Šta je novo?

Xiaomi Mi8 Lite

kako da znam dal je lepak samo po ivicama, na aliju skoro niko to ne pise ? bas ga zakomplikovali

ocu neko da prekriva ceo ekran, full glue, i da nema crne ivice. ako je neko kupovao ovako nek mi posalje link.
 
Evo opet neki Update ... MIUI 11.0.8.0. Baš su nešto učestali
 
Stigla je global desetka.
Instalirao sam preko tri tackice. Nema nekih vecih promena, sem fonta i malčice veće brzine. Nisam testirao kameru, zvuk, bateriju... Tek sam sinoć ubacio...
Ah da, Gmail i ostali g softver ima dark mode ;)

https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/platina/

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ja ću sada za vikend da je roknem. :)

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Sad sam malo probao kameru. Definitivno je bolja u polumraku. Pre je to sve bilo prilično musavo... Zvuk približno isto loš. Nisam naleteo na bagove.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Sta prestavlja broj koji se pojavio u gornjem levom uglu sada sa ovim updateom? Ili je to postojalo i ranije, ali nisam obracao paznju?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Jel neko probao mi room sa android 10? Ja sam ostao na poslednjoj android 9 verziji iz decembra cini mi se, mora full wipe da predjem na 10 pa me mrzi. :)
Da li vredi cimanja?
 
Ne mora full wipe, ja sam odradio prelaz na sa 9 na 10 bez toga.

Sta prestavlja broj koji se pojavio u gornjem levom uglu sada sa ovim updateom? Ili je to postojalo i ranije, ali nisam obracao paznju?

Ja nemam nikakv broj gore sem sata, ni pre ni posle update-a.
 
Poslednja izmena:
Stoji ovaj broj 155 na Homescreen-u, a kad udjem u neku aplikaciju, taj broj se pomeri udesno, a na njegovom mestu je sat.
161f03bea228a6f3da2d03a2b02b7ad0.jpg


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
512a09ceb8d82975d5cc90f00ec7c921.jpg
 
Poslednja izmena:
Pojma nemam, prvi put to vidim.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ne mora full wipe, ja sam odradio prelaz na sa 9 na 10 bez toga.



Ja nemam nikakv broj gore sem sata, ni pre ni posle update-a.
Ne znam da li si dobro video mi rum (mi room) je u pitanju. Na samom sajtu je naglaseno da mora full wipe

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Da, moja greška. Mislio sam da je to neka aplikacija. [emoji16]

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ja sam na Mi Rum 10 ali nisam nikada bio na 9 da bi ih poredio. Prešao sam sa zvaničnog Miui na 9 na ovaj Rum na 10.

Šta znam, radi 99% vremena OK ali ponekad zna da zamrzne sekundu dve prilikom skrola u browseru... Pogledam RAM i vidim da ga ima iko 500 mb slobodnog... To mi se na stock nikad nije dešavalo. Isto kad odradim force close neke aplikacije, zadrži se sekundu pre nego što me vrati na home screen, ni to nije bilo na zvaničnom. Međutim držim ga iz dva razloga, manje troši bateriju i blokira reklame... Meni dosta.
 
5min posto sam okacio screenshot-ove juce, br. se izgubio. Jutros ga nije bili, a evo sada vidim pojavio se "96". Izem ga. Moguce da je notifikacija neke aplikacije. Pada mi na pamet AirVisual, ali mi se ne gadjaju vrednosti...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Jel neko od vas koji su na Mi Room sa androidom 10 uspeo da instalira GCam? Ja kod žene ne menjam Android 9 samo zbog GCam...

Sent from my MIX 2S using Tapatalk
 
Drustvo jer neko uspeo da nadje nacin da ugasi ovu glupost zvanu "fingerprint unlock animated effect"?
Ili na nasem jeziku, animaciju prilikom otkljucavanja telefona.
Hvala
 
Na sta mislis? Koliko vidim na stocku ja nemam nista

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Jel neko instalirao miroom sa miui 12? Da li se brisu svi podaci?
 
Ako nekog zanima.. Instalirao sam, podaci se ne brisu.

Na prvi pogled deluje ok, najveca novina za sad je sto su razdvojili notifications i toggles na 2 ekrana



Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Baterija dosta losija sa ovom verzijom. Mozda mu treba factory reset...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ima neko preporuku za neki custom rom koji nije baziran na miui? Da promenim malo...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Pixel Experience Unofficial od LMichael-a. Odličan je, već par meseci sam na njemu.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
@DjoleMC
Izvini što kasno odgovaram, zeza me Tapatalk, ne stižu mi notifikacije.

Ovaj ja koristim, Rus je developer. Treba da se flešuje 10.3.2.0 firmware, najstabilnije radi. Imaš u tom postu sve.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Instalirao sam ga, lepo i brzo radi. Mada je prethodni miui bio natrpan i star...

Fali mi face unlock i rise to wake.
A i double tap to wake je prestao da radi... [emoji849] radio je jutros

Sent from my Mi 8 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno