Šta je novo?

Samsung Note 8 u Telenoru

Lef-kada

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
17.08.2018
Poruke
220
Poena
20
Drug kupio, ja probao malo, odusevljen, izuzev velicine, mozda je malo preveliki.

Vec imam ugovor Prenesi 250 (1400 din mesecno) pa cu preci na Play 5 (1800 din mesecno) i onda ce me kostati 6 X 13.325 = 79.950 dinara.

Drug je produzavao ugovor pa su mu pre 10-tak dana dali po toj ceni al na 24 mesecne rate.

A sad je standardna ponuda na 24 mesecne rate 98.640 dinara uz umanjenje racuna sa 1800 na 1200 din.
To je bolja opcija za nekog ko prvi put potpisuje ugovor.

Ali za nas koji vec imamo ugovore, jeftinije je na 6 mesecnih rata.

E sad, dva pitanja :)
1. Da li ja mogu ocekivati neki popust s obzirom da imam ugovor sa njima (produzio ga u januaru ove godine, zeznuo se, bolje da sam tad nisam jurio dobar telefon po dobrim uslovima nego kupio neki telefon za dinar pa ga prodao za citavih 50e)
2. Da li postoji bolja kupovina od Note 8 ? S8+ je cenovno u rangu sa njim.
 
Poslednja izmena:
Ja sam uzeo u telenoru note 8, 6x100e(12.000din) i pretplata 2399 2godine, da nisam uzeo telefon bila bi 1600 cini mi se, ali mi je ok posto vec 3ugovora po 2 god placam taj iznos.
jednom sam se samo zeznuo i uzeo telefon na 24 mesecne rate i nikad vise,jednostavno nikad da prodje... svaki put mi se digne kosa na glavi, jer posle godinu dana te smori svaki telefon a onda ide pakao jos godinu dana da se otplati..
uglavnom, uzmi telefon na maximum 6 rata i brzo ce proci... najbezbolnije.
sto se tice note 8, ako nisi 'lud' za najnovijom tehnologijom koja ti u principu nista ne bi novo donela onda ti je savrsen telefon kao i meni sto je.
e sad uvek bih uzeo note seriju u odnosu na S seriju jer volim da koristim neke pogodnosti olovke(ne mnogo ali ih ima par za mene)
sto se tice samog rada verujem da ce sledecih 2 godine biti jako dobar telefon bez potrebe za menjanje..
baterija ako nisi zahtevan korisnik mnogo lepo drzi, ako jesi bice ti slaba...
sa najnovijim updateom oko 5h sot-a, u 24h ili 3,3:30h na 36h... sta znam ja sam prezadovoljan telefonom.
u Telenoru sam uzeo Single SIM, i unlock za sve mrze... tako da se raspitaj oko toga..
 
Ma druze ja drzim raspali S3 vec 5 godina :D
Kupio ga onomad na KP sa 1 godinom garancije za 300e :)

Ja kad kupim telefon ne menjam cesto.
Ne bih ga ni sad menjao, nego povremeno baguje vec skoro 2 godine.
Tako da ako sad kupim Note 8, ima da ga koristim novih 5 godina.

A sto se tice koriscenja, pa razgovori, sms, viber i povremeno poneka igra (al ne pretrano).
Valjda ce da izdrzi baterija vise od jednog dana. Znaci ujutru je napunjen i koristim ga tokom celog dana i da izdrzi do kasno uvece/noc.

Uzecu i ja Single Sim i na nekom njihovom prodajnom mestu jer treba da mi se Micro Sim promeni u Nano Sim.
 
Poslednja izmena:
Drzace ti baterija onda, samo nemoj da ga zatrpavas glupavim aplikacijama koje ne koristis i nekim nebitnim stvarima. Ja sam zadovoljan baterijom...
Neka ti jos neko napise misljenje ali pogledaj i ponude za s9.. ne znam kako bi se uklopio u taj telefon, ali ja sam uzeo note 8 zbog spena i zato sto je vise muski telefon...
Kockastiji je dosta nije zaobljen kao s8... sto se meni jako svidja kod note serije
Moraces da pazis malo vise zboflg edge ekrana.
Preporucio bih ti neku preklopnu masku
Ja sam uzeo crni i mislim da je najlepsi
Sta znam ja sam jako zadovoljan..
Memorija 6/64gb ti je i vise nego dovoljna
Ako ti se baterija bude praznila brzo moraces da pogledas sta ti jede bateriju naprimer mene je fejsbuk ubijao i od tad ga vise ne koristim preko app, insta, viber,wa, itd sve ok...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pa svakako planiram neku masku da kupim.

Komsija je uzeo, nije na preklop, al je robusna, pa stiti ceo telefon osim jelte ekran.

A reci mi za S pen, sta tacno koristis dosta preko nje ?
Meni ono pisanje poruka na ekranu i nije nesto sto me posebno odusevljava :).
 
Poslednja izmena:
Koristim extract text, na slici spenom obelezim text ili brojeve telefona uradim extract text( smart select), drugacije bih morao svaki put da zapisujem na papir ili sta vec, dosta koristim screen off memo, kao i screen write...
Opet kazem nije to nista specijalno ali znatno olaksava zivot kad treba
A te robusne maske su dobra zastita pozadi ali ekran je nezasticen, a i pritom dosta uvecaju dimenzije telefon... ja kada idem negde stavljam ili clear view flip ili alcantaru..
Za office i po kuci sve skidam kako bih uzivao u premium osecaju u ruci eventualno najtanji kineski silikkn od 130dindzi kod kineza stavim da se ne grebe po stolu od prljavstine :)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Mene bi to na preklop smaralo mada s obzirom koliko cu para dati, mozda i to uzmem kao opciju kad idem negde van stana.

Sto se tice podsetnika ja volim papir i olovku old style :D
Mada mozda ce mi taman za to koristiti.
 
Maska za Samsung Note 8 Nillkin Defender II

Sta kazsete za ovo ?
To drug koristi, jeste da dodaje na robusnosti telefona ali stiti ekran od direktnog pada na pod.
E sad ako padne pod uglom ili na neki predmet, tu ekran nijedna maska ne moze spasiti osim maske sa preklopom.
A telefon najcesce pada kada ga koristimo a tada je preklop otvoren :)
 
Nazad
Vrh Dno