Šta je novo?

Xiaomi Mi8 Lite

Settings > battery & performance > battery usage stats

Ili BBS
 
Izgleda da su promenili nešto
f51c882890b1f645c3a8340b5a90bd16.jpg


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Klikni na details i stavi ranking.
 
Nema nista, to me i buni. Neki bag izgleda

Jel mogu ja preko ovog 11 stable da flesnem 11.1 weekly?
c6ba7fecae9b1bb2b515cb7843dcfb8a.jpg


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moras clean. Preporucivali su clean, jer je bilo problema nekih. Kasnije se niko nije zalio vise.
 
Posle restarta i punjenja kao da se baterija vratila u normalu. Videću do uveče.

Ne radi messenger i sms aplikacija, morao sam da stavim messenger lite. Sve ostalo za sad ok

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Hvala, skinucu oa cu ga probati ako ovaj ne bude radio kako treba. Mrzi me da sve podesavam ispočetka

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Kod mene sve radi vrh na miui 11,nemam ni jednu zamerku za sada

Послато са MI 8 Lite помоћу Тапатока
 
Meni se ovaj unormalio, jedino messenger odbija saradnju, i messages aplikacija. Morao sam da instaliram lite i neki google messenger za sms. Verovatno cu da stavim zvanicni global kad budem imao vremena.

Koji magisk provereno radi za root?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Poslednji stable magisk uvek radi kako treba. Trenutni je 20.1
 
Instalirao sam xiaomi.eu weekly, pošto na miui 11 global nije radio face unlock i region nisam mogao da promenim sa kineskog. Za sad sve radi ok

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Jel vam stigao MIUI 11? Kod mene još uvek nema...

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Meni je stigo MIUI 11 7. novembra, regularno mi ponudio Undate. Odradio update, deluje mi ok, tu i tamo ima neki bag, ali kao da se sam od sebe resi, kao da mu treba vremena da se slegne. Baterija ok, videcemo na dalje.
 
Evo ga I meni..


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
I meni stigao upravo. Prvi utisci su jako pozitivni, telefon mi radi brže i fluidnije, a i konačno su omogućili da mi u status baru stoje notifikacije bez da moram to da radim sa third party softverom.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ja sam konacno posle par preporuka stavio miroom, nemam zamerki za sad, sve radi kako treba. Ima i par oocija koje miui nema

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Stigao i kod mene MIUI 11.
Bas sam zadovoljan kako radi i kako izgleda. Sve je super. Pozitivni utisci.
 
I ja uzeh ovaj telefon pre par dana. Malo sam se razočarao u tastaturu, vrlo je neprecizna bila, ali sad kad sam uradio ovaj apdejt na 11, sve radi glatko. Jedino mi smeta što kada hoću neke fajlove da prebacim preko USB-a, ono ''Tap ...'' polje nikako da se uključi, Moram nekoliko puta da ga ''tapnem'' dok ne dobijem opciju za transfer. Da li je to neki bag ili jednostavno nisam dovoljno precizan kod tog ''tap''? :)
 
uključio mi se ambient mode. kad se puni telefon ekran je uplaljen i stoje neke modifikacije. jako me nervira i ne znam da ugasim, pogotovo što nije oled. trebao je fotografije da vrti, ali ne radi

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
uspeo da ugasim. otprilike je potrebno uključiti Google asistenta, ugasiti ambijent mode i onda opet isključiti asistenta... zašto nije prikazivao fotke, ne znam...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ako neko koristi MiRoom, nova verzija 9.12.6 donosi android 10 na mi 8 lite, i potrebno je obrisati data particiju pre instalacije
 
Meni sad ponudi update. MIUI Global Stable 11.0.7.0. Da li ga je ko probao?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Evo ga i kod mene ... Kliknuo, i koliko vidim, nema nešto specijalno mada je golemo bilo, preko 500MB. Videćemo za koji dan, mada sam ja vrlo nezahtevan korisnik. Cenim da će osnovne funkcije raditi makar kao do sada.
 
Je li ko nasao fix za Gcam za Android 10? Onaj magisk modul radi samo za Pie
 
Gledam da uzmem neko zastitno staklo za ovaj ovaj tel, pa vidim da ima full glue i edge glue gde je lepak samo na ivicama jel bitno to uopste, i jel bolje sa ili bez crnih ivica?
 
Gledam da uzmem neko zastitno staklo za ovaj ovaj tel, pa vidim da ima full glue i edge glue gde je lepak samo na ivicama jel bitno to uopste, i jel bolje sa ili bez crnih ivica?
Ja sam uzimao u prodavnicama wolf mobile, sa crnim ivicama, deblje su nego ivice na ekranu tako da ti smanje malo ekran, i jos plus na ivicana nema dovoljno, ili nikako, lepka tako da staklo ubrzo krene da se kruni na ivicama

Послато са MI 8 Lite помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno