Šta je novo?

Tastatura/mis/mpad za lg smart?

dacha123

Slavan
Učlanjen(a)
17.05.2010
Poruke
1,416
Poena
210
Gde kupiti neku low budget varijantu i koji model?


Unapred hvala :))

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Sve preporuke za ovo, radi odlično na mom Sony Smart TV-u, 10-12e je kod nas u PG.


KSW-i8 Wireless mini tastatura
TAS00803_v.jpg
 
+1 za rešenje gore. Ja sam imao sličan. Puno bolje nego originalni LG smart controler.
 
Kod mene na lg smart tv-u ne rade tastature za Youtube aplikaciju, proveri kako je kod tebe. Sve ostalo radi. Mozda ti je bolja varijanta neki air mouse? Zavisi sta hoces da radis.
 
Bio malo pre do tehnomanije u durmitorskoj ikaze decko za tvjedina tastatura k400logitech nista ostalo ne sljaka i to su kao probali na 10ak televizora u radnji, ne radi cak ni hama uzano... Kao da ne bacam parw, jedina opcija mi je k400

Inace i ja imam lg. Kapiram da ni meni ne bi radila... Probao sam mis on radi top a tastaturu ne bih znao bez sto ne bih kupio.

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kod mene radi najobičniji bežični genius, i neki noname žičani miš bez problema

EDIT: sad sam isprobao i neku jeftinu MS Industrial, i radi korektno
na Win taster otvara Smart menu, kursorski tasteri rade bez problema, search u youtube radi bez problema

Tako da kao što juče rekoh, slobodno kupi i spoji bilo koju
 
Poslednja izmena:
Neee oni su probali razne kombinacije 4 sata cak ni hama uzzano ne radi... Jedina je k400 koja sljaka a ona... Sitnica... Samo 5000 din :/
Kakvi lopovi sunce ti... Porucio sam neku canyon u BC_u za koju tvrde da ce da sljaka... Javljam kako sam prosao vcrs.

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Logitech k400, Ja Imam godinama.
Postoji i ms slicna, ali nema kod nas

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
Imam i K400 i tu MS i ovu gore što sam već postavio. K400 je dobar izbor ali glomazan i skup, MS iskreno ni tih 15e ne vrijedi koliko košta, užasno radi touchpad i stalno se dešavaju brljanja, biježi kursor iz čista mira dok se kucka tekst, itd... Ova gore mini je odlična i kvalitetna, bio sam žešći skeptik ali sad K400 skuplja prašinu pored nje :)

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Meni je samo za yt i trebala tastatura. Sad sam poceo da pustam preko mobilnog, pa samo prebacim na tv, mnogo je brze.
Izgleda cu i ja tako... Al opet za browser mi treba nesto da nekad bacim pogled na brzaka, verovatno cu zameniti ovu za neku us tastaturu danas... I ne skontah da je u yu formatu, a nema magije da na tvu promenim input.

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Meni WebOs i 'na brzaka' nikako ne idubu istoj recenici [emoji4] Možda su verziju 3 ubrzali, nisam video, ali webos2. 0 je uzas spor...

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Kao sto navedoh nemam iskustva pa ne bih znao da uporedim, ali meni je 3.5 zadovoljavajuce brza... Msm nzn koji deo je na tim prethodnim tacno spor ali kod mene je sve vise manje fluidno...

Sent from my Huawei using Tapatalk
 
Već od 3.0 je sve brzo i fluidno
 
Nazad
Vrh Dno