Šta je novo?

OnePlus 6T

fkloznica

Čuven
Učlanjen(a)
23.09.2010
Poruke
23,712
Poena
975
Poslednja izmena:
Samo nek dobije neki ip 67/68, bateriju preko 3300mAh i stereo zvuk i super (Wireless punjenje i aod takođe poželjni).

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Baterija je mislim potvrđena (veća) a tipujem za stereo zvuk. Ostalo može ali mi nije bitno :)
 
T verzija da dobije tolike promene?

Zaista ne verujem.

Smaraju što izbacuju telefone na 5-6 meseci.
 
Znaci počeli su kao apple , baterija 3613mah :) Kinezi ludaci .

Slažem se da im ne treba flagship na svakih 4m ali šta je tu je , to je njihov vid marketinga

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Kapiram da zbog toga neće menajti cenu uređaja,već će izbacivati na polugodišnjem nivou.
 
Znaci počeli su kao apple , baterija 3613mah :) Kinezi ludaci .

Slažem se da im ne treba flagship na svakih 4m ali šta je tu je , to je njihov vid marketinga

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk


Bice to dobra baterija nadam se.
 
Samo se postavlja pitanje da li ce vredeti dati 50e vise (u odnosu na 6). Da li ce vredeti toliko. Ako ostane ovo sto je leaked, onda ce vredeti...samo da su to odradili kako treba, da ne bude bug-ova ozbiljnih.
Koliko sam ja poceo da pratim OP, nista ne prepustaju slucaju....ne izbacuju nista sto nije prethodno dobro testirano.
 
Ja sam negde pročitao da je kablić uključen u pakovanje sa punjačem i telefonom...samo se dodatni planira naplaćivati (što je i logično).
Nemoj(te) me držati za reč ali mislim da je vest bila od Carl Pei-a?
 
Ja sam bio ubeđen da će staviti wireless punjenje i bar ip67 ali da neće biti stereo zvučnici. Kako god, nešto će definitivno nažalost da zakinu opet, garantujem :(

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ma neka samo ubace ono brzo punjenje sa find X(Lamborghini) I to će biti više nego dovoljno. 3700mah za 33min. Bolest

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Neće radni vek biti manji, zbog tehnologije. Jako malo se zagreva, samo u početku do nekih 20-30% kao i svi telefoni, kasnije pada temperatura na normalu.

Ima na YouTube neki lik baš radio statistike.
 
Nece jer je baterija prakticno podeljena na dva dela, telefon se zapravo manje greje od bilo kog drugog flagshipa pri punjenju. Sto je neverovatno, uzimajuci u obzir da se puni za 30min.

To, a i slider za kameru/senzore, se zove inovacija :)
 
Vredi li veća baterija i senzor ispod displeja (sporiji od FP) 50€? Uz izbacivanje 3.5mm porta? Nisam pametan... da barem uključe nešto od ostalih "gudisa" pa da ganjam. Ovako ne znam, nisam pametan... Ohladio sam fino od T verzije...
 
Možda budu bolji zvučnici i bolja IP zaštita iako neće biti sertifikovana.

A i sam mob je nekako lepši od op6

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Vredi li veća baterija i senzor ispod displeja (sporiji od FP) 50€? Uz izbacivanje 3.5mm porta? Nisam pametan... da barem uključe nešto od ostalih "gudisa" pa da ganjam. Ovako ne znam, nisam pametan... Ohladio sam fino od T verzije...

Pitanje je da li za tebe vrede. Ovako će svako da ti da mišljenje iz svog ugla što i nije preterano relevantno.

Sačekaj prvo 6T pa onda odluči.
 
Vredi li veća baterija i senzor ispod displeja (sporiji od FP) 50€? Uz izbacivanje 3.5mm porta? Nisam pametan... da barem uključe nešto od ostalih "gudisa" pa da ganjam. Ovako ne znam, nisam pametan... Ohladio sam fino od T verzije...
Bolji dizajn, veca baterija, senzor ispod ekrana, ako stave i dual zvucnike, sto se mene tice vredi i vise od 50e.
 
Bolji dizajn - što napisa kolega iznad je diskutabilno, svako ima svoje arsine o lepoti i dizajnu (i meni je lepši [emoji16]).
Bolja baterija - I ova na 6-ci drži kao zmaj.
In display - sporija varijanta je upotrebljena (doduše 95% koristim Face recognition).
Eh sada za stereo zvučnike bar malo boljeg kvaliteta ne bih žalio. Videćemo, 17.10. je veoma blizu.
 
Ja cu vala da cekam 6T, da vidim nekoliko dana utiske, malo forumi...cekam da ispeglaju bugove kojih ce sigurno biti, pa cemo onda videti da li uzeti 6 ili 6T...ali OP ce biti sigurno. Vidim da ga i MTS sada ima u ponudi...tacnije ww prodavnica u saradnji sa MTS...znaci stici ce i u MTS official ubrzo.

Onaj FP reader u ekranu mi je kul, samo se nadam da ce raditi kako treba.
Wireless punjenje sam negde video da ce biti, izbacili su sliku kako 6T stoji na nekom dock-u, pa kontaju ljudi da je to kao wireless punjac. Ali kaze CEO da nece biti. Sada su vec napravili zbrku, ne zna se sta ima a sta nema...do 17. mozemo samo da nagadjamo, ali da ce biti vrhunski uredjaj, u to ne sumnjam.
 
Poslednja izmena:
Potvrdjeno nema wireless punjenja, nema zvanicno IP rating,nema 3.5mm ulaz.Mislio sam da sacekam ovaj telefon, ali kad cujete ta obrazlozenja od ovog lika,tacno znate o kakvoj se firmi radi. Toboze oni nesto odlucuju,rade neki inženjering, a zna se da su deo grupe i kako se dizajn i karakteristike definisu.Takve firme treba izbegavati,narocito sto to vise i nije cena po kojoj sam kupio oneplus one.Svako ima pravo da trosi svoj novac kako zeli.
 
Nek ubace stereo zvučnike i kupujem. Mada pošto vidim da su sav marketing usmerili na senzor otiska prsta ispod ekrana i minimalnu "obrvu" čisto sumnjam da će da ubace stereo zvučnike...
 
Samo da ne odu previše gore sa cenom. Bila bi prava priča kada bi koštao isto kao op6 ..
Svakako u tih par dana izlaze mix3 i magic2, mislim da će mix3 u Kini direktno gađati cenu op6t. Biće zanimljivo i to isprati

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno