Šta je novo?

Xiaomi Mi8 Lite

Hvala, javljam da li je pomoglo. A izašla je i nova verzija roma...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Izgleda da su notifikacije sad ok. A sa novom verzijom roma je ispravljen glup bug da kad se prekida razgovor uključi spikerfon na sekund.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ljudi na kom ste sad romu a da dobro sljaka? Meni je onaj beta 9.6.27 i nema vise dalje...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Xiaomi.eu 9.7.4

Nisam primetio bagove, osim što se na trenutak ukljuci spikerfon kad prekidam vezu

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ovo je u stvari mnogoooo dobar telefon nego ljudi ne prate i nemaju pojma kakvo je ovo cudo,za 180e vrh vrhova...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Najbolji telefon ako gledamo cenovni rang ispod Poco-a i Mi 9 SE, bez dileme.

Ne forsira se reklama i hajp kao na drugim modelima na kojima je veca zarada, zato nije popularan model.
 
Hvala drugari verovatno uzimam ovaj telefon

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Moj ti je savet da pogledas recenzije, testove i na kraju da odes i licno pogledas oba telefona. Jedan do drugog. Tako ces najbolje oceniti.
Suprug ami nosi mi 8 lite, ja sam se odlucio za Redmi note 7. Mislim da ni jedan nije greska, samo je pitanje sta ti se vise dopadne.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Crke su mi slusalice, pa sad gledam koje da uzmem.
Ima neko preporuku za neke?
I kako su se pokazale xiaomi slusalice?
 
Moja preporuka KZ, imas ih na Aliju, udji u njihov store i biraj, imas i od 10e i od 110, ali za ulozene pare super opcija

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Kz nisu loše ako ti ne smeta cudan oblik. Moja preporuka je za neke bt bubice, otkad sam ih uzeo nikad vise sa kablom.... Kz takođe ima bt modula, pa mozes da ga kupis naknadno

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ahaa, gledao sam KZ, ima raznih cena kao i sto je receno, ne bi bas neke velike pare da dajem jer se sve brzo pokvare, pa kontam da bi i sa ovima tako bilo
 
kako niko da napiše da je ovaj fon izostavljen sa liste xiaomi uređaja koji će dobiti android Q?

po meni nezasluženo, ako već sva ostala braća iz mi 8 serije dobijaju Q.
 
Iako planiram da ga menjam uskoro, stvarno šteta za Q, fenomenalan uređaj za uloženo.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Kao da je bitno. Dobice sigurno jos 2 MIUI update-a. To je vazno, a sad da li je Q ili P ili O, nije bitno.
 
Ih bre, ja ga uzeo ženi :) za sada je ok nije ga puno testirala [emoji14]

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Da li je neko na miui 10.3.3 global? Kako se pokazao,ja jos na beti 9.6.27

Послато са MI 8 Lite помоћу Тапатока
 
Ni ja. Jedino da sat/alarm sada ima i belu i crnu temu.
 
Malo sam izašao iz forme. Kako beše za povratak sa dev roma na stable? Može li samo stable zip preko Updater-a?

Inače šteta što prekinuše betu...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Kada se gleda u ekran kroz naočara za sunce apsolutno ništa se ne vidi, zašto?

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Ne vidi se kroz polarizovane naočare za sunce.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
naocari su ti polarizovane. kod vecine kineskih ekrana je tako. probaj da ga okrenes za 90 stepeni

na bbery se vidi nesto, ali muljavo, ne znam kako je na samsungu
 
Na amoled ekranima se vidi normalno, kad gledas kroz polarizovane naocare
 
Jel zna neko provereno dobar servis u Beogradu za Xiaomi telefone? Konkretno mi treba zamena displeja na Mi 8 Lite. I ako neko zna neku okvirnu cenu za tu uslugu?
 
Stavi neko zastitno staklo i neces imati problema..
Stavio i sada je ok, hvala :) Slikali sno se na letovanju, preko dana sa uključenim Ai? Prepoznaje scene, npr more ili oblake ali oće da opali mutnu fotku. Možda smo trebali HDR da držimo uključenim a Ai ne?

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno