Šta je novo?

Huawei Mate 20 Pro

Jel imao neko problem na ovom telefonu sa instagramom i fejsom? Ne prikazije nijedan story.
Isti profil, na drugom telefonu radi najnormalnije.
Brisan je i kes, i aplikacija deinstalirana, restartovan telefon, i dalje ne radi.

Послато са SM-N9750 помоћу Тапатока
 
Ja sam jucer imao problem prvi put da mi nije radio stereo tojest donji zvucnik je davao zvuk a onaj u slusalici gore sto je nije davao zvuk. Resio sam tako sto sam restartovao tel i sve je sad ok. Inace da napomenem android 10 je u pitanju.
 
Pozdrav. Mala pomoć! :) Nekako sam uspeo da izbrišem, tj izgubim prečicu za imenik (kontakte). Da li neko zna način kako da je vratim na početni ekran?
bb75843fe31ea15f46bf8ed8b1397c3d.jpg


Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Pozdrav. Mala pomoć! :) Nekako sam uspeo da izbrišem, tj izgubim prečicu za imenik (kontakte). Da li neko zna način kako da je vratim na početni ekran?
bb75843fe31ea15f46bf8ed8b1397c3d.jpg


Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
Ispravka. Ja sam zeznuo stvar :) Prečica bila preseljena na neki od susednih ekrana [emoji38] Verovatno dok je bio u džepu

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Jel ima neko problem sa tim da mu se ekran sam upali povremeno, iako telefon stoji na stolu? Kada ga otključam nema nikakvih notifikacija. Inače koristim prepoznavanje lica.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
U mate 20 pro su ugradjivane dve marke ekrana a to su LG i BOE. Problem je bio sa LG ekranima tako da ako naletis na model sa LG ekranom postoji mogucnost pojave zelene boje po ivicama. Skini aplikaciju device info na kojoj ti pise koji je ekran u njega.

a na koju tacno app mislis? bas koja pise samo "device info" ili bilo koja (kada kucam sa samsunga na playstoreu pojavi se vise njih tipa "device info HW", "device info: view device information", "my device - device info" itd.. samostalni "device info" je tek 3ci, 4ti po redu biranja). noob a razmisljam se pazariti upravo mate 20, pa da ne pogresim :D
 
A preko serijskog broja?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Jel normalno da preko noci dok spavam nekih 6-7 sati ovaj tel potrosi bateriju u stanju mirovanja i do 5 procenata? Inace dve sim kartice imam u njega pa mozda i mreze trose vise nego da je jedna sim?
 
Normalno je.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Jel normalno da preko noci dok spavam nekih 6-7 sati ovaj tel potrosi bateriju u stanju mirovanja i do 5 procenata? Inace dve sim kartice imam u njega pa mozda i mreze trose vise nego da je jedna sim?
Ako nista nisi podesavao u smislu ustede baterije i gasenja aplikacija odmah po gasenju ekrana onda je to do nekle normalno. 5% bude ako ti stizu notifikacije i da se potrefi da google tad nesto azurira. Inace ako podesis "Digitalnu ravnotezu", i postavis recimo bateriju u "rezim ustede baterije" onda to bude 0 do 1% za 6, 7h mirovanja.

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Meni je stigao pre jedno mesec i nesto 10 i ja sam ga cekao i cekao. Ocekivao sam novi update da poboljsa video snimanje da donese 4k 60fps jer ovsj tel to moze jak ima cipset
 
Ne može, 4k 30fps je max za kirin 980

P30 Pro
 
Da li je neko primetio brze praznjenje baterije sa android 10?

Sent from my LYA-L09 using Tapatalk
 
Ako nista nisi podesavao u smislu ustede baterije i gasenja aplikacija odmah po gasenju ekrana onda je to do nekle normalno. 5% bude ako ti stizu notifikacije i da se potrefi da google tad nesto azurira. Inace ako podesis "Digitalnu ravnotezu", i postavis recimo bateriju u "rezim ustede baterije" onda to bude 0 do 1% za 6, 7h mirovanja.

Probao sinoć, i nije mi potrošio ništa, Stojao je 8 sati preko noći, potrošnja 0% ovako mi je trošio oko 4-5%
 
Jel ima ovaj tel mogucnost ako ko zna da mi kaze da iskljucim brzo punjenje nego hocu obicno 5V 0.2ah. Uvece kad ga stavim ds se puni sto bih mu przio bateriju brzim punjenjem.
 
Uzmi punjac od 2A i puni sa njim.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Hvala drugari. Znam na samsung ima mogucnost iskljucivanja fast charginga iako je punjac fast.
 
Seli33 said:
22.03.2020. 13:58
Kad bi izasla neka softverska nadogradnja za kvalitetnije video snimanje nebih nista vise trazio nikad nikakvu nadogradnju
 
Odmah posle 2 dana, update security patch za mart 2020. jutros izašlo.
 
Opet neki security pach stize verzije 10.0.0.196 samo par dana pre tog stigao mi je security patch 10.0.0.188
 
Znaci oba stigla u mart u par dana. Ja imam obicaj povremeno da udjem na hicare pa azuriranje i tako vidoh da ima patch. Inace nikad mi obavestenje jos nije stiglo da imam azuriranje sistema i patchova nego sve tako kad proverim rucno izadje mi da ima.
 
Jel se zna nešto o update na 10.1 za ovaj model?

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Pa dobice sigurno, to je jedino sto se zna, ali prioritet imaju prvo P30 modeli.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno