Šta je novo?

Preporuka za igricu

MostWanted

Cenjen
Učlanjen(a)
12.07.2013
Poruke
669
Poena
195
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5600 & BeQuiet Pure Rock Slim 2
Matična ploča
Asus B550-PRO
RAM
16GB DDR4 3200MHz Kingston
GPU
MSI Radeon 6700XT 12GB
Storage
1TB nvme SSD Kingston
Zvuk
Tannoy Gold 5
PSU
Fractal ION Gold 750W
Kućište
Cooler Master Silencio S600 + BeQuiet Silent Wings 3 120mm
Monitor
LG UltraGear 27'' 1440p 165Hz
Miš & tastatura
Logitech G Pro tastatura i mis
Dobio juce na poklon thrustmaster ferrari set volan + pedale, a za gaming sve sto imam je slab laptop sa intel hd 620 grafikom... Postoji li nesto sto mogu da igram na ovome, gde mogu da iskoristim volan i pedale? Dakle grafika mi je nebitna (odnosno bitno je da ne bude zahtevna), samo da sto realisticnije bude igra u smislu kontroli/fizike itd. Po mogucstvu multi player.
 
@Boris hvala za preporuku
@Bya-Bya-sama sta je CM2?
 
Richard Burns Rally.
 
Hvala za preporuke, probacu sve ovo, mada sam Colin McRae rally igrao na telefonu dosta pa otprilike znam da je dobra igrica. Inace sve ovo je dosta ispod onoga sto laptop moze da izdrzi, rekao sam da imam hd620 grafiku, ne da imam pentium trojku :d Uz to idu i 6GB RAM-a i Intel i3, tako da moze nesto malo jace. Od ovih koje ste naveli, rFactor je najzahtevnija, tako da cu verovatno to prvo da probam, ali ovaj Richard Burns rally mi dosta primamljivo izgleda
 
Dobio juce na poklon thrustmaster ferrari set volan + pedale, a za gaming sve sto imam je slab laptop sa intel hd 620 grafikom... Postoji li nesto sto mogu da igram na ovome, gde mogu da iskoristim volan i pedale? Dakle grafika mi je nebitna (odnosno bitno je da ne bude zahtevna), samo da sto realisticnije bude igra u smislu kontroli/fizike itd. Po mogucstvu multi player.

Dirt Rally - nije puno zahtevna, solidna grafika i jedna od najrealnijih trkackih/rally igara. Baci pogled :)
 
Assetto Corsa?

Edit: Sad videh koju grafiku ima.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Kakav je DiRT Rally preko džojpeda? Nemam volan, a igra mi se neki offroad.
 
Ok, moze da se igra cak i preko tastature (imas Dirt Rally temu gde smo kacili vremena i sl.)
To je ''simkada'' ali sa tehnicki zahtevnim i dugim stazama sto otezava ''voznju'' i moze da bude veliki problem onima koji su navikli na arkade i staze od 1km iz Dirt 3 :d
 
Poslednja izmena:
Richard Burns je koliko se sećam skroz dobar rally
Skroz dobar :) Nece takav vise nikad napraviti..
Za op, Richard Burns, Live For Speed, Euro truck simulator (ako bude radio).
Mada ako je to volan bez force feedbacka onda dzaba sve..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Skroz dobar :) Nece takav vise nikad napraviti..
Za op, Richard Burns, Live For Speed, Euro truck simulator (ako bude radio).
Mada ako je to volan bez force feedbacka onda dzaba sve..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
Ne secam se toliko dobro da bi smeo sa sigurnoscu da kazem odlican, vecina secanja iz prethodne decenije je maglovita.

Ako je to rally koji je imao prvi kišu i brissssače i daaa onaj fenomenalmi sneg u Švedksskoj onda je odlican i te godine je klao Kolina... polako mi se vraća [emoji16]
 
Eto, secam se odusevljenja kapljicama koje brisac sklanja kod pogleda iz kokpita. Kako je nekad malo bilo dovoljno da se odusevim. Mada voznje ne igram aktivno od kad sam skrljao volan pre 7 8 godina. Dugo je trajao jedno 10 godina minimum. Sad samo gamepad, nema se prostora ni vremena.

Caletov ortak me mracio tada...sto si kupio volan bolje da si uzeo neki stampac da nesto radis duze ce ti trajati [emoji23]
 
Ne.
prvi rally sa tim efektima koje pominjes je bio Colin McRae 3

Igrao sam skoro CM2, i ima i kišu i sneg i mrak(možeš i svetla da polomiš :D)
CM2 staze su većinom 5+km i nema mape sa vreme vožnje, samo trenutna upustva(zvučna su trenutna, a simboli znaju da kasne)
 
U suštini sve je već predloženo što bi moglo na pomenutu konfiguraciju.
Ja bih dodao i arkadu Test Drive Unlimited 2. Što da ne, uvek sam želeo da je igram preko volana.
E sad, verovatno preterujem i idem u krajnost, ali čak bih probao sa volanom, kad već imam, i sledeće: FlatOut 2, Split/Second, Burnout Paradise, pa čak i Driver Parallel Lines.
Sve navedene igre su me prilično zabavljale.
 
Poslednja izmena:
Da ne otvaram novu temu, pitacu ovde. Kako da povecam osetljivost volana u Formuli 1 2012? Jeftin je neki volan, samo do 270 stepeni ide levo desno, ali opet, valjda moze da se poveca osetljivost pa da mogu da skrenem malo jace dok vozim?

Inace, sto se preporuka tice:
Richard Burns Rally me je pozitivno iznenadio, nerealno je koliko je realna i dobra igrica, jos kada uzmemo u obzir to da je pravljena 2003-2004 godine... Probao sam ovaj Dirt 3, ni blizu... Mada vidi se da im je to bio cilj, simkada, ne sim.
Live for Speed odlican.
 
Kakav bre Dirt 3, samo Dirt Rally ili Dirt 4 sa sim presetom fizike. Mada je cetvorka izgleda namerno zahtevnija iako graficki prakticno nije nista bolja od DR.
I Dirt (2007) moze da prodje od tih ''prljavstina''. Sve su to simkade sa ''karton'' fizikom ali su DR i D4 najbolji na tom polju, D2 i D3 su losiji.

RBR je ''pravljen'' u nekim boljim vremenima (i dalje je ziv kroz zajednicu i modovanje), danas ni Dirt Rally nema dovoljan broj igraca jer je ''pretezak i ultra-realan'' za ove nove Asphalt/Forza/NFS/COD generacije :d
 
Poslednja izmena:
Ja baš krenuo Dirt Rally, dalje od trećeg mesta dosad nisam stigao. :D
 
To je zato sto je ''Ai'' agresivan u svim novijim Codemasters naslovima (Dirt, Grid 2/AS) a i staze u DR su dosta duze i tehnicki zahtevnije od onih smesnih penzos stazica (1km) iz Dirt 3 pa je potreban miks koncentracije, vezbe i na kraju vestine..
 
Nazad
Vrh Dno