, ježim se kad pročitam ovo kad ljudi napišu, a pišu neretko :) Bazel je grad u Švici.

Interesantan telefon, dobre cene, dosta fine specifikacije, neupadljiv notch. Super mi je i neukaljan Android, i kapacitet baterije, kamera mi isto dobro deluje, prirodne su fotke, to mi je veoma bitno. Wireless punjenje nije bitna stvar, nije da ne može da se živi bez toga, mnogo je korisnije ultra brzo punjenje. microSD, dobro, to je već korisnije, šteta što ga nema. 3.5mm port, mogli su da zadrže, glup je izgovor. Ovaj in-display fingerprint još treba da se razvija, zašto ga svi guraju u telefone, to mi je nejasno. Stereo zvučnici bi bili super korisni, šteta. Ne znam zašto prestaju da slušaju zahteve korisnika, iritantno je da se slepo prate trendovi. Stvarno nema više nijedan telefon gde mi 95% odgovara kao u prethodnim godinama, sad kod svakog moraš da pristaneš na 2,3,4 kompromisa, bezveze skroz.
 
Dobre cena za 8/128gb verziju koja će verovatno biti najpopularnija.
f585d9f497ba18a4153a475159ad78b8.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
Da baš super su...kao novi s9+ i p20 pro kod nas sa garancijom! Real deal bi bio da se pojave kod naših operatera pa zablistaju po oglasima za 400e za mesec-dva.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
P20 Pro je prehajpovani krs, 6T je bolji uredjaj od njega u svakom smislu, kako po hardveru tako po dizajnu, softver nije ni za poredjenje. Jedine prednosti P20 Pro-a su IP67 i stereo zvuk. Potpisujem da ce 6T sa GCam oduvati "Leica triple kameru" na P20 Pro.

Sto se Samsunga tice, to je vec druga prica, jer se ubacuje u racunicu i bolji ekran, a nije notch frankenstajn sa FP senzorom napred. Sto se mene tice svakako bih uzeo pre 6/128 6T nego 6/64 S9+ po istoj ceni, ne bih trepnuo :)

Bolja autonomija, neuporedivo bolji softver, kao i bolji hardver(Exynoss u S9+ nije za poredjenje sa SD 845 sto se tice efikasnosti i GPU dela), a kad se ubaci GCam ne verujem da ce kamera mnogo da kaska za S9+ kamerom.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno