Šta je novo?

Huawei Mate 20 Pro

blue moon

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
25.01.2014
Poruke
5,477
Poena
230
huawei-mate20-pro-r.jpg
[/url]

Rummored jos uvek

-6,3 Amoled QHD+ display
-8gb/256gb,4/6/128 gb
-Kirin 980
-3kamere,40 mpx primarna kao na P20p
-4K video,8 mpx slefie
-black,blue,twilight

https://www.gsmarena.com/huawei_mate_20_pro-9343.php
 
Nek ture 4000mAh bateriju i prodat je :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Svaka im cast, po meni je ovo jedini brend koji ajde da kazemo "slusa korisnike". Koristim Note, ali ovo ce biti zvijer bolja od devetke 2x.
 
Svaka im cast, po meni je ovo jedini brend koji ajde da kazemo "slusa korisnike". Koristim Note, ali ovo ce biti zvijer bolja od devetke 2x.
Da slusaju korisnike vratili bi 3.5mm i ne bi imao notch, a ni zakrivljen ekran (to sam negde procitao da ce imati).
 
I samsung ce to izbaciti za par godina, vidjeces...
 
Da slusaju korisnike vratili bi 3.5mm i ne bi imao notch, a ni zakrivljen ekran (to sam negde procitao da ce imati).
Apsolutno delim mišljenje!
I samsung ce to izbaciti za par godina, vidjeces...
Briga me za par godina što će da izbace (tada će wireless da bude potpuno normalan) bitno je da sada imaju i daju mogućnost za sve (jedino mi žao infra red glupu diodu što su izbacili)!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Performanse nisu upitne, ali stvarno ovako da napakuju kamere? Smesno...
 
Ako mora tri senzora, ovo je i dobro rešenje. Ali, ako ne slika tri puta bolje od telefona sa jednim senzorom, ne treba ni da izbacuju treće oko.
 
Nadam se da nisi ozbiljan sa tom izjavom posto krsi zakone fizike a na kraju i logike. ''Mora tri puta bolje bajo moj inace su dzaba krecili''. Ne ide to tako.

Multi cam moduli su tu da, u zavisnosti od postavke/nacina funkcionisanja, omoguce malo bolji dinamicki raspon i malo bolje low-light fotografije/video (a retke su multi kamere sa ovim nacinom funkcionisanja) ili su jednostavno u pitanju moduli sa razlicitim socivima, od ''telephoto'' (a takvih sekundarnih kamera je najvise) do super-wide sociva kakve koristi pretezno LG. Dakle, radi se o svestranosti kamera a ne o ''dva il tri puta boljim slikama''.
 
Poslednja izmena:
Mogu da se zakunem da postoji već mate20 tema ? Hmm..

Baterija je 4200mah

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Nadam se da nisi ozbiljan sa tom izjavom posto krsi zakone fizike a na kraju i logike. ''Mora tri puta bolje bajo moj inace su dzaba krecili''. Ne ide to tako.

Multi cam moduli su tu da, u zavisnosti od postavke/nacina funkcionisanja, omoguce malo bolji dinamicki raspon i malo bolje low-light fotografije/video (a retke su multi kamere sa ovim nacinom funkcionisanja) ili su jednostavno u pitanju moduli sa razlicitim socivima, od ''telephoto'' (a takvih sekundarnih kamera je najvise) do super-wide sociva kakve koristi pretezno LG. Dakle, radi se o svestranosti kamera a ne o ''dva il tri puta boljim slikama''.

Zašto ne bih bio ozbiljan? Da li je na predhodniku sa dve kamere najbolja kamera? Bolja od Pixela ili S9+ ? Ne.
 
Ovo ne izgleda tako lose [emoji1]
a1637db13e61f6a95ffc8f16253a74b0.jpg


Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Pa ako bude ovako napucan kao što će verovatno biti, neće to ispod 850 sigurno. Jure Samsung što je po meni jako loše, još ako su sredili problem skrnavnog video snimka sa Mate20 Pro biće odlična kupovina osim ako ga cena ne ospori.
 
A cena Mate 20 običnog?
Jer plan mi je p20 ali posto se kupovina istog ovaj vikend odložila nenadano (zbog boje,nemaju crnu...) onda sad razmišljam ako im budu slične cen mate20 i p20 bolje uzeti noviji. Naravno ako bude skuplji za oko 60-90€ je ok
 
Mate20 se verovatno neće prodavati na našem tržištu.

Mate20pro će sigurno biti oko 900,1000e

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ma da, Kirin 980, veci ekran, verovatno vise ram i interne, noviji softver i bolja podrska, za 60-90. Sigurno :D
 
Nema šanse da će biti tako mala razlika p20 i m20

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Mnogo zure kinezi sa predstavljanjem novih modela uz lazan marketing tako da daju vremena da ih S10 pocetkom sledece godine podseti gde im je mesto i sta stvarno znaci premium klasa. Jos mora huawei da uci ali ide krupnim koracima.
 
Kako žure ? Prošlo je godinu dana od mate10..

Realno dok izađe s10 oni su prodali 10tine miliona uređaja, a kada izađe s10 oni imaju spreman p30pro :)

Pre 5god sam napisao Huawei za oko 3god u top3 , sada svi znamo da će uskoro biti n1 :) ne možeš se boriti protiv Kineza

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Huawei jeste najbolji izbor za uložen novac ali nikako ga ne kupovati čim se pojavi. Mate 10 pro je više puta bio na akciji za 350e. Note 8 nikada nije bio tako jeftin.

Tipujem početnu cenu 999 za 128gb model i 1199 za 256.
 
Poslednja izmena:
Realno to i jeste ono što je uvek bilo odlično kada je huawei u Srbiji u pitanju, mada p20 pro drži cenu poprilično, to počinje da me brine.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Drzi cenu jer samo sto iz frizidera nije pocela da mi iskace reklama za P20 Pro, najbolju kameru na mobilnom telefonu, menja DSLR!!1
 
Mislim da ogromne pare ulažu u marketing.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Vec 17-og ujutru pada rezervacija.
Samo da nameste video snimanje,bice ovo top model za ovu godinu uz duzno postovanje ostalima
 
*mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*stina od cene. Mate 10p je bio 799fr kad je izaso. Mate 20 na nivou cene M10pro.
Pro 999fr je previse, svi se glupiraju sa cenama, V40 isto 900eura.
Bezobrazluk. Drago mi je da ce Mate 20 biti globalno dostupan a ne samo pro koji mi je nezanimljiv i odvratan zbog edge ekrana
 
Neko vreme su slušali korisnike, pa su sada odlučili da krenu da ih deru sa cenama. Za model Mate 20 Pro sa 128GB 1,1k erva, što znači da će naši dragi prodavci da puknu još 100-200 evrića preko, čisto da se ne istrljaju ruke za džabe. Too much.
 
Nece biti cena preko 999e u evropi. Ako probiju psiholosku granicu od soma onda nece prodati nista. Trebali su da stave pro 799 i obicni 699 i razbili bi sa prodajom. Ali neko ko ih... šiša...
 
Nazad
Vrh Dno