Šta je novo?

Placanje penala

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

StefanK

Poštovan
Učlanjen(a)
26.07.2018
Poruke
49
Poena
59
Pozdrav,zanima me da li je donesen onaj zakon o neplacanju penala prilikom prevremenog raskida ugovora i da li se to odnosi i na MTS,posto bih raskinuo ugovor sa njima jel ne mogu da uzmem brzi internet od 10mb/s,a i televizija im je katastrofa.Ugovor mi vazi do 4.7.19 e sad kad bih hteo da raskinem ugovor dali bih placao penale?

Hvala :)
 
Ова одлука ће само да замени праксу да се плаћају све претплате до краја УО (добро за почетак УО, лоше за крај) али не и да се оде и тек тако раскине. Добро у причи је што мтс има ценовник услуга без УО и лако се нађе колико се плаћа. Ако си склопио уговор на годину дана, само ћеш да платиш за пар месеци разлику (мислим да је по 200 динара) а ако си склопио прошле године на две, онда рачунај на 14х200.
 
Ова одлука ће само да замени праксу да се плаћају све претплате до краја УО (добро за почетак УО, лоше за крај) али не и да се оде и тек тако раскине. Добро у причи је што мтс има ценовник услуга без УО и лако се нађе колико се плаћа. Ако си склопио уговор на годину дана, само ћеш да платиш за пар месеци разлику (мислим да је по 200 динара) а ако си склопио прошле године на две, онда рачунај на 14х200.

Potpisao 4.7.2017 na dve godine,hvala ti :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno