Šta je novo?

Xiaomi Mi8 Lite

Evo i fix za GCam front i CameraV2 enableovan.
https://drive.google.com/file/d/1UOjKim5mvEpNQ1nHMfh0Hkqyl_dzkof4/view?usp=drivesdk

Lib fajl se kopira i replacuje originalni u okviru root/vendor/lib foldera. Nakon toga restart i radi prednja kamera na svim aplikacijama i gcamu, face unlock , sve osim na default miui kameri(dakle sad radi sve sto nije radilo pri enablu camera2api-a ranije, ko je upoznat sa problemom). Ko je na pie romu, u build propu enabluje camera2api komandom persist.vendor.camera.HAL3.enabled=1

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Je l' neko koristi global betu? Kakvi su utisci i moze li se azurirati sa global stable preko 'tri tackice' bez gubljenja podataka (bootloader nije otkljucan).
P.s. imate li one default live pozadine? Nigde ne mogu da ih pronađem. Mozda ih ima samo na china romu...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Kako si zadovoljan trajanjem baterije?

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Za sada sam zadovoljan, izvucem oko sedam sati sota, bas ga cackam... Posle Nexusa, VRH
 
Naložio sam se def :)

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Evo slicice za bateriju. Neko je trazio. Do 7 sata sot-a ako ga manje maltretiras. Zavisi kakav ti je signal, net, wifi... Ja sam presao sa mi note 3 i potpuno sam zadovoljan telefonom i baterijom. Nemam zamerki. Jedino je kamera losija na mi 8 lite.Screenshot_2018-12-28-20-36-32-651_com.miui.securitycenter.jpegScreenshot_2018-12-28-20-39-56-505_com.miui.securitycenter.jpeg

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Delim od sada banove ko napise da li da uzmem ovo ili ono a vi kako zelite...
 
+1

Stvarno je podforum za telefone prepun tih pitanja i koliko god ljudi pisali da postoji odvojen podforum, nastavlja se ista prica.
 
Da li ima poštenog stakla za ovaj telefon, a da ga ne čekam 2 meseca ?

Drainuje mi baterija, ko zna šta sam uključio... Otprilike isto ode koristio ne koristio.

Zadovoljan slikama, baš... Mislim da ne želim da ga otključavam.. zasad :) još da Erste mbanking namestim

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ja sam sa kp-a uzeo ono sa crnim ivicama. Po sredini se vidi ona 'mrlja od nafte' jer nema lepka sem na ivicama. Ekran više nije crn nego sivkast zbog tog stakla a i po danu se lošije vidi. Ne preporučujem ga. Naručio sam nano sa alija, nekoliko komada. Ima supruga na note 5 i odlicno je mada ne pokriva ivice.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Mi 8 Lite jako dobro izgleda u Aurora Blue, fantastično! Što se ekrana tiče, maksimalno osvetljenje bi moglo biti bolje, npr. Redmi Note 6 Pro ima značajno bolje.
Baterija je bolja nego što sam očekivao, dan bez problema izgura uz 5-6h SOT. Kamera je odlična u tom rangu od 220€ (preko preprodavaca).
 
Koje zastitno staklo koristite/predlazete za Mi 8 Lite?
 
Pozdrav, kakva su vam iskustva sa ovim telefonom? Planiram da ga kupim pa bi voleo da čujem utiske iz prve ruke. Može i PM, da ne spamujemo.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 
I mene zanima, dvoumim se izmedju njega i A2, s tim da vise naginjem ka Mi8L jer nema onih problema kao A2.
 
Pozdrav, kakva su vam iskustva sa ovim telefonom? Planiram da ga kupim pa bi voleo da čujem utiske iz prve ruke. Može i PM, da ne spamujemo.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
nije spam, ovo mu je tema...

zadovoljan sam vrlo telefonom, u svakom pogledu.
kamera važi za dobru, trebala bi kao kod Poco. no, daleko je to i dalje od osrednjeg foto aparata...

čekam neko staklo sa Alija i još gledam koju zaštitu da uzmem, ova fabrička je ok... telefon je puno lepši bez, al mi ne bi trajao ni koliko da ga otplatim :))

nemam želju da ga rootujem i stavljam gcam, custom rom I ostalo zasad. rn5/6 su bolji izbor za to.


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
baterija... 2 dana slabog korišćenja


ekran mi se dopada, baš

tastatura lepo prepoznaje srpske reči kod kucanja, al nekad prebacuje u drugi red, ne kontam kada

gestovi su super
4752b92a3f4be54ec6ce3df5e8c7797d.jpg
29b72fd3d9b017a5d37b89b35f917de0.jpg


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
To i ja cekam, da se primi, vidim jos nista od romova na xda, a i baterija me malo buni mada mi je bitno da izgura do uvece jer i ovako punim telefon svako vece...

Poslato sa HUAWEI Y625-U21 uz pomoć Tapatoka
 
Treba mi pomoć.
Kako da prabacim kontakte sa gmaila, u sinhronizaciji mi ne nudi kontakte nigde?
Telefon donešen iz Kine, instalirana G prodavnica.
 
Settings, pa sync, add account i nadjes Google.

Jel ti otključan bootloader? Stavi xeu rom i miran si.
 
U tom paketu nema izgleda. Otključaj bootloader, stavi xeu i uživaj.
 
Ajd probamo ovako:
mofi ili nilkin staklo? chuyi film? nešto peto? kupio sam ovde neko staklo, skinuo posle 2 dana, premalo je i smetaju ivice za gestures... mora fullscreen...

na iPhone kod kolege sam video neko lepo mat staklo ili folija, lepo pokriven ekran

isto pitanje za case :)

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nilkin staklo i nilkin frosted shield fotrola. Nema bolje iskreno..

Sent from my Mate 20-Lite using Tapatalk
 
Nilkin staklo i nilkin frosted shield fotrola. Nema bolje iskreno..

Sent from my Mate 20-Lite using Tapatalk
mofi mi lepši, al sam naručio ovo ipak... bila neka bundle cena

naručio i jedan hydrogel i onaj nano tečni... telefon bio u džepu farki par puta i već se vidi na ekranu :(

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno