Šta je novo?

OnePlus 6T

Meni da budem iskren ne treba ništa više od ovoga. Kad god sam otključao bilo koji telefon težio sam ka baš ovakvoj funkcionalnosti. Plus ovde ima dodatnih opcija. Bukvalno ne znam šta bih promenio, savršeno je sve.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
+1
Čak i beta me ne privlači, ionako će to sve biti i na stable za koji update!
 
+2
i ja godinama vec na stock-u, cak sam i na 6t odustao od nove (na svim telefonima do sada bila obavezna, stock - trash)

ps
a da odem na betu, kako se vrati stock? kapiram lako :D
 
Nabacio betu. Stigli Zen Mode, Fnatic, Screen Recorder i Digital Wellbeing, a ništa od toga nisam imao na stock softveru.
 
Screen Recorder je odličan, rekao bih da je bolji od svih free aplikacija koje sam probao.
 
Nabacio betu. Stigli Zen Mode, Fnatic, Screen Recorder i Digital Wellbeing, a ništa od toga nisam imao na stock softveru.

e to pričam ljudima. Još se sjećam kad su se neki žalili na neko bagovanje stock ROM-a, pa čekali, a u beti ja nikad nisam imao problema, plus što je security patch uvijek noviji (mi smo sad na junskom, a vama tek majski stigao).
 
a da li kad si na beti stigne OTA za novu ver. ili isto je skinete pa ubacite zip?
 
Redovno ti stigne kao na stable i instaliraš

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
ubedili ste me . . odo i ja na betu :D
 
a da li kad si na beti stigne OTA za novu ver. ili isto je skinete pa ubacite zip?

ako nisi rutovan, onda se skida samo incremental update, a za rootovane se skida cio rom. Ja koristim i aplikacijicu Oxygen Updater, koja mi odmah javi kad izađe nova beta, skinem i to je to :)
 
odlicno tnx :)
odmah sam primetio da na beti su ispravili jednu stvar sto mi je isla na zivce - osvetljenje ekrana sam morao da drzim skroz do kraja, ovde je nekako "normalnije", na malo vise od pola
 
"Koristio" sam taj case na iPhone 7+, stavio ga 2-3x maximalno tj uglavnom stajao u fioci!
Klasičan TPU case, lepo stoji, dugmići bili ok, izrezi precizni, blago izražen lip, nije mnogo debeo case.
Ona šara na leđima ume da se zaprlja tj da se zavuče prašina, ali nije bilo teško da se očisti.
Meni jedina mana bilo što nisam imao utisak da će spasiti telefon od malo ozbiljnijeg pada. Za manje padove mislim da je ok, ali nemoj očekivati bog zna šta više od toga.
Za 10€ sa free poštarinom to je ok kupovina po meni.
Meni lično rhinoshield je sweet spot za nivo zaštite telefona, imao sam solidsuit za 7+ i sad njihov bumper za 6t

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kakva je ova nova Beta ? Razmisljam da predjem sa stable na betu, kako ste vi zadovoljni?
 
Ubacena nova beta, fluidnije radi telefon, i na web u je bas dosta brzi. To je ono sto sam ja primetio.
 
Puklo mi je originalno OP staklo, pa sam okušao sreću sa Nilkinom, nažalost sa lošim rezultatom (ponovo). Uz ovo nisam imao sreće sa prašinom, pa na kraju ostade i brlog ispod. Nadam se da će novi oriđiđi da stigne brzo.
b822e2262611cca876be14a63a173b1d.jpg
583ab61340c1bcdf086b89e0603c5fdf.jpg
 
Samo da se upišem u temu, sutra kupujem ovaj telefon. Ako neko ima baš, baš pouzdanu preporuku za kupovinu sa KP, neka mi piše PM. Thanks.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Merkam ovaj tel. Trenutno koristim htc u11 i zadovoljan sam kamerom zanima me na oneplus 6t da li je kamera bolja?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Jeste bolja, pogotovo prednja. Mnogo je bolji uredjaj generalno, brzi, bolji ekran, baterija nesto neverovatno ( pre njega nosio mate 20 pro ) i 6t drzi 30-40% boljez tacnije druga idan sam sa mate zavrsavao sa 10-15%, a 6t 30-40%. Kamera je top, poredio sam sa tim mate i sa s10 kameru i u vecernjim uslovima bila je bolja od oba ( pod sijalicom sto se kaze ), video takodje vrhunski.
 
Hvala. Jos da nadjem neki po ok ceni.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
drugari, samo da znate da je izašla open beta 1 za Andro 10 za 6T ;)
 
Stigla zvanicna Beta i Android 10. Ne sviđa mi se, nema više navigation bar onaj sa dva dugmeta, automatsko osvetljenje je preagresivno i mnogo tamni ekran, prethodnu update na 9ci je bio odličan. Nema podešavanja za Notch ili ja ne umem da ih nađem. Baterija deluje okej.

OnePlus 6T via TT
 
pa i da imaš Pixel, izgubio bi navigation bar onaj sa dva dugmeta, to je bilo na Androidu 9 i toga više nema. I ja sam ga koristio do prije mjesec dana, ali gesture based navigation mi se više svidža.
Za prvu betu je odlično, a očekujem narednog vikenda da će biti i nova beta.
 
Samo da se ubacim - na Pixelu može da se bira navigacija sa tri dugmeta (klasična), sa dva ili gestures...inače sam se veoma lako navikao na gestures

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
6T mi je jedini mob koji mi je baš ono, kako treba, ne žalim niti za jednom opcijom koju možda neki drugi modeli imaju.
Dobra kvaliteta izrade, baterija dobro traje, super ekran, još uvijek brz ko munja, zadnji gcam od Jean Luca i Marca radi ko blesav, bolesne slike radi.
Jednostavno i realno, bolje mi ni ne treba.
 
Nazad
Vrh Dno