Šta je novo?

Xiaomi Mi8 Lite

Aukey je vrlo solidan, ali su varali na nekim testovima, a i Benson Leung im nije dao preterano dobre ocene, pa sam nakon godinu i kusur dana prodavanja istih digao ruke od njih (skoro sve modele sam imao). Daleko od toga da ces imati probleme, ali moj izbor se na kraju sveo na Anker (za mene neprikosnoven) i vrlo, vrlo, vrlo dobri BlitzWolf (sa linka gore, Sync okacio). BlitzWolf je nesto pristupacniji sa cenama, ali su im i punjaci i kablovi na testovima uvek bili dobri. Ugreen je dosta dobar sa kablovima, to je ok.
 
Problem sa Ankerom je sto oni vecinu kucnih punjaca prave za americko trziste, pa je onda muka naci dobar adapter za EU. Cak i kada je bilo punjaca za EU, bila je verzija samo sa jednim izlazom, a cena prilicno visoka, tako da u smislu prodaje kod nas ne bi prolazilo. Za kucne potrebe sam ostavio samo onaj pomenuti BlitzWolf sa dva izlaza, jedan QC 3.0 (plus podrska za vecinu ostalih protokola izuzev Vooc-a i PD-a) i jedan standardni sa 2.4A na 5V koji moze da tera sve ostalo. Uz to sam ubacio i drugi model sa C izlazom i podrskom za PD + drugi standardni izlaz za ostale uredjaje. Da ne sirim dalje, verovatno je za drugu temu.
 
Da li na nasoj regiji radi otkljucavanje lica?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Pogledaj na netu "Tronsmart" odlican brend i kvalitetne adaptere i punjace prave..

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk
 
Listao sam par strana, ali nisam nasao (ili nisam dobro video). Koja gcam radi dobro na ovom modelu? Kako se instalira, unlock bl, root, camera2api i sve sto ide uz to?
 
Ja sam malo googlao, i izgleda da postoji neki problem sa prednjom kamerom kad se podesi camera2 API. Ima i neki fix, ali nisam imao vremena da sve procitam, pa cu kasnije.
 
Kako se aktivira face unlock? Procitao sam da treba prebaciti region na India, ali i dalje nema te opcije?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Radi Poljska, hvala.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Da li se isplati prelaziti na global developer? Koje su prednosti i mane?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Da li se isplati prelaziti na global developer? Koje su prednosti i mane?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Po meni je bolje,uvek imas bar 2 meseca unapred ono sto tek sledi a skoro nikad nisam primetio neki bag,jedino sto ti se sve brise iz telefona kad ga prvi put instaliras..

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
 
Po meni je bolje,uvek imas bar 2 meseca unapred ono sto tek sledi a skoro nikad nisam primetio neki bag,jedino sto ti se sve brise iz telefona kad ga prvi put instaliras..

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
Moze li link za skidanje developer roma?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Skini sa play prodavnice miui tech aplikaciju i tu imas sve romove za sve modele telefona pa biraj...

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
Hvala na odgovorima. Samo mi jos reci da li moram da otkljucam bootloader i instaliram TWRP da bi instalirao developer ili moze preko flashtoola bez otkljucavanja?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Hvala na odgovorima. Samo mi jos reci da li moram da otkljucam bootloader i instaliram TWRP da bi instalirao developer ili moze preko flashtoola bez otkljucavanja?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Ma samo na tri tackice i nadjes paket koji si skinuo , instal i to je to,nista se ne otkljucava pre toga...
3a7b9ee98c17dcd32d55b93ea3fe7c7c.jpg


Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
 
Jel ovo ok sot za ovaj tel? Posle rn4x mi deluje slabo, ali kontam jaci hw i slabija baterija i to je to...
f139d611edb8019dd2e80330c31dc355.jpg
ff91602c83412a2d214cabfeeb5f618d.jpg


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Razmazio nas RN4 [emoji16]

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
pa ja nemam toliko screena na mom rn4x :)

A takodje se razmisljam da ga uzmem.
 
Izvlacio sam i do 10h SoT-a na RR-u, mada mi to nikad nije bilo bitno,vazno mi je da izdrzi dan sa max koriscenjem,jer sam ga iovako svako vece punio...

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Moraću da menjam navike , svako veče na punjac. Završim dan sa 40-50%, verovatno će biti i više kad ga malo 'izgustiram'

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno