Šta je novo?

Preporuka za igricu

wrc 2 rally.
 
Da uradim jedan update posle par meseci, sve ovo vreme sam igrao RBR koji ste najvise i preporucili... Skoro sam probao i ove zahtevnije igre tipa assetto corsa i slicno na novom laptopu, i ok se, ne kazem da su lose, ali RBR je jednostavno najjaca igrica koju sam probao, mozda ce se neko sloziti. Nijedna od ovih novijih igrica ne moze da pridje uzitku i osecaju u voznji koji daje RBR. Igram satima nedeljno i nikako da dosadi, prosto neverovatno sta su ljudi napravili jos davne 2004... Remek delo, svaka preporuka, da, teska je i treba vremena da se covek uigra i navikne na ponasanje automobila, ali vredi.
 
Sta je s muzikom sunce ti..
 
Pa kako ja za GTA imam folder devedesete i koristim na svakom GTA kao radio stanicu...iako nisam dziber [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] tako mi mamma kaze [emoji6]
 
Zanr i muzicki ukus na stranu, gde bre ovo nadje za snimak rally voznje pa jos iz RBR..
:d
 
Zanr i muzicki ukus na stranu, gde bre ovo nadje za snimak rally voznje pa jos iz RBR..
:d

Kapiram da je zanr cudan i da ti se cini da ne ide, ne slusam ni ja ovo, ali ovo je zapravo pesma iz jednog starog, dosta starog anime-a gde radnju cine bas ovakve trke po planini sa bas ovim automobilom, tako da za mene ima neku posebnu emocijju :) A s druge strane da nisi mozda cuo tekst? :D

squealing off the tyres
skidding to the left and the right
right
my step on the brakes
rear vision mirror to spy
spy
engine's over the red degrees
and…

Ne da ne idu nego ne moze preciznije :D
 
Nisam gledao/slusao duze od nekoliko sekundi, uz 2-3 premotavanja :d

Dzaba tekst i sve.. ali ok, ako te podseca na tu neku scenu :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno