Šta je novo?

Huawei Mate 20 Pro

Sinoć napokon stigla desetka i u Austriji

Tapatalkkal küldve az én LYA-L29 eszközömről
 
Sutra u Tehnomaniji po ceni od 60.000, ali mislim da su im opet ostali samo po jedan model za plavu i crnu boju.
 
I meni konacno stigao update.
Huawei podrska i njihove gluposti kako moras biti u EU da dobiješ update su se pokazale kao.. gluposti.Screenshot_20191201_143253_com.huawei.android.hwouc.jpg

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk
 
Teške gluposti...

Meni je juče tek stigao onaj security patch. Verovatno ću sada čekati još jedno mesec dana na 10-ku. [emoji3] S obzirom da sam patch dobio mesec ipo nakon nekih.

Sent from my LYA-L09 using Tapatalk
 
Da li neko zna kako da aktiviram opciju "Uvek na ekranu" koja ostaje uključena i kada zatvorim "pametnu futrolu" (maska na preklop)? Kada je zatvorim, još nekoliko sekundi stoji sat uključen, a onda se isključi, tako da obesmišljava funkciju "Uvek na ekranu".
 
Imal na huawei telefone da se namesti intezitet vibracije kao na oneplus i samsung ne mogu da nadjem? Nesto ne vidim razliku u jacini vibracije mate20pro i oneplus 6 u jacini vibracije prosek neki
 
Imal na huawei telefone da se namesti intezitet vibracije kao na oneplus i samsung ne mogu da nadjem? Nesto ne vidim razliku u jacini vibracije mate20pro i oneplus 6 u jacini vibracije prosek neki
Koliko ja znam nema tog podešavanja.

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk
 
Ako samo mogu da napisem da ovaj telefon kida jos vise sa Emui 10 [emoji2960]

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Stigao update, tel kida, naročito baterija. Ostalo nešto nijesam puno čačkao. Ako neko može napisat šta mu se još svidjelo na android i emui 10.Hvala

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Da li se jos nekome deseva kao meni da neke aplikacije koje imam instalirane uopste nije njihove ikonice izbacio? Naprimer orion tv sam instaliro sa play prodavnice udjem normalno al ikonice mi orionove nema? Tako kos neke app da ih ne reklamiram ovuda.
 
Preporuka za zastitno staklo? I silikonsku oblogu koja po mogudjstvu malo stiti ekran.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poruka od mts-a, vezano za popravku slomljenog ekrana:
"Serviser za Huawei je Mobis Electronics Servisni centar, Bulevar Mihaila Pupina 117, Novi Beograd, 011/3133-314, 062/8262-077
Vama je telefon pod garancijom za sve smetnje i greške za koje se utvrdi da su nastale u procesu proizvodnje ili usled više sile.
Preporuka i jeste da uređaj nosite u ovlašćeni servis kako ne bi izgubio garanciju." Jel ovo znaci da ne mogu da nosim telefon u ProMobi jer mi nece vaziti garancija posle toga?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Da. Čim nije ovlašćeni servis , gubiš garanciju za posle.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Poruka od mts-a, vezano za popravku slomljenog ekrana:
"Serviser za Huawei je Mobis Electronics Servisni centar, Bulevar Mihaila Pupina 117, Novi Beograd, 011/3133-314, 062/8262-077
Vama je telefon pod garancijom za sve smetnje i greške za koje se utvrdi da su nastale u procesu proizvodnje ili usled više sile.
Preporuka i jeste da uređaj nosite u ovlašćeni servis kako ne bi izgubio garanciju." Jel ovo znaci da ne mogu da nosim telefon u ProMobi jer mi nece vaziti garancija posle toga?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Odnesi u ProMobi oni su isto ovlasceni za Huawei i neces izgubiti garanciju, operateri izgleda da imaju neki ugovor sa servisima pa ne salju svi na isto mesto, kao recimo sto VIP Samsung telefone salje u najgori servis Begram raspali se dabogda a Promobi ovlascen a ta dva servisa ne mozes da poredis.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Zakrivljeni OLED... Nista cudno.
 
Jel moguce da je zamena ekrana 33200 RSD?
Možda ti se čini mnogo na prvu ali nije to baš samo ekran, u tih 33200 je i ram, baterija i ledja, sve je potpuno novo, kao da si dobio potpuno nov uredjaj.

P30 Pro
 
Možda ti se čini mnogo na prvu ali nije to baš samo ekran, u tih 33200 je i ram, baterija i ledja, sve je potpuno novo, kao da si dobio potpuno nov uredjaj.

P30 Pro
Kako su pukla i ledja, to je onda odlicno [emoji846] iskreno sam mislio da je do nekih 20000, pa sam se iznenadio kad su rekli daje 33200 [emoji16].
Nego, kako si zadovoljan sa P30 Pro?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
U globalu jako zadovoljan, ono što meni mnogo znači su baterija i kamera, baterija razbija, fotografije odlične, video užas. EMUI radi ultra brzo i glatko, neke opcije me mnogo nerviraju tipa ne možeš iz teksta sms poruke samo brojeve ili delove teksta da izvučeš i sl. ali mnogo stabilnije i brže radi od bilo kog miui i one ui skina. Signal jak i stabilan uvek, telefon se ne greje ni na 40+ C

P30 Pro
 
Ja sam se nameracio na Mate30 Pro, ali jos uvek ga nema kod nas, tako da cu morati da se zadovoljim sa P30 Pro [emoji16]

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
U globalu jako zadovoljan, ono što meni mnogo znači su baterija i kamera, baterija razbija, fotografije odlične, video užas. EMUI radi ultra brzo i glatko, neke opcije me mnogo nerviraju tipa ne možeš iz teksta sms poruke samo brojeve ili delove teksta da izvučeš i sl. ali mnogo stabilnije i brže radi od bilo kog miui i one ui skina. Signal jak i stabilan uvek, telefon se ne greje ni na 40+ C

P30 Pro
Za video je tacno. Pre njega sam imao oneplus koji imase kvalitetniji video i zvuk u videu
 
Pozdrav svima!
Ja sam sad uzeo ovaj telefon, par meseci star, dosta povoljno...mislim da je odnos cene i kvaliteta za mate 20 pro sada, kad je pala cena, izuzetan....mozda i najbolji na trzistu. Nisam prezahtevan korisnik, ali mate 20 pro zaista pleni i izgledom i performansama, uopste ne zaostaje za najnovijim modelima, u 90% slucajeva...a razlika u ceni vise nego duplo....novi interfejs je i brz i stabilan koliko vidim, baterija fantasticna, punjac bukvalno za pola sata napuni 80ak %...
Malo toga mi smeta, ima nekoliko stvari koje su na samsungu bile jednostavnije i prefinjenije, ali prelazak na huawei mi je izuzetno prijao, posebno po pitaju baterije i brzine, kamere, ultra brzog punjaca...
Pitao bih, ako neko zna, da li postoji mogucnost da se obavestenja odozgo povuku sa sredine ekrana, a ne da moras bas sa vrha da spustas? Jer je to jedna od stvari koja mi smeta...
 
Dobro došao u klub [emoji6].
Mislim da je to još neko pitao, ali to je za sada tako, znači ne može se sa sredine ekrana pristupiti gornjem meniju, to je za sada kod Huawei rezervisano za pretragu i ne verujem da će se promeniti.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Kako je EMUI kopija iOS-a, to kod njih nikada neće biti opcija (a jeste kod HTCa npr). Čemu služi taj search ni danas ne znam. Ajd kod iPhone, ali na Androidu... Užas.
 
Nazad
Vrh Dno