Šta je novo?

Xiaomi Mi8 Lite

Ma sve mi je bilo ok sa sd karticom dok nije doso 9 pie,klasa 10 je i max je brza,samo se kamera nesto buni sad sa njom,u galeriji tek nakon 8 sekundi pokaze fotografije koje su trenutno slikane,nadam se da ce to biti reseno sledecim miui,ako ne ide sve na internu pa cu da stedim ova 64gb[emoji16]

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
 
Resen i sa sd karticom,formatirao sam je i sad sve radi extra brzo[emoji16]

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
 
Updejtom ga razbili i unistili,sad izgleda kao galaxy S10.

Sent is..
 
Sad je notch "u liniji".
Na beti je rešeno još pre nekoliko meseci

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Da li je neko uporedjivao verzije sa 4 i 6 gb, ima li osjetne razlike?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Da

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Jesam li ja lud ili je meni traka malo ispod oduvek a i posle današnjeg apdejta ? [emoji848]
3a628aa11258332763e2f2ac0df45200.jpg


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Baš se dobro vidi iz ovog skrinšota :)
U svakom slucaju, posle ovog ažuriranja, notch je bas na mestu.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Beta jos nije dostupna,jos je 9.3.28

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
 
Baš se dobro vidi iz ovog skrinšota :)
U svakom slucaju, posle ovog ažuriranja, notch je bas na mestu.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Pa vidi se koliko je debela traka. [emoji23][emoji23][emoji23]

Ali... Ja nemam više Hide Notch !?! Ili toga nije ni bilo ?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
10 puta tapnes na miui 10 logo u system update I onda na tri tačkice pa pronađeš zip fajl i uživaš. Link do update sam ostavio gore...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
10 puta tapnes na miui 10 logo u system update I onda na tri tačkice pa pronađeš zip fajl i uživaš. Link do update sam ostavio gore...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
hvala.

mada mislim da su zeznuli hide notch i da su zato povukli uplate...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Hide notch radi dobro kod mene.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
meni mazne pola cm ekrana...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ne razumem kako ti mazne još pola cm. Trebalo bi da zatamni deo gde se nalazi notch i spusti status bar ispod notcha. Kako je kod tebe?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
ni meni jos nije stigao update, mada je kasnio i za pie, ali sad videh da ne postoji hide notch ni na 10.2.2.0...
 
Zahvaljujući @krecky linku gore, ako ne grešim, povučenom apdejtu, sređen je Notch. Hide Notch ni ne upotrebljavam.
1af8b04651b7972f3215ee499c15e66d.jpg


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ne razumem kako ti mazne još pola cm. Trebalo bi da zatamni deo gde se nalazi notch i spusti status bar ispod notcha. Kako je kod tebe?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
baš tako mi mazne. treba da zatamni levo i desno od notcha. ovako kad spusti onda imam manjka ekrana :)

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Nisam pratio ovu temu pa ne znam tacno da li je neko rekao. U xiaomi shopu u Ušću trenutno je akcija gde se dobija ovaj telefon (crni) + externi punjac + xioami kockica + slušalice sve to za čini mi se 25,990 dok sam telefon u radnji košta 30.990. Ako neko planira kupovinu zna gde treba da se obrati.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
to je baš lepa cena. dok bih ubio vreme i gorivo da dodjem do ušća, tačno mi se ne bi isplatilo :))

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Nisam pratio ovu temu pa ne znam tacno da li je neko rekao. U xiaomi shopu u Ušću trenutno je akcija gde se dobija ovaj telefon (crni) + externi punjac + xioami kockica + slušalice sve to za čini mi se 25,990 dok sam telefon u radnji košta 30.990. Ako neko planira kupovinu zna gde treba da se obrati.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
Ja sam pre neki dan uzeo sve to na akciji, cena je 26.999, ne znam da li je i dalje aktuelna ta akcija, bile su ograničene količine.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Uzela zena danas mi 8 lite. Updateovan na Pie ali jos uvek ne prikazuje notifikacije u notification baru. Kako resiti ovaj problem?
 
Nazad
Vrh Dno