Šta je novo?

Xiaomi Mi8 Lite

Meni se A2 uopste nije svideo, pride ima, extra, problem sa senzorom blizine.

P.S. Kasni Mi8L do daljeg :(

Sent from my NOKIA 8 using Tapatalk

:) Ti si neponovljiv.I ovde te ima.Kada dodje obavezno ga uporedi sa honorom 8x pa javi rezultate.
 
naisao sam na jedan bitan problem (xiaomi.eu poslednji), kad preko build propa enablujem camera api 2, proradi GCam zadnja kamera, ali na svemu osim na stock kameri se prednja kamera ubaguje i uopste ne radi(npr probate preko whatsappa, snap-a, instagrama da slikate nesto prednjom dobijate samo crn ekran, takodje i na GCam, svuda sem na stock kameri), tako da sam preflashovao ROM i vratio se na default stanje, makar dok neko resenje ne iskoci
 
naisao sam na jedan bitan problem (xiaomi.eu poslednji), kad preko build propa enablujem camera api 2, proradi GCam zadnja kamera, ali na svemu osim na stock kameri se prednja kamera ubaguje i uopste ne radi(npr probate preko whatsappa, snap-a, instagrama da slikate nesto prednjom dobijate samo crn ekran, takodje i na GCam, svuda sem na stock kameri), tako da sam preflashovao ROM i vratio se na default stanje, makar dok neko resenje ne iskoci
Ista je situacija i sa RN 5. Ali ima neki patch koji to resava, moze da se flesuje kroz twrp i magisk. Sad ne znam da li bi to moglo da se koristi za mi 8 lite.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Imas link pa da probam?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Nisam pri kompu sada, imam skinut poslednji patch. Imas na xda u rn5 pro forumu temu "Arnova8G2s Google Camera port", tu imas u prvom postu link ka telegram grupi gde imaju da se skinu ti patchevi.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ako neko želi može preko "tri tačkice" da ažurira Rom na global stable miui 10. Ja sam ga malopre instalirao. Brzo i lagano. Ne vidim neke očite bagove sem trzanja kod animacija u full screen modu.
http://bigota.d.miui.com/V10.0.3.0.ODTMIFH/miui_MI8LiteGlobal_V10.0.3.0.ODTMIFH_7f75106e81_8.1.zip

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
To je verovatno miui 10 za mi8 lite za kineze? Ne vidim da postoji igde miyi za mi 8 lite!?

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
To je verovatno miui 10 za mi8 lite za kineze? Ne vidim da postoji igde miyi za mi 8 lite!?

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
Naravno da je global verzija. Telefon koji ima je global. I sam sam instalirao. Update je oficijelni. Procureo je ranije...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Naravno da je global verzija. Telefon koji ima je global. I sam sam instalirao. Update je oficijelni. Procureo je ranije...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Da li ti je otkljucan mob ili moze i ovako da se instalira iako mi nije rootovan i otlkjucan b.loader?

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
 
Da li ti je otkljucan mob ili moze i ovako da se instalira iako mi nije rootovan i otlkjucan b.loader?

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
Regularan je update. Ne treba ni bootloader da bude otključan niti root. Preuzmes ažuriranje, i iz software update-a na tri tačkice.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Izaso regularno stable bravo za xiaomi
4f71be04cc0ab906420593f8c92a3328.jpg


Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
 
:) Ti si neponovljiv.I ovde te ima.Kada dodje obavezno ga uporedi sa honorom 8x pa javi rezultate.
Neće doći :(

Ostaje Honor 8X do daljeg zbog nedostatka "vremena" :d

Madaaa, možda prodam 8X i kupim Mi8L ali ne vidim svrhu?!!!
 
Poslednja izmena:
Каква му је фронт камера? Узео сам жени почетком године A1 али јој је лоша фронт камера па покушавам да нађем неки фон у 200-250€ цјеновном рангу да има солидну фронт камеру. Каква је фронт камера кад се упореди са пунокрвним Mi 8? На Mi 8 јој се селфи слике већ свиђају но покушавам да нађем повољније рјешење. Не даје ми се баш 350€+ за женине селфије. :-D

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Каква му је фронт камера? Узео сам жени почетком године A1 али јој је лоша фронт камера па покушавам да нађем неки фон у 200-250€ цјеновном рангу да има солидну фронт камеру. Каква је фронт камера кад се упореди са пунокрвним Mi 8? На Mi 8 јој се селфи слике већ свиђају но покушавам да нађем повољније рјешење. Не даје ми се баш 350€+ за женине селфије. :-D

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
Ubaci gCam na A1, odusevices se.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Пробаћу. Ако упали то би ме изашло најјефтиније. :-D

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Ima da se odusevi kao moja. Odmah je rekla neću ovo da koristim vide mi se podočnjaci i bubuljice [emoji23][emoji23]
 
Kamere su totalno ok,bolje nego na rn 5 sigurno...

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
 
Primetih na yt da je ona linija na kojoj stoje notifikacije par milimetara ispod notch-a. Jel vam smeta to u svakodnevnom radu. Meni na snimku bas deluje nekako ruzno. Ima li pomena da ce se to srediti nekim narednim apdejtom?
 
Na prvi pogled jedte ružno al brzo se čovek navikne, možda zbog toga što pogled retko ide gore :)
Svakako postoji jednostavan fix pa kome smeta, ima rešenja

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Meni taj fix ne radi na xiaomi.eu

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Cena ovog telefona kod nas 36000[emoji16]

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
 
Sad ima u ww neka akcija. Dobija se poklon + kupon 2000din? Jel vredi te pare? Crkava mi baterija na RN4X pa gledam da ga zamenim, a moze na rate. Na kp je jeftiniji, ali mora kes.
 
I ja sam se bio zalepio za ovaj model al kad vidim da Pocophone imas da nadjes za 290e...
Pa ima ga poco za te pare ali na oglasima,u giga... je dosta skuplji,uz to samo da dodam da vizuelno Poco ne moze da pridje ovom,ko neka kanta je pored njega,sad da je brzi brzi je ali i ovaj leti verujte..

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Telefon je odlican, prebrz(mada ja imam 6gb verziju), odličan ekran, izrada, ekran, izdrži mi dan maltretiranja bez problema, kamera je visa srednja kategorija, uz gcam valjani ce i to biti fenomenalno (pogotovo prednja), malo je poveliki kome to ne odgovara da zna, ali sve u svemu evo nekih 40ak dana ga imam i prezadovoljan sam

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Telefon je odlican, prebrz(mada ja imam 6gb verziju), odličan ekran, izrada, ekran, izdrži mi dan maltretiranja bez problema, kamera je visa srednja kategorija, uz gcam valjani ce i to biti fenomenalno (pogotovo prednja), malo je poveliki kome to ne odgovara da zna, ali sve u svemu evo nekih 40ak dana ga imam i prezadovoljan sam

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Pa i nije toliko velik,manji je od RN 5 a dosta veci ekran,bas kako treba[emoji846][emoji854]

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno