Šta je novo?

Nokia 7.1 Plus

blue moon

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
25.01.2014
Poruke
5,477
Poena
230
Uskoro izlazi. na gsmareni izasle preliminarne specifikacije


nokia-71-plus-10.jpg




6,1 FHD+ display
Snapdragon 710, 6GB RAM
12 mpx dual camera+16 mpx selfie,4K video
ima 3,5 mm jack,ima notch
3300 mAh baterija
colors:black,blue,white

ocekivana cena 350 e


https://www.gsmarena.com/nokia_7_1_plus_(nokia_x7)-9342.php
 
Poslednja izmena:
Ruzno od napred. Predstavljanje verovatno 4. oktobra u Londonu.
 
Ne zna se dal je osnovna verzija 6 ili 4gb? Dal ce mu kamera biti ista i dal podrzava Ozzo audio.
Lepsi je telefon 7 plus,a ja bi voleo da ovaj bude bolji generalno.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Pa bice bolji , samo se plašim da će notch ipak biti širi nego na ovoj slici :/

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Izbace "zub" a ubace daleko bolju stock kameru i bolja sočiva. Eto odličnog telefona srednje klase. Kvalitetom kamere i izrade mogli bi da pariraju pocophonu i njemu sličnim izdanjima.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Mene plasi da nece biti vise onakve autonomije kao sa 7 plus,ipak je za 500 mAh slabija baterija.
 
Trebalo je samo da unaprede 7+. Da unaprede kamere, smanje bezele, eventualno dodaju 200mAh... Notch vecina ne voli, pogotovo ne vole oni koji preferiraju Android One.
HMD ne zna vise gde udara. Ove godine jedino vredno sto su izbacili je 7 Plus. N6 2017 je odlican telefon (iz iskustva), dobar je i N5, N8 bi isto bio dobar da je zadnja kamera malo bolja. N6.1 je ok, ali nije neki napredak u odnosu na prethodnika. Nadam se da ce nas pozitivno iznenaditi sa N9.
 
Tacno,nisu mi uopste jasni modeli 5.1 plus,6.1 plus i ovaj model.Nijedan nije poseban po necemu,a dolaze kao naslednici.Ostadose 7 plus i osam najbolje Nokie.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Ovakav prednji dizajn je besmislen.Stave zub, a onda dole ostave uobicajeni okvir.Moje misljenje je da je bolje eliminisati donji okvir i ostaviti uzak okvir u gornjem delu dok ne budu tehnicki spremni da naprave telefon bez okvira.Stvarno ne znam sta je nateralo apple( i ostale kineske pratioce) da krene sa ovakvim dizajnom koji bukvalno kaze,nemamo bolju tehnologiju od ovoga.
 
Slazem se, stvarno je besmisleno u ovom slucaju... Gore do ivice, a dole izgleda kao da je vise od centimetar okvir... Ja licno volim notch ali neki su stvarno izgubili kompas.. Pogotovo mi se ne dopada notch kod nekih telefona gde je presirok i onda nema nikakvu poentu!
 
Al sto smanjise bateriju nije mi jasno...
 
Ovo sada postaje ozbiljan problem Nokia-e, počeli da izbacuju svaki mesec po par telefona. Biće problema uskoro sa update-ima, sve vodi ka Samsungu, milion telefona, i pola njih dobiju update posle godinu dana od izlaska nove verzije. Taj Samsung ima hrpu zaposlenih, šta će tek Nokia sa svojim softverskim timom koji je pretpostavljam veoma mali...
 
Nacackali su gomilu prosecnih telefona, umesto 3-4 vrhunska po svojim klasama. Kostace ih takvi potezi...
 
ovo nije vise nokia nego stancovani kinez,steta sto nokia lumia nije zavrsila poso do kraja
 
Nazad
Vrh Dno