Šta je novo?

Slušalice bežične - za kućnu upotrebu - budžet 100 evra

mladen89

Poštovan
Učlanjen(a)
25.04.2018
Poruke
1
Poena
51
Zdravo ljudi,

Razmišljao sam da kupim slušalice koje će mi služiti za dugo slušanje i nošenje po kući. Prioritet mi je da budu bežične i da budu veoma udobne. Uložio bih u njih oko 100 evra.

E sad, razmišljao sam o ovom modelu Sony MDR-RF855RK

Da li imate neke druge predloge, iskustva? :)
 
Vidim da niko nije odgovorio 10 dana oa rekoh da se prikljucim jer i meene muci slican "problem".
Ja sam hteo da uzmem SONY WH-CH500. Oko 7000din su, ali se razmisljam da li da uzmem XZ2 + 1000XM2 u Telenoru. Mene najvise treba zbog posla gde je buka pa bih neke sa dobrim noise cancelling - om.

@mladen89 Sta si uradio do sad? Jesi uzeo nesto?
 
Ako vam nije hitno,dosta cesto se na limundu pojave Philips bezicne slusalice sa bazom. Ja sam uzeo jedne takve pre otprilike godinu dana, krajnja cena na aukciji je bila oko 20e - u pitanju je ovaj model
 
Ako vam nije hitno,dosta cesto se na limundu pojave Philips bezicne slusalice sa bazom. Ja sam uzeo jedne takve pre otprilike godinu dana, krajnja cena na aukciji je bila oko 20e - u pitanju je ovaj model
A kakve su sto se tice rada u buci? Jel moze da umanji buku ili ne? Ja radim u prostoriji sa masinama (nije to sad ne znam sta bucno, ali nije ni tiho) i hteo bih najvise zbog toga.
 
Nista posebno sto se tice toga, kao najnormalnije slusalice. Tebi treba nesto sa ANC-om (Active Noise Cancelation), poput Bose QA35, Sennheriser HD 4.50, Sony 1000x.... a to vec kosta.
 
Ima li neko iskustva sa Ready2Music Galaxia?
Svidja mi se kako izgledaju i ako imaju mikrofon to mi ic ne treba samo za kucnu upotrebu da radi po stanu da su udobne i da se ne lome u razumnom roku.

Ja sam pre imao Sony MDR-RF855RK I ne bi ih preporucio nikome-glomazne znoje se usi, teske + popele mi se na q jer imale nesto ugradjeno kao za stednju baterije da se automatski iskljuce kad ti nisu na glavi, posle se to g.ovno naravno pokvarilo.
 
Nazad
Vrh Dno