Šta je novo?

Kolko je siguran 360 Total Security

Na prvi utisak deluje ok, dosta ga hvale, ali nesto mi ne uliva toliko poverenje, doduse ni jedan free av ne treba da uliva poverenje, ali manje smara u odnosu na avast, medjutim dosta smara sto se tice reklama, doduse i tvoj test je pokazao lose rezultate. U pokusaju sam instalirao bitdefender, dosta toga je trazio i ugusio je komp koji sam sredjivao, zatim sam probao free Kaspersky, opet gusi komp i samo nesto trazi, na kraju sam stavio Avast, kao free varijanta je izgleda najzahvalniji, pricam za korisnike. Ranije sam ubacivao Aviru i bila je ok, ne znam kakva je nova verzija, nemam neku zelju da eksperimentisem. Ali ipak, free, ako nekog ne mrzi da se smara sa Kaspersky-em i bitdefender-om, moze da ima dosta dobar free antivirus. Mnogi se oslanjaju na windows-ov defender, ja ipak mislim da to nikako nije dovoljno.

Licno sam koristio ESET smartsecurity, dok nije uleteo ransomware, onda posle oporavka sam presao na Kaspersky internet security, vise vodim racuna, sta znam, zadovoljan sam i mislim da je medju najboljima. Nisam hteo da napisem najbolji, jer se to stalno menja medju zastitama, ali licno mislim da je Kaspersky u ovom trenutku bolji od ESET-a, ostale ne bih da analiziram jer nisam imao iskustva.
 
Poslednja izmena:
Testirao sam i ja ranije 360, imam neke stare viruse nekoliko hiljada i imao sam zabeleženo sa jednim, pa sa drugim enginom, pa sa svim... Ako uključim sve imao je dobar skor, pa kako koji isključim sve manje...
Obrisao sam ga jer je imao mnogo false positive, sećam se Windows-ov cmd je stalno hteo da obriše, ja to prijavim Kinezima i oni ništa ne urade za razliku od drugih antivirusa gde oni to provere, zahvale se itd. Mnogo je imao grešaka pa sam ga obrisao na kraju

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Držim igraonicu od 2007. godine. Od svih AV programa, AVAST ima najbolji odnos zaštite/zahtevanosti. Govorim o free verziji. Pre je bio u kombinaciji AVAST/Spybot. Danas koristim AVAST/Malwarebytes. Ovaj drugi se uključuje jednom nedeljno za skeniranje. Dodatno, ako postoji mogućnost, isključiti AUTOPLAY u sistemu. 90% virusa se prenese preko zaraženih fleški/medija.
 
Da li može komercijalno da se koristi free verzija u firmi ?
 
^ Imas odvojeno For home i For business @ avast.com
 
Držim igraonicu od 2007. godine. Od svih AV programa, AVAST ima najbolji odnos zaštite/zahtevanosti. Govorim o free verziji. Pre je bio u kombinaciji AVAST/Spybot. Danas koristim AVAST/Malwarebytes. Ovaj drugi se uključuje jednom nedeljno za skeniranje. Dodatno, ako postoji mogućnost, isključiti AUTOPLAY u sistemu. 90% virusa se prenese preko zaraženih fleški/medija.

Pstupak za isključivanje AutoPlay:

gpedit.msc za isključivanje AutoRan-a
Postupak : Computer Configuration/Administrative Templates/Windows Components/AutoPlay Policies/Turn off Autoplay, desni klik na njega Edit i izabrati Enable sa leve strane.
 
360 Total security Crack offers multilayer security by using four compatible and favorite scanning engine in the industry. It uses quarantine to specify where the file is safe or not. Other benefits are disk analyzer, shred data, privacy protector and an active firewall. These options help you to make your pc more secure and compatible.
 
Nazad
Vrh Dno