Šta je novo?

Huawei Mate 20 Pro

AOD sa obaveštenjima stiže sa EMUI 9.1 update-om, kada stigne.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Stigao novi bezbednosni update verzija 9.0.228
Jel zna neko kad bi mogla da bude puštena 9.1 verzija za naš region, pošto je u Kini već dostupna?

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nema ništa od toga... Radiće kinezi samo tako. Ne gube ništa jer nisu ni bili na američkom tržištu. Ovo je samo Trampovo mlataranje rukama, realno amerika je toliko dužna da ni sami ne znaju koliko a Kina je poslednjih decenija prilično otkupila deo američkih dugova. Pa se sad busaju da ne dođe do naplate...

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Zaigrala se deca... Kao da ne znaju da se više od 2/3 premium proizvoda Googla i USA proizvode u Kini, šta bi bilo da Kina prestane sa proizvodnjom ili distribucijom na 10 dana? Za mesec dana kao i da se ništa nije desilo. Još se Kina sa kontramerama nije oglasila a može. To govori koliko su Trampadžije slabe... Kako kažu stari... ne laje kučka sela radi, kučka laje sebe radi [emoji4]

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nemaju Kinezi kontramere...mogu da obustave proizvodnju i dobiju stotine miliona besposličara na ulicama...
 
Realno istina ali ako to odrade i povuku dugove dodju na isto..

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
238,moja greška.
Ameri baš pucaju na Kineze gde god mogu, a ako se ovo što si naveo ispuni onda bi mogli stvarno da urnišu celu Kinesku telefonsku industriju, mada mislim da je to manje verovatni scenario.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Malopre hteo da odradim backup na laptop, povezao preko usb sa HiSuite, i izbaci u programu update na verziju 210... Kliknem da skine i kad se zavrsilo skidanje na laptopu, padne mi na pamet da pogledam da li ce izbaciti azuriranje na telefonu, nema nista.

Kliknem na tri tackice i na opciju preuzmi ceo paket (probao sam i pre neki dan, nije izbacivalo nista)... Sad mi izbacilo azuriranje na verziju 239...3.79gb.
Da li mogu normalno da instaliram, bez gubljenja fajlova?
95ff5051b4934219ef62e3f853cec2dc.jpg


Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk
 
Možeš, mada je uvek poželjno da uradiš prethodno backup, za svaku sigurnost.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Odradio sam backup za svaki slucaj, pa sam pustio da odradi azuriranje preko noci, nikakve promene ne primecujem, nadam se da baterija nije losija nego na decembarskom.


Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk
 
U poslednjih nekoliko ažuriranja nove su samo sigurnosne zakrpe, možda nešto "ispod haube". Veće promene se očekuju s ažuriranjem na EMUI 9.1, koji je nedavno pušten na uređajima u Kini, ali ne postoje nikakve pouzdane informacije kada će to stići kod nas.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Upravo stiglo ažuriranje...a pre neki dan dobio sam i na M10 Lite. Sve ok...izgleda da Tramp malo više laje :D
 
Koje azuriranje si dobio?
Meni je trenutno 239.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk
 
Nemam pojma, telefon je iz Francuske donesen.
Kupio sam ga polovnog pre mesec dana i do pre 3-4dana je verzija 153 (1.decembar), i nije mi nudilo novu verziju, onda sam povezao na HiSuite i izbacio mi je novo azuriranje... Sada je verzija 239, 1.april 2019.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk
 
Ja sam dobio sinoc, tako nesto oko 193MB. To je samo bezbednosno ažuriranje, nikakvih promena nema.
E hteo bih da pitam, jel obraćao neko pažnju na BOE ekran u mrklom mraku, na minimalnom osvetljenju, jel mu ekran skroz crn, ili ima nekakvih šara?
 
Meni nije bukvalno svuda crn, na krajevima jeste a prema sredini ima malo svetliju nijansu. Ali takav je od kad sam ga uzeo pre 4 meseca, ništa se nije promenilo. I to se vidi samo u mrklom mraku i na Screan test apk.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Kod mene u mrklom mraku na 0 osvetljenju nije skroz crn, već ima malo razlike. J#š i telefon više vremena provodi po servisima... Videcu sta mi je činiti ako se pogoršava.
 
Jel planira neko zbog ove situacije sa Huawei i SAD da prodaje Mate?

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
А зашто би?
Чак је и гугл објавио да ће сви постојећи хуавеј/онор телефони добијати редовна безбедносна ажурирања.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav. Da pokrenemo malo temu... Jedno kreativno pitanje. Da li bi vredelo (u bilo kom smislu),da li bi bilo racionalno, ilinisplativo preći sa Mate 20 Pro na P30 Pro? S'obzirom da su oba modela gotovo hardverski ista, ako izuzmemo kamera setup?

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ako ti je kamera bitna da,bolja je u nocnim uslovima ,vudeo jevtakodje poboljsan. Ako ti kamera nije primarna ne prelazi, nema razloga
 
Baterija?
Kako radi Face unlock na P30 pro u odnosu na Mate 20 pro?

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk
 
Ja bih sačekao Mate 30 Pro [emoji3]

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Baterije su istog kapaciteta na oba modela. Face unlock je na Mate 20 Pro preko IC kamere, i odlično radi i u totalnom mraku. Dok je na P30 Pro (koliko sam shvatio), preko selfie kamere izveden.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno