Šta je novo?

Resident Evil 2 Remake

Što je spoiler reci gde se nalazi neka ne toliko bitna kartica? Plus većina koji su i igrali kao i ja verovatno nemaju blage gde je ta soba dok ne upale igru i mapu.
Plus je igra Remake, sve se zna.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nista se ne zna, dok ne kazes.
Sasa ja, unesti da lutam kao sa Claire, znacu gde da nadjem karticu da dodjem do pumpare.

Koja je poenta govorenja nekome kako da predje neki deo igre, definicija spoilera?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pa kako bi ste igrali pre 20 godina RE kad nije bilo internetau srbiji

To me podseti na neki rani tj prvi dialup kod nas i Silent Hill 2. Toliko muka pa se sabljas po forumima da dodjes do resenja i slicno. Dosta igara je tako i ostalo nedovrseno kontam. Ali iako je Remake, mogu da ga svrstam u danasnje "novije" igre sa ovakvim gameplay-om, prosto je nemoguce da se luta u prazno ako se sve temeljno proceslja.
 
Kad smo već kod ne nalaženja predmeta... kako to nekom uopšte uspe u RE2 remake :) Čim prođeš pored njega on je registrovan na mapi i kad pređeš mišem preko njega piše šta je :) Da ne pričam da postoji color code kad je prostorija skroz istražena a kad ne...

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Licno nisam upalio mapu ukupno 5 puta.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nalazi se na M butunu :p

Nemoguće,kako se uopšte snalaziš po tolikim hodnicima i sobama?
 
Da li neko ima ideju zasto mi zesce koci igra. Masina iz potpisa. U opcijama mi stoji kao da imam 1.9 GB memorije. Ima li neko ideju?

Stelovanja sam isao na kraju na preset pa na performance ali neigrivo totalno.
 
Možda ti igra iz nekog razloga koristi igpu?
 
Zbog windows 7.
Meni na win7 secka ubija. Na Win10 leti.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Sve će napravit samo da se koristi Win 10,to sam skapirao sa Mileniumom,pa od tad pratim trend :p
 
Citao sam po netu da je brdo ljudi imalo slicne nuspojave sa demoom pa cu probati neke varijante da vidim sta je. A instaliranje sistema mi je ravno krecenju u stanu. Ako ne moram ja to ne bih. .
 
Ako je meni demo radio super na win7, morala bi i tebi full igra. I ako u recommeded za igru stoji i win7, nema sta da ti koci i pravi probleme. Mada se secam neke price i problema s kombinacijom nvidia +dx11, baci pogled po Steam forumima
 
Au al dal sam se zeznuo naiso sam slna special weapon box i on mi trazi onaj police badge sad ne znam da li sam to odbacio
 
Nalazi se na M butunu [emoji14]

Nemoguće,kako se uopšte snalaziš po tolikim hodnicima i sobama?
Ma daj, koliki hodnici, prodjes 3 puta, sbe si zapamtio, a ono sto si zaboravio, malo se izvrtis, zanimljivije je :)
Igrao sam tako jer je mala igra, presao bih je za 6 sati, da sam kao bot isao od coska do coska i "mapirao" prostorije :)
Izvalio sam sta u stvari znaci crvena boja na mapi kada sam se vratio opet u policijsku stanicu, pre laba.
Prijalo mi je da se uzivim u igru, jer je linearna i bas je filing igrati bez pomagala.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ubi me Mister X u pojam (Claire 2nd run). Ne mogu da mrdnem nigde, a da me smarač ne krene juriti :(
 
Predjoh, zaista sjajna igra, ne secam se boljeg remake-a, kamo srece da ih svi prave tako dobro.
Igracu definitivno i trojku kad izadje.
Sto se tice serijala, cetvorka mi je najbolji deo.
Presao sam sa Leon-om i mrzi me da prelazim ponovo sa Claire, tim pre sto su male razlike.
Magnum i shotka su mi bili omiljeno oruzje, a Tyrant nije puno smarao za divno cudo, mislio sam da ce me odvratiti od igranja kao sto je u originalu, ali ovde je mnogo laksi, jer je preglednija kamera i imas prostora na mapi.
Mada, mozda sam ga i pomesao sa Nemesisom iz trojke, videcu.
 
Predobra je, stvarno je rimejk za primer. Možda sam tek na pola sa Leon-om. Prvo sam krenuo kao Rambo, žešće nadrljao i onda kada Tyrant počeo da pegla i nabija tenziju, shvatio sam da sam potcenio igru, te krenuo ispočetka, što mi je i drago.
Igram na PS4 i za neke pehare, pored različitih scenarija, treba završiti igru pod određenim uslovima: ispod zadatog vremena, sa napravljenih 14000 koraka, bez otvaranja sanduka za predmenete, bez i jednog punjenja itd. Odgovara mi, vidim da će me igra dugo držati.
 
Kolko sam video i procitao, sa Claire od novih lokacija ima samo sirotiste i par novih likova, zagonetke su iste, sve je isto, taj kraj mogu da pogledam na yt, bas bi me mrzelo da sad ponovo sve ispocetka igram, tim pre sto je igra dosta repetativna, jer te zbog zagonetki tera da se vracas po 5, 6 puta na iste lokacije, tako da je ovo meni dovoljno, tim pre sto me cekaju neke druge igre za igranje, mozda za nekih godinu dana, ako se setim i ako ne budem imao sta da igram, uzmem da odigram i sa Claire.
 
Prelazak igre se sastoji od 1st i 2nd Run koji se igraju-biraju sa razlicitim karakterima.

Presao si samo pola igre.
 
Nikako nije pola igre, vec pre 80% igre.
Razlike su male i ne preterano bitne, svakako nije obavezno igrati 2 puta.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Tih 50% ili 80% ili koliko god % da smatramo, nije predjena igra.
 
Poslednja izmena:
Kao sto rekoh, nema dovoljno razlike da bih prelazio ponovo, case closed.
Meni je to vredjanje inteligencije da ponovo prelazim sve manje vise isto, samo da bih imao finalnog boss-a ili drugaciji cinematic, ne zelim da me igra uslovljava takvim sitnicama, trebali su sve to da ubace u first run, vise puta sam naglasio koliko mrzim vestacko produzivanje igre, a ovo sto su ovde uradili je van pameti.
 
Mislio sam na razliku sa likovima.
Nije sa Claire totalno drugacija prica, pa da kazes da je to pola igre.


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Kao sto rekoh, nema dovoljno razlike da bih prelazio ponovo, case closed.
Meni je to vredjanje inteligencije da ponovo prelazim sve manje vise isto, samo da bih imao finalnog boss-a ili drugaciji cinematic, ne zelim da me igra uslovljava takvim sitnicama, trebali su sve to da ubace u first run, vise puta sam naglasio koliko mrzim vestacko produzivanje igre, a ovo sto su ovde uradili je van pameti.

Znaci bukvalno treba da posmatras kao da nakon sto zavrsis prvi run, igra-prica se nastavlja sa suprotnim likom od izabranog u prvom. Bukvalno.
Nikakvo vredjanje inteligencije i ostale gluposti, samo konfuzna implmentacija.



Mislio sam na razliku sa likovima.
Nije sa Claire totalno drugacija prica, pa da kazes da je to pola igre.


Sent from my SM-N975F using Tapatalk


Pa dobro, kako god hoce, ali nije je presao kao sto tvrdi:

Predjoh, zaista sjajna igra

:d
 
Poslednja izmena:
Editovao sam post iznad.
 
Poslednja izmena:
Totalno zaboravih na RE2 kako ste reaktivirali temu reko aj da probam kako mi sada radi posto sam u medjuvremenu promenio procesor. Sad nema nikakvog seckanja verujem da mu je HT resio problem posto prosli proc ga nije imao. Pojacao sam graf podosta i stabilnih 60fps.

Upalim odigram 15 minuta isecem se par puta kao p..... odem na save i ladno prethodni save bio 15.02.2019 tacno god dana proslo.

Sad samo da skupim damu i da krenem dalje.
 
Vrhunska igra, ja poceo pre par dana. Pokusvam da predjem bez pomoci youtube-a. Pa kada predjem cekam RE3 narodnu verizju naravno :D
 
Nazad
Vrh Dno