Šta je novo?

Huawei Mate 20 Pro

Donosi neke VoLTE opcije, što naši operateri ne podržavaju, novija je verzija kamere (ima AI Colour opciju na fotkama), kažu da je bolji zvuk, bateriju nisam još testirao.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Moze mala pomoc. Prvi sajt koji sam otvorio preko google search mi nestane kad otvorim drugi, znaci samo jedan tab mi ostane u tasku...

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
To je zato što to nije browser, već program za brzi pristup informacijama.
Ako ti treba više opcija moraš otvoriti browser, puts tamo natenane.
 
Je l može da se bira negde u podešavanjima brzina punjenja? Pokušavao na brzinu da nađem ali neuspešno.

Sent from Note9
 
Ne može.

P30 Pro
 
Koja opcija u kameri daje najbolje fotke, nocni mod,manual ili mozda HDR?
 
Huawei je objavio raspored i plan isporuke EMUI 9.1 ažuriranja.
Raspored za Huawei Mate 20 Pro je od 27. juna !
 
I meni isto, Vip mreža. Sad instalacija pa da vidimo šta donosi.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Stiglooo napokon fluidniji gestures i nije zatamnjen notch sa strana

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Ima li obavestenja za Whatsappni Viber na AOD-u?
Meni jos ne stize update.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk
 
Gestures su bolji i čini se da tel još za nijansu radi brže.
Ubacili su neki silent mod od 24 do 7h, tako da u to vreme nisam mogao na donjem zvučniku da čujem nikakav zvuk na YouTube, video klipovima, da podesim melodiju zvona, alarma. Nisam našao gde to mogu da vratim na klasičan način rada. Jek zna neko gde se to podešava?

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nadam se da ste svesni da postoji razlog što se neki modeli zovu light. Tako da sa njima malo i očekivanja treba da budu light :)
 
Sad proverih , moj mate 20 pro nije dobio update, a zenin p20 lite jest, u cemu je ovde fora?
 
To niko ne zna,navodno ide po serijskom broju ,bar na xda tako kazu, neko kaze da ide i po imeiu ali ko bi ga znao. Drugo imate dva razlicita telefona ,nije isti update
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno