Šta je novo?

Resident Evil 2 Remake

Nasao sam ih sve, mozda je i neka poenta u takvim stvarima da znas da skontas kad trebas da progresiras dalje pricu jer u ovakvim igrama postoje neke stvari koje ne mozes odma da otkljucas iako je tu na pocetku. Ali da za taj drugi sef, verovatno pricas o onom koji se ne nalazi u west office-u sam nasao kod u jednom dokumentu ako se dobro secam. Isto sam ocistio i sve dial-lock ormarice.

Pa super ako ti ne kvari uzitak, meni da. Ali opet kazem postoji granica u tome kad mnogo lutas, vrv ne mozes odma da otkljucas ali onda nastavis da lutas dok se ne smoris, sto zna da se desi kad su ovakve zagonetke u pitanju...
 
Lenj sam za igre postao, nisam 2 godine ništa igrao do ove zime.
Resident ne greh iz mladosti kojem nisam mogao da odolim.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Uspeo sam nekako preci, na kraju statistika 5h:38m i B ocena , cak 90x sejvova :p.. Mrzi me sa Claire igrati, tu ce youtube da radi :)
 
Ja krenuo sa zenskom... in-game pise 8:44 i tek sam manje vise stigao u lab, gustiram bas :D
 
Ja sam sve ubijao i imam dovoljno, celu kanalizaciju i RPD sam ocistio i sad sam u labu sa pun k municije... to je doduse Clarie-in put, vrv igrate Leon-ov, videcu kako je sa njim.

Gasi taj you-tube leba ti i mucni malo glavom.... xD

Ma da bre, na kraju sam dva poslednja bosa ubio iz drugog puta, municije za izvoz :) A sve sam pobio na mapi sem u kanalizaciji nekoliko nečega :) I da, ne znam broja zombija koje sam nožem ubio... gađam u noge i kad više ne može da ustane već samo puzi onda nožem. Igrao sa Leonom da napomenem. Sad krenuo Second run Claire pa ću New game Claire pa second run Leon. Bez sva četri nema smisla igrati RE2, tako se i original igrao.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ja dosao do "saha" sa claire, ne secam se koliko sati, ali solidno. Smaraju ona govnjiva cudovista, malo municije :D
Onda sam loadovao skroz pre naoazenja elektronike za 0arking karticu, jer sam zaboravio duzmem machine gun...i sada sam tu oko parkinga :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Kad jednom izađem iz policiske,ispod kipa,nema više vraćanja?

Nisam našao nit ključ detelinu nit onaj sa srcem,otključavaju istu sobu(čini mi se),a i polugu u knjižari

Nebi da nešto propustim (još više štrecanja :p)
 
Kolko sam premotavao yutube snimke,vidim da posle je opet u policijskoj,samo neznam dal će moć u onaj dio sa početka

time@ :smackbum:
 
Nemoj me zezati sa sam bacio fazon 3 sata igre loadom mazad, jer nisam mogao da se vrnem [emoji23][emoji1787]

Ja nisam hteo da glesam yt namerno, a mislio sam da ce biti backtrack i slucajno izvalio za sta sluze dragulj, kutija i znacka...nisam ni znao za tu foru dok nisam dosao do vrata sa figurama iz saha :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Posle kipa se vracas u stanicu.
 
Tek iz laboratorije nema povratka :) Tu si gde si :)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
ok,fala vi svi :p

Nisam tio da igram,dok ne dobijem pozitivni odgovor....ili negativni :p
 
Sjajno, sad jos da naprave VR verziju [emoji4]

Mladji sam pikao bez problema ali sada mi je opasan zent.
 
Meni nije jasno kako se ljudi snađu na gamepadu sa ovom igrom, jedino ako je tačno da potpuno isto metaka treba i u glavu i u telo. Ja nikako nemam municije dovoljno, plus sam magnum kasno otključao.
Neko je rekao da gađaj u noge pa nek se vuku po podu, ma važi, kad krene Mr. X baš je super da ti oni budu pod nogama ili neki zalutali licker. Razmišljam da krenem iz početka jer me opasno nervira sto sam u panici potrošio mnogo metaka pokušavajući glavu da pogodim, totalno bzv.
Oni kerovi su me izludeli, ima ih 20.
Opasno teška igra za zarđalog gamera kakav sam ja, mogu da mislim kako je onima što prvi put igraju Resident.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nekada sam igrao horor igre maltene ko od sale, sada osecam da bih dobio po tri srcke na sat vremena :D
Nikako da krenem ni amneziju da odigram, da ne pricam o ostalim bezackim hororima kao npr outlast...
Ovde bi mi naravno Mr X dizao pritisak, nesto slicno kao ono neunostivo cudo iz dead space-a...
 
Meni nije jasno kako se ljudi snađu na gamepadu sa ovom igrom, jedino ako je tačno da potpuno isto metaka treba i u glavu i u telo. Ja nikako nemam municije dovoljno, plus sam magnum kasno otključao.
Neko je rekao da gađaj u noge pa nek se vuku po podu, ma važi, kad krene Mr. X baš je super da ti oni budu pod nogama ili neki zalutali licker. Razmišljam da krenem iz početka jer me opasno nervira sto sam u panici potrošio mnogo metaka pokušavajući glavu da pogodim, totalno bzv.
Oni kerovi su me izludeli, ima ih 20.
Opasno teška igra za zarđalog gamera kakav sam ja, mogu da mislim kako je onima što prvi put igraju Resident.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Oboriš na zemlju i onda nožem dok ne crknu :) Tako sam rekao :) I naravno, u glavu kad gađaš više štete nanosiš. Ja na gamepadu igram na PS4, sad sam sa Claire za 6 minuta omašio S rank... 3 sata 36 minuta :) Mr. X te juri 10-15 minuta ako ne paničiš pa zalutaš. Ja sam mislio da će baš da smara celu igru al nije tako.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Oboriš na zemlju i onda nožem dok ne crknu :) Tako sam rekao :) I naravno, u glavu kad gađaš više štete nanosiš. Ja na gamepadu igram na PS4, sad sam sa Claire za 6 minuta omašio S rank... 3 sata 36 minuta :) Mr. X te juri 10-15 minuta ako ne paničiš pa zalutaš. Ja sam mislio da će baš da smara celu igru al nije tako.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Da li si siguran da se nanosi više dmg kad se gađa u glavu? Na više YouTube tips videa kažu da je isto, 6,7 metaka.
Teško da ima noževa da ih sve koljem.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da li si siguran da se nanosi više dmg kad se gađa u glavu? Na više YouTube tips videa kažu da je isto, 6,7 metaka.
Teško da ima noževa da ih sve koljem.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Naravno da gađaš u glavu ako nećeš da obaraš... desilo mi se više puta da pogodim jednom ili dva puta i da eksplodira i to je instant ubistvo. Ili sa jačim oružjem magnum, sačmara... velika je razlika u telo u odnosu na head shot. I da, jako je bitno da sačekaš da se nišan skroz skupi i onda da opališ... na startu igre ti kaže da tako nanosiš više štete. Meni su sad ostala tri noža neiskorišćena na kraju kampanje sa Claire. Ako ga ne koristiš za odbranu kad te zombi uhvati i kad zbog toga na pola padne durability sa jednim nožem bar 5-6 možeš ubiti.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Očekujem RE3 u narednih max 2 godine. Pominju se još neki remake u planu, one gluposti sa PS2 nešto tipa Gun survivor, valjda je to posle RE2 izašlo i Code Veronica.
https://youtu.be/j8YCOhVyw7A

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nisam mogao da pobegnem od Nemesisa, potrosio svu municiju. I sad opet ispocetka cepam..........
 
Opušteno. Za jedno 100min igranja stigneš do Mr. X. I ja sam odlepio jer u kanalizaciji nemam municije, sve je na mučenje. Sad koristim noževe, sve sam pobio, diff mi divlja jer za lickera treba 7x pucanje iz shotgun, baš su preterali.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Jel postoje one old skul tezine igranja, ease medium hard ?
I ako postoje, kako tacno uticu na igranje ?
 
Imas standard i hardcore, ako pogines nekoliko puta, igra ti ponudi assisted.
 
Opušteno. Za jedno 100min igranja stigneš do Mr. X. I ja sam odlepio jer u kanalizaciji nemam municije, sve je na mučenje. Sad koristim noževe, sve sam pobio, diff mi divlja jer za lickera treba 7x pucanje iz shotgun, baš su preterali.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Zašto ubijaš lickere kad možeš da prošetaš pored njih? Za ceo scenario sa Leonom sam ubio samo jednog lickera. Samo ne smeš da trčiš pored njih i da direktno udariš u njih dok hodaš, naravno ne smeš ni da pucaš.

Sent from my Shljamsung S8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Medju prvim zapisima koje nadjete,lepo piše da su slepi ko krtice :p

Tako da šta kaže daum,lepo,mirno polako...i onda ti udari nešta u prozor,i bežte noge da vas ne posexem :p
 
Zašto ubijaš lickere kad možeš da prošetaš pored njih? Za ceo scenario sa Leonom sam ubio samo jednog lickera. Samo ne smeš da trčiš pored njih i da direktno udariš u njih dok hodaš, naravno ne smeš ni da pucaš.

Sent from my Shljamsung S8 using Tapatalk
Zato što ih "volim" iz ranih gamerskih dana. :D

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ja sam setao pored njih, a na kraju ih sve pobio, jer sto da ne :)
Mislim da sam samo jednog zombija ostavio zivog, u biblioteci i to cisto fore radi, pokidao sam mu ruke i noge, sto je vise metkova odnelo no da ga ubijem.
Takodje, neko je napisao da moras da drzis space dok prolazis, to nije tacno, samo iskljucis trcanje ili nanisanis.

Neko je pitao kako se ljudi na gamepadu snadju...pa autoaim :)

Sve u svemu, predobra igra, a prvi Resident Evil da sam igrao duze od sat vremena(krenuo RE7 i prekinuo kada te cale navata, sada mozda i nastavim).
Jedino bi bilo lepo da je barem duplo duza, ovako je malo previse 70e za deluxe, pogotovo sto deluxe znaci pistolj koji brzo postane suvisan i par kostima.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno