»RSS Benchmark sajt

Strana 21 od 21 PrvaPrva ... 111718192021
      Prikazani rezultati od 301 do 312 od ukupno 312

Tema: Huawei Mate 20 Pro

Member Avatar korisnika ixon
        Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        1.533
        ^Ne zalazim po tim sekcijama (temama),tako da i ne znam.
        Ako te jednom zaboli,zabolece te opet

Member
        Na forumu od
        Feb 2013
        Poruka
        222
        Onaj lik na YT je zaradio milione tako što je hejtovao iPhone.

Ako Huawei potencira da ima najbolju kameru, normalno je da će sva pažnja biti usmerena na istu. Pritom mislim da je kamera hardverski odlična ali na osnovu dostpunih semplova, softveru treba još dosta peglanja.

Member
        Na forumu od
        Dec 2008
        Poruka
        1.634
        Trenutno mislim da ne postoji bolja kamera sto se Hardwera tice. Kad bi imali softwer kao IP ili Pixeli gde bi bio kraj. Nazalost oni treba da se posvete softwerskoj strani a ne da pojacavaju harwerski stalno

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        85
        I dalje varaju sa kamerum? Uvek su im uređaji imali neku manu, loš video, slike voštane, uvek im je nešto falilo. Ako i sada nisu a reklamiraju kao najboju kameru, pa dokle? Bacio sam pogled jer me privuklo što daju sat, bežični punjač i karticu, ali sve džabe ako i dalje nije to to? Ima li neki realan test kamere?

Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        1.533
        Peglace oni kameru sasvim sigurno. Znaju i sami da Samsung nikad ovoliko nije peglao kameru,nego u poslednja dva meseca sto je uradio sa N9 modelom.

Nikada nisu bili blizu prvog mesta po broju prodatih uredjaja,tako da ce svim silama da se trude da peglaju ono cime su korisnici trenutno nezadovoljni,i tako izbiju na prvo mesto,prvenstveno zbog slave i reputacije.

Sve u svemu,ni najmanje me ne brine ta distorzija,hardwer je top,sredice to.

Zna to i Samsung,zato toliko pegla kameru na N9.

Bice zanimljivo gledati sledece godine uredjaje. Dosta je Samsung taktizirao. Nema vise taktike,jer konkurencija je pokazala da je vrlo blizu,ako ne,i u nekim segmentima ispred njih.

Member Avatar korisnika fkloznica
        Na forumu od
        Sep 2010
        Poruka
        20.762
        https://drive.google.com/drive/u/0/m...13&direction=a

Ovde ima poređenje sa slikama iz p20 pro.

Pored toga ovaj lik na klipu kaže da je pixel kamera precenjena i da nije ništa bolja od ove na mate20pro pogotovu u ll .

http://www.youtube.com/watch?v=Xfc6fkoAwy8

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
        device ffs : neXus

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        85
        @ixon, u tom slučaju da im platim pola uređaja odmah, a kada ispeglaju kameru da doplatim ostatak? Tako bi bilo logično. Neverovatni su. Plus nema opcije da se sa GCam to sredi. Ti nisi bio zadovoljan Samsungom zbog obaveštenja i dva zvčnika što ne rade kako ti želiš, ok, poštujem izbor, ali ovde bi napravio presedan i koristio nešto sa čime nisi zadovoljan po ovoj ceni? Čekajući da oni oni to srede? Da li me zezaš? Što nisi čekao samsung da ispegla obavešetnja? Ne koristim Samsung, niti ga branim, njihove prednje kamere su kriminalne u toj ceni, ali bar se to reši sa GCam.
        Vala oni ovu lovu od mene neće videti, dok ne budu najbolji. Kada realno budu imali najbolju kameru hardver/softver, ok, i dobar DAC/pojačalo, to tada, neka zaborave na moje pare. Za ove pare, očekujem stvarno najbolji uređaj koji čisti konkurenciju, a ne da je tu negde sa njom ili slabiji.
        Menjao alter : 21.10.2018. u 13:32

Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        1.533
        Ja sam cekao Samsung dva meseca da mi ispeglaju da mogu normalno da pricam na telefonu. Sve sam u prekidima pricao,pola nisam razumeo. I sta sam uradio tada? Prodao uredjaj,kupio drugi.

Tako cu i ovaj ako me ne bude zadovoljio. Vrlo jednostavno.

Pitao sam lika sada koji je snimao video,doduse on koristi obican mate 20,kaze nema ni govora o distorziji. Verovatno ovo nije finalni softwer za 20 pro. A i da jeste,ako ga u roku od mesec dana ne srede,gud baj carli,idemo na nesto trece.

Pogledaj 4k low light sa M20

https://youtu.be/NFQK_ojwen4

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2016
        Poruka
        85
        Da, ostaju ti pare od prodaje telefona da kupiš drugi, ali to si mogao i pre potpisivanja 2 god ugovorne obaveze. Ugovorna obaveza na 2 god. ostaje, ne odlazi sa prodajem telefona, rešio si jedan problem, a ovaj ljubavni od 2 god. kanal. Ne bih se tako lako zaletao za obavezivanjem.

Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        1.533
        Pored dva ugovora u Vip-u imam dva ugovora u telenoru i jedan u mts-u. Ali to vec sada nije poenta price,niti tema o toj ljubavi kako kazes.

Kazem ti,M20 nema taj problem sa distorzijom. Lik kako drzi telefon u ruci,i kako drugom rukom vozi,plus sto ruku spusta dole gde mu je telefon,stabilizacija je i vise nego dobra za ono sto meni treba.

Da se razumemo,nikog ne teram da uzme ovaj telefon,meni su telefoni prolaznost u zivotu,ne odvajam od usta za isti,ili pola bubrega. Jednostavno uzivam u ovom "sportu" i ne tresu mi se ruke za mobilnu tehnologiju,a kamoli da me glava boli ako nesto ne zadovolji pare koje sam dao. Konkurencija nikad jaca,Bogu hvala za cas se promeni uredjaj

Member Avatar korisnika hsv.stoned
        Na forumu od
        Oct 2009
        Poruka
        21.254
      12. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II x4 955 c3@ 4GHz|2,6GHz NB/Alpenföhn Brocken
        • MoBo: Asus M5A97 Pro
        • RAM: 2x4Gb DDR3 Kingston Hyper X @ 1600MHz CL9
        • VGA: MSI R5850 Twin Frozr II 1Gb DDR5 @ 850/1250MHz
        • MON: AOC I2481FXH AH-IPS
        • HDD: WD Black 750AALS 750 GB, WD Blue 10EALX 1Tb, WD 250Gb AAJS
        • OPT: Samsung SH-222AB DVD RW
        • Case: Cooler Master Mystique 632s black & silver | Cooler Master G550M
        • SND: FiiO E10K & DAC-X6 (CS4398)| PreSonus HD7|ATH CKX9|Sony MH750| Pioneer M390|Sony Walkman| 2.1 50W
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Sony Xperia™ Z2 | Logitech MK320 wireless combo/A4 R7 bloody
      13. Citat Citiram korisnika: ChobbyNS Pogledaj poruku
        Baš je all round, par dana po izlasku se ustanovi fejl sa face id i kamera koja ima užasnu distorziju a to im je ustvari selling point.
        I još traže za to 1000e, cirkus.
        Kakva uzasna distorzija, da li se misli na primarnu kameru ili samo na super-wide?
        Video sam sempl koji je postavio Bojan84 ali to je ocigledno u pitanju snimak sa super/ultra-wide kamerom uz povremeno zumiranje sto samo po sebi nije bas logicno (zasto bi neko aktivirao super-wide angle kamkorder pa onda zumirao, osim za potrebe testiranja). Ako gresim i ako je u pitanju neki drugi nacin rada kamera onda neka neko objasni.

Super-wide sociva imaju odredjene mane koje donekle mogu da se ublaze softverom ili usavrsavanjem samih sociva ali je nemoguce otkloniti ih u potpunosti (mislim pre svega na distorzije pri fotografisanju). Ovo za video snimanje mozda i moze da se resi softverom ali verovatno uz manji gubitak kvaliteta snimka mada i dalje ostaje cinjenica da nema logike zumirati video snimanje koje je pokrenuto sa ultra-wide kamerom.
        Menjao hsv.stoned : 21.10.2018. u 20:26
        Sony XZ2 feat ATH-CKX9
        Spiral out, keep going!

Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        1.533
        Jedan od omiljenih pratilaca na flickru

Lep snimak sa bokeh efektom

https://youtu.be/LPAhuxMK_GU