Šta je novo?

WIKO SUNNY-problem sa google nalogom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

maks

Poštovan
Učlanjen(a)
21.10.2015
Poruke
50
Poena
59
WIKO SUNNY-problem sa google nalogom

Resetovao sam telefon,i odmah posle odabira jezika i nalaženja WI_FI mreže,telefon traži prethodni google nalog.Nisam ga dugo koristio i ne znam lozinku i dr. Probao sam sa drugim nalogom ali ne ide.

Telefon sa resetovao tako što sa istovremeno stisnuo tastere UP-volume + start.
Negde sam pročitao da bi trebalo vratiti na prethodnu android verziju.Sada je verzija v6.0,ne znam da li je to fabrički ugrađena verzija ili je imao verziju v5.0 pa je nadograđena v6.0

Kada uključim UP-volume + start. pored opcije reset verovatno postoji mogučnost ugradnje druge verzije koja neće tražiti prethodni google nalog...

Zna li neko kao se to radi?
 
Moraš aktivirati telefon onim nalogom sa kojim je korišćen prethodno. To je vrsta zaštite od krađe.
Svakako možeš povratiti šifru ako si ti napravio glavni nalog koji je bio na tom telefonu.

Ako se ne sećaš šifre sa tog naloga, odnesi telefon u ovlašćeni servis za Wiko. Podaci ovlašćenog servisa nalaze se na garantnom listu.
 
Poslednja izmena:
Telefon sam pre više meseci kupio polovan i nisam ni koristio google nalog.Može li servis da ga osposobi za rad?
 
Ovo ti dodje kao iCloud zastita kod apple-a ali za razliku od iclouda postoje fore i nacini da se zaobidje. Potrazi na youtube-u kako da bypassujes zastitu na toj verziji androida koju koristi taj wiko.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ovo ti dodje kao iCloud zastita kod apple-a ali za razliku od iclouda postoje fore i nacini da se zaobidje. Potrazi na youtube-u kako da bypassujes zastitu na toj verziji androida koju koristi taj wiko.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk


Kako se radi "bypassovanje" ?
Kada uključim UP-volume + start. pored opcije reset postoji još mnogo drugih opcija. Da li se tu može uraditi "bypassovanje"?
 
Kako se radi "bypassovanje" ?
Kada uključim UP-volume + start. pored opcije reset postoji još mnogo drugih opcija. Da li se tu može uraditi "bypassovanje"?

Pa pitaj tog od kog si "kupio" telefon da ti ga otključa. Iskreno malo mi je čudan broj postova (od 30) u kojem tražiš otključavanje i dekodiranje raznih uređaja.
 
Pa pitaj tog od kog si "kupio" telefon da ti ga otključa. Iskreno malo mi je čudan broj postova (od 30) u kojem tražiš otključavanje i dekodiranje raznih uređaja.
i sl.

Telefon je kupljen,odnosno menjan uz doplatu na pijaci..Tačno je da imam 30 postova ali se ne radi o 30 uređaja za dekodiranje i sl. Za sada u ovoj temi ima 4 poruke.
I ja se ponekad čudim ljudima koji se čude za sve i svašta...
 
Stvar je u tome što na jednog legit korisnika koji hoće da otključa fon, dođe 9 nelegit koji su "zaboravili" lozinke, keve im Nevenke.

Ko je duže na forumu i gleda teme, zna i sam kakvih sve pitanja ima (ne samo za telefone). Zbog toga su ljudi sumnjičavi.
 
Sve je očima (i umu) posmatrača

Mnogo puta sam video na forumima probleme nekih ljudi sa telefonima ili drugim aparatima,dekodiranje ili neki drugi kvarovi.Ako znam,komentarišem i pomažem,ako ne znam ne javljam se...

Nikad mi nije palo na pamet da je taj čovek "sumnjiv" da su to neke "čudne" stvari i sl.

Na svakom buvljaku ima raznih aparata, telefona,stick-modema za internet i dr. koji se prodaju za 50,10 ili 200 din. NAravno,bez baterije,poklopca,razbijen tač....Među njima ima i nekih (polu)ispravnih...Ponekad i kupim nešto za 100-200 din.

Jedino čovek niže inteligencije može verovati da su to "ukradeni" telefoni,tj. da neko krade neispravne telefone,pa ih prodaje za 100 din.To se u Nemačkoj i drugim državama prodaje bukvalno "na kile"...A i kod nas se često baca u kontejnere...

Ali raznih bud.... ima i na forumima,koji umišljaju upravo ono "ŠTO IM JE NA UMU" tj. ono o čemu razmišljaju.Postoji jedan izraz u psihologiji-PROJEKCIJA...
Upravo takvima,kada neko traži neki savet za popravku,odmah pomisle upravo ono KAKVI SU ONI ...

A neki imaju i interesantno ime...LOPUŽ(IN)A...Ustvari LOPUSINA.Toj Lopuži(ni) sa ja sumnjiv i čudan....

Pozdrav svim normalnim ljudima.Ko se uvredi,prepoznao se!!!
 
Poslednja izmena:
Ljudi imaju pravo da budu sumnjičavi, pogotovu kada se pominje telefon sa nalogom i nepoznatom šifrom. Te zaštite su napravljene sa razlogom. Prvo si rekao da telefon nisi dugo koristio, a posle da si ga tako kupio na pijaci sa doplatom.

Drugo, nema razloga da vređaš i napadaš drugog člana jer je primetio nešto u istoriji tvojih postova. A još manje da vređaš čoveka na ličnoj osnovi, to je njegovo PREZIME.

Tema se zaključava.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno