Šta je novo?

Xiaomi Mi8 Lite

Mora da se namesti u podešavanjima da pokazuje notifikacije.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Ni meni takođe ne pokazuje notifikacije. Kada uključim "Show icons for incoming notifications", pojave se samo na sekund i onda nestanu.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ne može drugačije bez budženja

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Cudno,posto svi koji su radili review telefona kazu kako je to sredjeno Pie update-om. Kad ono [emoji850]
 
Ima ga na beti,instaliraj betu i sve imas unapred,od zadnjeg 9.4.12 ima i nove animacije prilikom punjenja kao na mi9[emoji1]

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока

Druze ako mi verujes ne cackam telefone sto zbog vremena
sto zbog mrzovolje :) ali verujem da nije veliko cimanje oko bete.
U svakom slucaju ako ima na beti trebalo bi uskoro i na ovako?
Hvala na brzim odgovorima
 
primetio sam da sa ovim novim poravnjavanjem notcha neki snimci na yt koji su sami po sebi siri od 16:9 se i bez zumiranja pojavljuju iza notcha..
 
Vredi li Beta, traži mi format pa ne znam da li da se zezam sa tim ?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Idemoo..
f654069c18c22a4125962f170d9a3b20.jpg


Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
 
Dobar za sad[emoji16]Screenshot_2019-04-26-16-52-19-693_com.android.updater.jpg

Послато са MI 8 Lite уз помоћ Тапатока
 
Može preporuka za Quick Charge 3.0 punjač za ovaj model? Vidim po oglasima i na Ali-ju masu različitih modela i cenovnog ranga. Koji su se konkretno modeli dobro pokazali, na šta obratiti pažnju?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Moze li da izgura 6h SOTa uz koriscenje yt,po neke igrice,ostalih aplikacija (viber,wp),pozivi??

Sent is..
 
U tom režimu je tu negde oko 6h

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ja planiram da kupim ugreen brzi punjac, malo sam citao, kazu da su dobri aukey, anker...
 
Može preporuka za Quick Charge 3.0 punjač za ovaj model? Vidim po oglasima i na Ali-ju masu različitih modela i cenovnog ranga. Koji su se konkretno modeli dobro pokazali, na šta obratiti pažnju?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Imam stariji model ovog punjaca i već treću godinu nisam imao nijedan problem.

US $11.39 43%OFF | BlitzWolf QC3.0+2.4A 30W Dual USB Charger Mobile Phone Fast Charger EU Adapter Travel Wall Charger For iphone 8 8 Plus X
https://s.click.aliexpress.com/e/QinnFmu
 
Hvala svima na preporukama. Samo još jedno pitanje, da li i USB kabl mora biti neki koji podržava QC 3.0 ili može bilo koji?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Sa sajta svet baterija, kupujem preko firme.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno