Šta je novo?

Greska pri otvaranju sajta

Atila88

Cenjen
Učlanjen(a)
07.12.2012
Poruke
5
Poena
162
Pozdrav svima,mozda sam promasio forum,ali imam problem.Koristi jedna zena windows 7 i ima Telekom ADSL,desava se da pri otvaranju sajta Postanske stedionice izbaci gresku ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID,kao Veza nije bezbedna,koristi Google Chrome pretrazivac,pokusavao sam vise nacina da promenim neke opcije u pretrazivacu i ne ide.Sta mi nudite kao moguce resenje?
 
Jel ti tacan datum/vreme i vremenska zona , za pocetak to proveri.
 
Je li to ovo onda veza ionako nije secure jer sam sajt nije u private modu. Vreme tu nema nikakve veze već ima sa konfiguracijom Windowsa ko to zna u kojim podešavanjima. Hrom samo to očita i pljusne ti grešku.
 
Ma problem je u nekom antivirusu , neka sve pogasi antiviruse i neka restartuje kompijuter pa nek proba.
 
Pozdrav svima,mozda sam promasio forum,ali imam problem.Koristi jedna zena windows 7 i ima Telekom ADSL,desava se da pri otvaranju sajta Postanske stedionice izbaci gresku ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID,kao Veza nije bezbedna,koristi Google Chrome pretrazivac,pokusavao sam vise nacina da promenim neke opcije u pretrazivacu i ne ide.Sta mi nudite kao moguce resenje?

Istekao SSL sertifikat, neispravno instaliran SSL sertifikat na web serveru, tip sertifikata koji je dospeo na crnu listu zog manipulacija (pisalo se o tome po Internetu u ovoj godini).
 
Nazad
Vrh Dno