Šta je novo?

Resident Evil 2 Remake

Sta mislite dal ce od sutra pasti ili skociti cena kljuca za PC verziju?
Zadnji trenutak da se odlucim...
 
Maaa, zabagovao sam nesto, pisao sa telefona pa dobio poziv i zaboravio da ispravim :D

Da, mislim da ce porasti sutra cene :D
 
Ne mogu da izdržim, uzeću sad key. Ko šiša 3 evra možda manje ili više.
Igra izgleda bolesno dobro.
Kako vam se čini težina igre?
Ovaj Tyrant deluje kao teški pain in the ass, nema šanse da im dovoljno municije.
Deluje poprilično teško igra, mada ja sa.navikao da ih sve pobijem, moraću neke kompromise da pravim.
Igrao sam demo i usrao sam se prvi put posle Dead Space 1, nisam siguran da ću celu igru igrati na sluškama, previše tenzije, treba spavati posle.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ma kupuj već jednom, nek ide život ;)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ne ubijati ih sve, samo gadjati u kolena-noge. ;)
Ali svaki zombi ili bilo koji enemy ostale na toj lokaciji stalno, a većina puzzles zahteva mnogo backtrackinga. Plus sto uleću kroz prozore ako ne staviš one daske.
Plus taj novi adaptive difficulty, što bolje igraš to su neprijatelji teži i agresivniji.
Mnogo zanimljivih novina.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Samo neka puzi, pa ces ga ubiti nekom drugom prilikom kada se budes tuda vracao i imao novu municiju. :)
 
Ja sam uzeo, deluxe za 43e na cdkeys, dostavili i key tako da vec ide preload. HyperX 7.1 sluske, binural sound....noša pored... xD
 
U tom slucaju bi meni bila nosa ispod, a ne pored :)

Nameracio sam se na novi metro kad izadje, pa ce ovo malo da saceka... I ovako mahom igram malo starije igre koje nisam presao, a red bi bio, tako da mi se ne zuri previse i sa ovim, iako kontam da ce biti odlicna igra.

Taj adaptive difficulty zvuci veoma interesantno, ali moze da bude veoma kontraproduktivno xD
 
Да ли можда ова игра може да се игра са амд athlon x4 840?

Играо сам RE7 и радило је скроз ок, и колико разуемем то је исти енџин.

Sent from my HUAWEI LYO-L01 using Tapatalk
 
Na q9650 lagano, da ti bude neki reper.

Sent from my P10 lite using Tapatalk
 
Igra vizuelno super izgleda, naravno konzolocentricna je...ko voli ovo bice zadovoljan.
 
Да ли можда ова игра може да се игра са амд athlon x4 840?

Играо сам RE7 и радило је скроз ок, и колико разуемем то је исти енџин.

Sent from my HUAWEI LYO-L01 using Tapatalk

Naravno. A u svakom slucaju mozes da probas Demo - isti build je kao i u finalnoj igri.
 
Хвала на одговору. Логично могу да пробам демо па ако ради да купим.

Сад сам се сетио да ова геберација конзоли има неки amd apu из 2012 године. То било ту негде са мојим процесором

Sent from my HUAWEI LYO-L01 using Tapatalk
 
Odlicna igra. Igrao sam oko 1h, veoma dobra atmosfera. Preporucujem sa slusalicama uz 3D zvuk.
 
De je to snizeno, bila je igra pre dan cdkeys za 34.2 evra. Sad su digli cene jer je igra pokidala sa dobrim ocenama.
Igrao sam sinoć pola sata imam dropove ispod 60 FPS, dok to ne namestim neću da igram. Večeras malo setup pa onda igranje. Ne kontam kako igra vidi da imam 3GB VRAM, a imam 1080ti sa 11GB.
Ne moru da provalim šta mi pravi problem zbog slabog CPU iz potpisa.
Uskoro verovatno menjam na 1600x ili 2600x.

Grafikom nisam oduševljen, ali moj monitor ne može tu nešto bolje, mnogo se vidi backlight i kad sve podesim kako igra traži, a komande na monitoru su mi mrtve odavno.
Mora se i ovo smeće od Samsunga menjati za neki 144hz IPS ili VA.
Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Stavi na DX11 ako vec nisi.

A tvoj procesor je slab i za 1070 a kamoli 1080Ti. ;)

edit: E da, probaj i 1440p DSR.
 
Poslednja izmena:
Da li da se igra sa DSR-om ili scalerom u samoj igri?
 
Jeste da je IT forum ali udaviste i smoriste na prethodne 2-3 stranice o tehnickim aspektima i kukanju kako (ne) radi na odredjenim konfama/podesavanjima...

Dajte vise utisaka o igri, je li "must buy" ili ne? Kolike su razlike u odnosu na original i da li je samo za hc fanove horor zanra?
 
Da li da se igra sa DSR-om ili scalerom u samoj igri?

a) Ono sto je manje zahtevno
b) Ono sto ti lepse izgleda

:d


Jeste da je IT forum ali udaviste i smoriste na prethodne 2-3 stranice o tehnickim aspektima i kukanju kako (ne) radi na odredjenim konfama/podesavanjima...

Dajte vise utisaka o igri, je li "must buy" ili ne? Kolike su razlike u odnosu na original i da li je samo za hc fanove horor zanra?

Probaj Demo. Sabija kolko je dobar. Audio-vizuelno-atmosferno odlican (samo prilikom prvog pokretanja obavezno podesiti brightness kako je navedeno).

A uopste ne igram horror igre.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno