Šta je novo?

OnePlus 6T

6 i 6T su vrhunski telefoni, potpuno mi je nebitno koliko im pada vrednost.
Baterija me oduševila pre neki dan, bio sam ceo dan na terenu sa očajnim signalom, imao preko 5 sati razgovora uz bluetooth headset, 2,5 h sot, 1,5 h streaminga Spotify, malo video razgovora. Ne verujem da bi bilo koji stari telefon izdržao to bez dopune.
Kamera odlična, sad vidim koliko je prednja kamera na S8+ očajna, kao na nekom najjeftinijem Kinezu.
b4bb3bec052e1b714f971005a82fa194.jpg
75f34003f24fb5595fd29ee0a6f0fb62.jpg
4e1a3823f0ff84b071fdbac13ed42ebe.jpg
62d0dc431c5ae2bd09e35b8a79020810.jpg
 
Samo BT ako je pptrosac, ovo meni S7 moze i bolje olako.
 
Računam da znam bolje u kakvim sam uslovima bio, i da S8+ ovo sigurno ne bi izgurao bez dopune.
 
Ne bih rekao da moze bolje s7.
Evo sta kaze kod mene sa prosecnom upotrebom koliko jos imam do potpunog praznjenja baterije
884f3a798815ce27a6a199ddb44b4b78.jpg


Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
S7 može bolje :d :d Smešno i nerealno. S7 ima krš bateriju, ne može taj da izdrži kao 6 ili 6t ni u ludilu.
 
Nateracete me da uzmem 6T i testiram 5h blank pozive kod mojih ;)

Mitre, da li i dalje imas taj S8+? Mozes li nekako da snimis jedan pored drugog sa Blue Light Filter/Night Mode-om i recimo blanko google.com u Chrome-u? Tipa na 60-70% da bude slider za Opacity na oba. Jedini razlog zasto se ne pomeram na OnepLus jeste bas sto mi mnogo vise prija BLF na S7 nego na OP :( Ali gledao sam 3T i 5, mozda je na 6 drugaciji ipak.
 
Na Redmi Note 5 koristim kombinaciju fabrickog+Blue Light Filter aplikacije sa PS-a, jer fabricki na max. nije dovoljno jak, imam glavobolje. Jesi li probao tako?

Na P9 Lite mi je bio dovoljan fabricki koji nije imao ni slajder, samo on/off opciju.
 
Boje su nekako drugacije na OnePlus-u od Samsunga, kako god da se podesi.

Mozda ima i razlicitih Samsung ekrana na istom modelu, na S9 sam pogledao, izgleda mi malo drugacije (ali bolje od OP)
 
Nateracete me da uzmem 6T i testiram 5h blank pozive kod mojih ;)

Mitre, da li i dalje imas taj S8+? Mozes li nekako da snimis jedan pored drugog sa Blue Light Filter/Night Mode-om i recimo blanko google.com u Chrome-u? Tipa na 60-70% da bude slider za Opacity na oba. Jedini razlog zasto se ne pomeram na OnepLus jeste bas sto mi mnogo vise prija BLF na S7 nego na OP :( Ali gledao sam 3T i 5, mozda je na 6 drugaciji ipak.
Probaću, moram prvo da otkrijem šta je taj filter :)
 
Podesavanje, trebalo bi da postoji poo defaultu u Status baru (na 3T i S7/8/9 ima). Blue Light Filter se zove na Samsungu, Night Mode na OnePlus.
 
Okvir je čini mi se za nijansu deblji od free case što smo dobili, ali to je baš mala razlika. Leđa su isto punija u odnosu na free case tako da je kamera bolje zaštićena i sam izrez za kameru je manji. Nije uopšte bulky case.
Lip je vrlo sličan kao free case. Ima dovoljno mesta za screen protector ili staklo.
Dugmići mi deluju da su malo tvrđi, ali nisu previše.
Silikon je pod rukom veoma prijatan[emoji16], iznutra je postavljen nečim nalik na filc
Sve u svemu veoma lepo izgleda i prijatan za držanje.
I ja sam poručio istu, treba da stigne ovih dana s obzirom da je došla u Srbiju. Kako ti se čini?

OnePlus 6T
 
E super onda, jedva čekam da mi stigne. Dobar je i ovaj case što dolazi u kutiji ali me nervira što pozadi ostaju otisci i kliza se malo.

Naručio si sa Alija?
Uskoro ću naručiti i sandstone I nylon ili karbon, ne mogu još da se odlučim.

OnePlus 6T
 
Ne, sa amazona UK. Drugar mi doneo danas.
Naručio još pre 2-3 nedelje dok je bio preorder, case i kablić 1,5m. Case stigao, a kablić neće verovatno pre januara da stigne
Ja čekam ovaj da mi stigne

https://rhinoshield.io/pages/crashguard
Uzeo za Black Friday preorder, ali neće taj pre januara sigurno
 
Poslednja izmena:
Slažem se i ja bih ga uzeo da se razumemo a isto sam na 6t! Plus sam i veliki fan Mclaren-a odavno
I kod mene isti bug prisutan, nije mnogo često otprilike 1-2 puta dnevno dobijem notification
svakako smara bug, i svakako bi bilo vrijeme da ga riješe, al eto... Inače, nisam bio siguran da li tripujem ili ne, ali imao sam osjećaj da mi nešto opasno kraće traje baterija, u ekstremnim slučajevima i manje od 4h SoT (ali 4G stalno, putovanje dosta kroz CG gudure i 2-3 sata hotspota)... Imam root i nakon apdejta se preporučuje da se odradi clean cache + dalvik cache, ali nisam mogao, jer se apdejtom vratio i fabrički recovery. Elem, instalirah zbog Youtube Vanced app koja se zove 3c All in One Toolbox ili tako nešto, i vidim ona nudi clean cache + dalvik cache, odradim to, i rekao bih da je situacija znatno bolja - ponovo završavam dan sa 40-50% (evo od jutros sam samo 20% baterije potrošio, a sot je 1h 49min...

eto, može nekom valjati, mada nisam ni siguran 100% da je do clean cache + dalvik cache


McLaren i Porche jadne firme, da im malo pomognete budzet? :D

Da li je logicno koliko OnePlus (polovni) brzo gube na vrednosti naspram drugih telefona? Na nivo da mogu jeftinije kupiti 3T nego S7, a realno S7 ni po cemu (sem gramazai i malkice izgledu) nije bolji. Jedno vreme je bio >100e skuplji.

Just something to think about when buying newest, most expensive one?

da, baš će se McLaren spasiti od zarade koju dobija preko McLaren edition 6T :D :d Time se samo podiže brand awareness za obje firme, a razlika u specifikaciji i opremi opravdava razliku u cijeni.

što se tiče kupovine telefona, 6T nikad nije bio "newest, most expensive one", uvijek je nudio mnogo za malo para. Poređene 3T i S7 mi je totalno irelevantno, a generalno telefone ne mijenjam svako malo, do sad sam koristio (3 godine) LG G4, a prije toga HTC One M7. U vrijeme kad pređem na noviji model, ovi stari postanu prejeftini, pa se i ne cimam oko prodaje, tako da imam i G4, i M7, a i Desire HD, prvi Android koji sam kupio
 
Nije to nista tako drasticno gubljenje na ceni polovnih OPO.
Sa Huawei je to mnogo gore, Mate 10Pro kad je izisao kostao 700-800evra, evo sad ga u svajcarskoj mozek kupiti novog za 280evra. Godinu dana nakon izlaska.
 
Mclaren edition perverzija :)
 
Poslednja izmena:
https://blokada.org/
Instalirao sam pre neki dan i malo je reći da sam progledao! Može i na root i non root uređaje.
Provuče se po koja reklama idalje, ali ovo sada je pesmica. Čak i youtube daleko manje reklama iako kažu da je bolje ići na vanced
 
Zvecka, Vanced je cool osim sto mora MicroG, i sto me radi History :)
 
^ Znam šta je vanced i šta treba za install i koji su nedostaci, to mi je sledeći korak ukoliko blokada ne bude odrađivala posao.
Za sada je blokada skroz ok, prođe po neki add ali ni blizu koliko je bilo ranije
 
Radi i na nerutovanim.
 
History meni ne radi na vise rooted uredjaja. Tj.vidi sa YouTube appa ili kompa, ali ne updateuje svoj.
 
Pamti ono sto gledate kroz Vanced istog sata, ne kroz dan-dva?
 
U pravu si ne pamti odmah, sad sam proveravao. Pamti od juče. Uopšte nisam to registrovao.
 
Nazad
Vrh Dno