Šta je novo?

Xiaomi Mi8 Lite

Može. Koristiš samo swipe pod security.


Inače play puca i kod mene, a ja sam na custom romu Mi8.
 
@Djilkosh_Ns na telefonu nikad nije stavljen bilo koji otisak, a senzor otvara na bilo koji dodir ...kod mene na pie S8, imam uredno tu opciju, ovde ne uspevam da nadjem :)
 
Settings/ lock screen & password/ set screen lock/ turn off lock

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Jel znamo sta smo (da li smo ista) dobili sa Pie?

ja jos nista nisam primetio :)
 
Da li je neko imao problema sa mrezom u romingu, jer sam bio juce u Rumuniji i nikako nisam mogao da se nakacim na neku mrezu, nije hteo automtski a ni mauelno da biram... Inace kad sam prvi put startovao fon nisam mogao da dobijem podesavanja od mts preko poruke nego sam isto to ukucavao rucno, nzm da li to ima neke veze..

ps: imam global verziju ali mi se skoro nije pojavljivao update, nisam nista cackao oko roota pa pretpostavljam da je to jos uvek beta?
 
Da li je neko imao problema sa mrezom u romingu, jer sam bio juce u Rumuniji i nikako nisam mogao da se nakacim na neku mrezu, nije hteo automtski a ni mauelno da biram... Inace kad sam prvi put startovao fon nisam mogao da dobijem podesavanja od mts preko poruke nego sam isto to ukucavao rucno, nzm da li to ima neke veze..

ps: imam global verziju ali mi se skoro nije pojavljivao update, nisam nista cackao oko roota pa pretpostavljam da je to jos uvek beta?
Nije beta,ni ja nisam cackao,juce mi stigo update na 9 pie,global stable je[emoji4]

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
 
nzm idalje mi je android 8.1.0 mozda ne stize na sve uredjaje u isto vreme, sacekacu par dana..
 
Da li je neko imao problema sa mrezom u romingu, jer sam bio juce u Rumuniji i nikako nisam mogao da se nakacim na neku mrezu, nije hteo automtski a ni mauelno da biram... Inace kad sam prvi put startovao fon nisam mogao da dobijem podesavanja od mts preko poruke nego sam isto to ukucavao rucno, nzm da li to ima neke veze..

ps: imam global verziju ali mi se skoro nije pojavljivao update, nisam nista cackao oko roota pa pretpostavljam da je to jos uvek beta?
Jel ti aktiviran roaming uopšte? Na mts-u je po defaultu isključen

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
imam ovaj br vec 15ak godina, nisam nekad nista morao da aktiviram, jedino sto sam pre par meseci produzivao ugovor pa jedino ako su tad nesto zeznuli..
 
Vrlo moguće, prvo njih kontaktiraj.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Mi 8 Lite nema aktiviran camera2api na stock? Mora otkljucavanje BL?
 
Lep telefoncic skroz,Boe ekran,Sony senzori....Za ovu lovu satiranje konkurencije u svakom smislu.Plava boja uzivo izgleda prelepo...IMG_20190315_190727.jpegIMG_20190316_202919.jpeg

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
javljam vam se iz CG isti slucaj kao sa RO, ispod svih cg mreza mi pise zabranjeno i nemoze da se konekruje, uspeo sam da uhvatim neku albansku mrezu i ona radi?!? iz mts su resetovali roming ali bez uspeha...
 
Da li neko ima ovo obicno zastitno staklo Teracell? Da li sa strana pokriva ceo ekran (u smislu onaj deo gde se prikazuje slike, neracunajuci okvir ekrana)?
 
Pre par dana mi se pojavio update na pie. Sad je to nestalo. Ni system update nista ne prijavljuje. Kako uraditi update? Napominjem na telefonu sve fabricki, nije rootovan...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Pre par dana mi se pojavio update na pie. Sad je to nestalo. Ni system update nista ne prijavljuje. Kako uraditi update? Napominjem na telefonu sve fabricki, nije rootovan...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Pa sto nisi odmah uradio update? Sad ces da cekas, *mjau**mjau**mjau*,oni tako puste nekom pre vremena pa ga povuku,meni sljaka vrhunski,baterija mi duze drzi nego na 8.1[emoji4]

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
 
Pre par dana mi se pojavio update na pie. Sad je to nestalo. Ni system update nista ne prijavljuje. Kako uraditi update? Napominjem na telefonu sve fabricki, nije rootovan...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

https://bigota.d.miui.com/V10.2.2.0.PDTMIXM/miui_MI8LiteGlobal_V10.2.2.0.PDTMIXM_34311698c3_9.0.zip

Skines ovaj fajl i kroz system updater odradis.

Izvor:
https://www.xda-developers.com/xiao...e-based-miui-10-global-update-is-rolling-out/
 
Poslednja izmena:
Ipak su ga malo ukakili ovim android 9 pie,svw nekako radi sporije,otkljucavanje otiskom prsta,kameri treba 5 sekundi da prikaze sliku ako ide na sd card... Popravice se sve verovatno sledecim Miui koji se ocekuje...

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
 
meni se tek danas pojavio update, videcu da li ce roming da proradi ne pie..
 
Da li neko ima problema sa sporim ucitavanjem slika kada je podeseno da idu na sd karticu? Bas sporo radi kamera nakon apdejta na 9 pie..

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
 
Da li neko ima problema sa sporim ucitavanjem slika kada je podeseno da idu na sd karticu? Bas sporo radi kamera nakon apdejta na 9 pie..

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
Što ne koristiš internu?

Memorijske su djubre, jednom sam se opekao kada su mi nestale fotke i od tada sam rekao nikad više.

Uostalom nikad nećeš uzeti karticu toliko brzu kao interna.
 
Da li neko ima problema sa sporim ucitavanjem slika kada je podeseno da idu na sd karticu? Bas sporo radi kamera nakon apdejta na 9 pie..

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока

To je do brzine mem. kartice, ne telefona. Lepo je @Djilkosh_Ns iznad napisao da su đubre (misli na jeftine koje se kupuju), dobra i brza mem. kartica košta lepo ako hoćeš brzinu kao sa internom memorijom i instant da radi.
I poželjno je odraditi vraćanja na fabrička podešavanja posle veće nadogradnje sa v8 na v9.
 
Više se isplati uzeti verziju sa većim prostorom, nego karticu. Interna se ne sećam da je nekom crkla, a memorijska može da crkne u bilo kom trenutku.
 
Nazad
Vrh Dno